Infolinia: 801 002 125 lub +4822 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Pacjenci Kliniki Ambroziak Estederm mają możliwość skorzystania z szerokiej gamy zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, flebologii i chirurgii naczyniowej, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. Osoby pragnące zatrzymać upływ czasu i zlikwidować objawy starzenia, mogą wybrać zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego - w klinice wykorzystywana jest m.in. nowatorska metoda rewitalizacji skóry Hydrobalans Soft Lifting, pozwalająca na widoczną redukcję zmarszczek, modelowanie owalu twarzy oraz wygładzenie skóry. W ofercie kliniki znajduje się modelowanie owalu twarzy liftingiem wolumetrycznym, zabiegi powiększania ust oraz zabiegi przeciwzmarszczkowe i odmładzające z zastosowaniem kwasu hialuronowego. W uzupełnieniu terapii Anti-Aging, Klinika stosuje nowatorskie zabiegi z użyciem biowchłanialnych nici liftingujących, takich jak Silh-Soft, PDO, APTOS. Zabiegi z użyciem nici dają efekty porównywalne z liftingiem, a ponadto umożliwiają ujędrnienie i odmłodzenie twarzy, poprawienie jej owalu oraz modelowanie ciała (m.in. likwidowanie zwiotczałych tkanek, fałd i zmarszczek, korekcję kształtu piersi). Dzięki ich zastosowaniu twarz odzyskuje młodzieńczy, ale naturalny wygląd bez efektu „maski”, a ciało staje się jędrne i pozbawione niedoskonałości. Zabieg z użyciem nici nie wymaga żadnych nacięć ani szwów, a rewelacyjne efekty, widoczne już po 2-3 tygodniach (w zależności od rodzaju nici), utrzymują się nawet do dwóch lat! Wiele zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej przeprowadzanych jest z wykorzystaniem nowoczesnych laserów: Cutera Excel V (wykorzystany m.in. do usuwania zmian naczyniowych i blizn), lasera frakcyjnego CO2 (likwidacja uszkodzeń słonecznych, rozszerzonych porów i zaskórników oraz zmian pigmentowych skóry, wygładzenie i poprawa elastyczności skóry), Fraxel Dual (redukcja drobnych zmarszczek, odmładzanie skóry twarzy, zmniejszenie wielkości porów) oraz Q-Switched (wykorzystywany przede wszystkim do usuwania tatuaży, zmian pigmentacyjnych oraz nawracających przebarwień). Klinika oferuje również unikalny zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy urządzeniemi Thermage i Ulthera, terapię depigmentacyjną preparatami Cosmelan i Dermamelan, rewitalizację i odmładzanie skóry osoczem bogatopłytkowym Regeneris oraz usuwanie zbędnego owłosienia laserem Palomar Vectus.

Zespół kliniki Ambroziak Estederm preferuje nowoczesne procedury, charakteryzujące się coraz niższą inwazyjnością przy zachowaniu doskonałych efektów estetycznych. Widoczne jest to zwłaszcza w obszarze chirurgii plastycznej. W ofercie znajdziemy m.in. laserowe usuwanie cellulitu urządzeniem Cellulaze, ujędrnienie twarzy, szyi i pośladków przy pomocy nici Silhouette-Lift, a także innowacyjny zabieg rozbijania tkanki tłuszczowej wibracjami infradźwiękowymi z zastosowaniem systemu N.I.L. W klinice skorzystać można z zabiegów plastyki nosa, uszu, powiek i brzucha, a Pacjentki niezadowolone z kształtu lub rozmiaru swoich piersi mogą poddać się zabiegom ich powiększenia, redukcji lub podniesienia. Pacjentki kliniki mają możliwość skorzystania z nowoczesnych zabiegów nieinwazyjnej ginekologii intymnej laserem Mona Lisa Touch, umożliwiającym skuteczną regenerację i odmłodzenie miejsc intymnych.

W Klinice wykonywane są liczne zabiegi z zakresu kosmetologii, w tym zagęszczanie skóry z wykorzystaniem ekskluzywnej techniki przeciwstarzeniowej Endermolift, która reaktywuje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. W ofercie znajdują się także zabiegi pielęgnacyjne z serii Holistic Beauty Thay, mikrodermabrazja oraz zabiegi rewolucyjną metodą Infuzji Intraceuticals, polegającą na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego tlenu i ciśnienia hiperbarycznego. Pacjenci kliniki mogą skorzystać z Rytuałów Piękna Valmont, które skutecznie walczą z głównymi czynnikami powodującymi starzenie się skóry, z progresywnych peelingów Yellow Peel, poprawiających utlenienie skóry i zwiększających mikrokrążenie, z indywidulanie dobieranych do ich potrzeb i oczekiwań zabiegów Bodysensaction, pozwalających uzyskać piękną sylwetkę, a także z ekskluzywnych zabiegów przeciwstarzeniowych z 24-karatowym złotem. Do zabiegów wykorzystywane są tylko sprawdzone preparaty uznanych na świecie marek (m.in. kosmoceutyki Selvert Thermal, tworzone przez naukowców i członków komisji UE, zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych), a rodzaj terapii jest zawsze starannie dobrany do potrzeb skóry Pacjenta.

Coraz większą popularnością cieszy się unikalny program dla przyszłych mam i kobiet pragnących wrócić do formy po ciąży. Program stworzony został przez specjalistów Kliniki i składa się z zabiegów z dziedziny kosmetologii, fizjoterapii oraz terapii manualnej. Charakteryzuje się on przede wszystkim bezpieczeństwem, skutecznością oraz kompleksowym podejściem do kwestii macierzyństwa. Dzięki niemu kobiety po porodzie odzyskują formę sprzed ciąży (zrzucenie nadwagi, redukcja rozstępów, odzyskanie elastycznego i gładkiego ciała), natomiast przyszłe mamy poddawane są zabiegom zapobiegającym pojawieniu się rozstępów i zachowaniu jędrności skóry. Uzyskują porady w zakresie zdrowia, odżywiania, jak również doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia jej oraz dziecka.

W ofercie kliniki znajduje się również szeroki zakres zabiegów modelujących, umożliwiających poprawę proporcji sylwetki i uelastycznienie skóry. Do likwidacji zbędnego tłuszczu wykorzystywane są endomasaże z zastosowaniem innowacyjnego urządzenia LPG Endermologie, zapewniającego doskonałe efekty odmładzające i antycellulitowe oraz fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie Med Contour Medical. Nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i modelowanie sylwetki możliwe jest dzięki zastosowaniu zabiegu urządzeniem CoolSculpting, opartego o niszczące dla komórek tłuszczowych działanie niskiej temperatury. Kolejną technologią, wykorzystywaną w klinice do poprawy elastyczności skóry i modelowania sylwetki, jest promieniowanie podczerwone (zabiegi termo-liftingu). Dodatkowo Pacjenci mogą skorzystać z terapii światłem LED. W ofercie kliniki Pacjenci znajdą także szeroki wybór masaży, m.in. limfatyczny, sportowy, ujędrniający oraz masaż leczniczy z elementami rehabilitacji.

Co leczymy

W Klinice Ambroziak Estederm Pacjenci z problemami dermatologicznymi, m.in. różnymi odmianami trądziku, poszerzonymi naczynkami, zmianami pigmentacyjnymi skóry, czy bliznami, mogą skorzystać ze skutecznych i całkowicie bezpiecznych zabiegów likwidujących niedoskonałości. W trakcie zabiegów wykorzystywane są nowoczesne i nieinwazyjne systemy laserowe, umożliwiające ponadto efektywną likwidację rumienia, brodawek oraz naczyniaków.

Szerokie spektrum stosowanych w Klinice zabiegów obejmuje również usuwanie cellulitu. W tym celu wykorzystywane są m.in. nowoczesne laserowe urządzenie Cellulaze, które jako jedyne, dostępne na rynku, jest małoinwazyjne, opracowane na podstawie szeroko zakrojonych badań klinicznych. Zabieg jest jednorazowy, a rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3-12 miesięcy po jego wykonaniu. Cellulaze charakteryzuje się zerowym czasem rekonwalescencji oraz minimalnymi i zawsze przejściowymi śladami pozabiegowymi. Do walki z tzw. „pomarańczową skórką” lekarze Kliniki polecają także działający na zasadzie fal radiowych aparat Med Contour Medical, który z powodzeniem stosowany jest również do likwidacji tkanki tłuszczowej. W Klinice z powodzeniem przeprowadzane jest leczenie problemu nadmiernej potliwości laserowo lub iniekcjami toksyny botulinowej.

Kliniki Ambroziak Estederm oferuje Pacjentom innowacyjne leczenie różnych odmian łysienia, w tym łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet, łysienia pourazowego, po oparzeniach i po napromieniowaniu. Leczenie łysienia przeprowadzane jest przy pomocy rewolucyjnego urządzenia do niechirurgicznej transplantacji włosów S.A.F.E.R., umożliwiające przeszczepy pojedynczych mieszków włosowych, wykluczając jednocześnie ryzyko uszkodzenia przeszczepów. W przeciwieństwie do innych metod, transplantacja włosów S.A.F.E.R. charakteryzuje się minimalną inwazyjnością (włosy do przeszczepu pobierane są poprzez działanie podciśnienia, a podczas wszczepiania głowice pneumatyczne „wstrzeliwują” je w mikronacięcia wykonane w skórze) i krótkim okresem rekonwalescencji, a sam zabieg nie pozostawia widocznych blizn. Co szczególnie ważne, włosy do przeszczepu mogą być pobierane z różnych części ciała, np. brody, klatki piersiowej czy nóg, co znacznie poszerza możliwości transplantacji. Ten innowacyjny zabieg pozwala także na uzupełnienie zabiegów rekonstrukcyjnych owłosionej skóry głowy oraz wypełnienie ubytków owłosienia w obrębie brwi, rzęs, wąsów i brody, okolic łonowych oraz klatki piersiowej.

Istotny element oferty Kliniki stanowi leczenie „pajączków” i żylaków kończyn dolnych, a także owrzodzeń żylnych podudzi. Specjaliści Kliniki Ambroziak Estederm korzystają z najnowszych urządzeń, aby zapewnić Pacjentom jak najlepsze i indywidualnie dostosowane do ich potrzeb oraz stopnia zaawansowania choroby żylnej, zabiegi z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Problem żylaków kończyn dolnych leczony jest przede wszystkim przy pomocy procedur małoinwazyjnych, takich jak skleroterapia, miniflebektomia, zabiegi laserowe oraz ablacja falą radiową lub światłem lasera. Pacjenci z poważnym problemem niewydolności pni żył powierzchniowych, poddawani są zabiegowi strippingu.

Cennik Klinika Ambroziak Estederm

Konsultacje

Cena
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej  
250 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem systemu Vectra XT  
Konsultacja flebologiczna  
200 zł
Konsultacja dermatologiczna
od 150 do 250 zł

Chirurgia plastyczna

Cena
Korekcja powiek  
Plastyka powiek górnych  
od 4 000 do 5 000 zł
Plastyka powiek dolnych  
od 5 000 do 6 000 zł
Plastyka powiek dolnych i górnych  
8 000 zł
Korekcja uszu  
Korekcja odstających uszu  
4 000 zł
Plastyka zwiniętych uszu
Zmniejszenie płatków uszu  
Zmniejszenie małżowin usznych  
Rekonstrukcja ubytku małżowiny
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha  
od 1 500 zł
Korekcja nosa  
Totalna korekcja nosa  
od 9 000 do 13 000 zł
Korekcja nosa kostnego  
od 7 000 do 8 000 zł
Korekcja nosa chrzęstnego / czubka nosa  
od 8 000 do 10 000 zł
Korekcja krzywej przegrody nosowej  
od 4 000 do 5 000 zł
Operacje plastyczne piersi  
Powiększanie piersi  
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi  
od 15 000 do 18 000 zł
Powiększanie piersi implantami okrągłymi  
od 15 000 do 18 000 zł
Podniesienie piersi  
od 11 000 do 13 000 zł
Zmniejszenie piersi  
od 12 000 do 14 000 zł
Rekonstrukcje piersi  
Rekonstrukcja piersi przy użyciu endoprotezy / implantu  
Lifting operacyjny twarzy, szyi i dekoltu  
Lifting operacyjny brwi  
od 4 000 do 6 000 zł
Lifting operacyjny twarzy  
od 11 000 do 13 000 zł
Lifting operacyjny twarzy i szyi  
Modelowanie twarzy własnym tłuszczem  
Modelowanie czoła własnym tłuszczem  
Modelowanie skroni własnym tłuszczem  
Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem  
od 3 000 zł
Modelowanie okolic jarzmowych własnym tłuszczem  
Modelowanie policzków własnym tłuszczem  
Modelowanie bruzd nosowo-wargowych własnym tłuszczem  
Modelowanie brody własnym tłuszczem  
Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem  
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem  
od 8 000 zł
Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem  
Profiloplastyka twarzy - implanty  
Implant brody  
od 6 000 do 7 000 zł
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Chirurgiczne modelowanie sylwetki  
Powiększanie pośladków z przeszczepem własnego tłuszczu  
Plastyka ciała (body lifting)  
Plastyka ramion  
od 7 000 do 9 000 zł
Plastyka szyi   szyja + skronie
od 8 000 do 9 000 zł
Plastyka brzucha  
od 11 000 do 13 000 zł
Plastyka brzucha dolna  
Plastyka brzucha z plastyką mięśni
Plastyka bioder  
Plastyka ud  
od 8 000 do 10 000 zł
Plastyka łydek  
Liposukcja - odsysanie tłuszczu  
Liposukcja infradźwiękowa NIL
Liposukcja infradźwiękowa NIL - podbródek wraz z Cellulaze - od 6000 zł do 7000 zł
od 4 000 do 7 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - kark wraz z Cellulaze - 13000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - ramiona wraz z Cellulaze - 8000 zł
od 6 000 do 8 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - plecy wraz z Cellulaze - 13000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - klatka piersiowa wraz z Cellulaze - 12000 zł
od 8 000 do 12 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch wraz z Cellulaze - 13000 zł brzuch+ biodra - od 12000 zł do 16000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - okolice biodrowe wraz z Cellulaze - 9000 zł brzuch+ biodra - od 12000 zł do 16000 zł
od 6 000 do 9 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - uda zewnętrzne i wewnętrzne uda + kolana wraz z Cellulaze - 12000 zł całe nogi - od 12000 zł do 16000 zł
od 8 000 do 12 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - kolana kolana + uda wraz z Cellulaze - 12000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - łydki wraz z Cellulaze - 8000 zł
od 6 000 do 8 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - kostki wraz z Cellulaze - 8000 zł
od 6 000 do 8 000 zł
Leczenie ginekomastii  
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej  
Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej  
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej  
Usuwanie blizn, znamion i tatuaży  
Usuwanie małej blizny chirurgicznie  
od 1 000 zł
Usuwanie dużej blizny chirurgicznie  
do 3 500 zł
Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych  
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym   wykonywane preparatem Desirial (2 ampułki po 2,5 ml)
5 000 zł
Ginekologia plastyczna  
Plastyka warg sromowych większych  
Plastyka warg sromowych mniejszych  
Plastyka warg sromowych mniejszych i większych  
od 3 500 do 4 000 zł
Zmniejszanie warg sromowych laserem  
4 000 zł
Powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym  
2 500 zł
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower   cena za jedną nić
od 2 500 zł
Laserowe odmładzanie pochwy  
Laserowe zwężanie pochwy   pierwszy zabieg - 3000 zł, drugi zabieg - 5000 zł, trzeci zabieg - bezpłatny dwa zabiegi - 5000 zł
od 3 000 do 8 000 zł
Wybielanie warg sromowych  

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Cena
Leczenie żylaków kończyn dolnych  
Skleroterapia płynem żylaków kończyn dolnych   skleroterapia podwójna - 600 zł skleroterapia potrójna - 900 zł
od 600 do 900 zł
Skleroterapia piankowa żylaków kończyn dolnych   skleroterapia piankowa podwójna - 700 zł skleroterapia piankowa potrójna - 900 zł
od 700 do 900 zł
Zamykanie pajączków na kończynach dolnych laserowo  
od 800 do 1 500 zł
Operacyjne usunięcie żylaków kończyn dolnych  
od 3 000 zł
Operacyjne usunięcie żyły odpiszczelowej  
Operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej  

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Cena
Leczenie nietrzymania moczu u kobiet  
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu   jeden zabieg - 3000 zł dwa zabiegi - 5000 zł
od 3 000 zł

Medycyna estetyczna

Cena
Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
800 zł
Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
800 zł
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
800 zł
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym  
Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
1 350 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
1 350 zł
Bruzdy nosowe-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym   0,5 ml preparatu - 800 zł 1 ml preparatu - 1350 zł
od 800 do 1 350 zł
Powiększanie, modelowanie ust wypełniaczem  
Podniesienie kącików ust wypełniaczem  
Poprawa konturu, powiększanie ust wypełniaczem   permanentne powiększanie i modelowanie ust preparatem AQUAMID
1 800 zł
Zabiegi nićmi liftingującymi  
Lifting nićmi PDO  
Usuwanie zmarszczek poziomych czoła nićmi PDO  
Usuwanie zmarszczek pionowych czoła nićmi PDO  
Usuwanie kurzych łapek nićmi PDO  
Usuwanie worków pod oczami nićmi PDO  
1 200 zł
Usuwanie bruzd nosowo-wargowych nićmi PDO  
Usuwanie zmarszczek palacza nićmi PDO  
Usuwanie linii marionetek nićmi PDO  
Usuwanie chomików nićmi PDO  
Korekta doliny łez nićmi PDO  
Podniesienie brwi nićmi PDO  
Lifting kąta żuchwy nićmi PDO  
V lifting nićmi PDO  
Lifting czoła nićmi PDO  
Lifting nosa nićmi PDO  
Lifting kącików ust nićmi PDO  
Lifting policzków nićmi PDO  
Lifting podbródka nićmi PDO  
Lifting szyi nićmi PDO  
do 6 000 zł
Lifting dekoltu nićmi PDO  
Lifting ramion nićmi PDO  
do 6 000 zł
Lifting piersi nićmi PDO  
Lifting brzucha nićmi PDO  
Lifting ud nićmi PDO  
Lifting kolan nićmi PDO  
do 6 000 zł
Lifting pośladków nićmi PDO  
Redukcja cellulitu nićmi PDO  
Leczenie łysienia nićmi PDO  
Lifting nićmi APTOS  
Usuwanie zmarszczek poziomych czoła nićmi Aptos  
Lifting nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
Poprawa konturu twarzy nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting czoła nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting skroni nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie brwi nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting policzków nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting podbródka nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting szyi nićmi Silhouette Soft   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting nićmi Silhouette Lift  
Lifting czoła nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting skroni nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie powiek nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie brwi nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting policzków nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Usuwanie bruzd nosowo - wargowych nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting opadających kącików ust nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting kąta żuchwy nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting szyi nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie pośladków nićmi Silhouette Lift   cena za jedna para nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Mezoterapia - odmładzanie i rewitalizacja skóry  
Mezoterapia igłowa  
Twarz - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią igłową Twarz + szyja - 700 zł
500 zł
Pod oczami - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią igłową zabieg Light Eyes - 800 zł
400 zł
Szyja - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią igłową szyja i dekolt - 550
400 zł
Dekolt - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią igłową + szyja
550 zł
Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią igłową twarz, szyja. dekolt i dłonie - 950
850 zł
Dłonie - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią igłową
300 zł
Skóra głowy - odżywanie i regeneracja mieszków włosowych mezoterapią igłową   Dermahil - 350 zł Hair plus - 450 zł
od 350 do 450 zł
Mezoterapia bezigłowa  
Twarz - odmładzanie i rewitalizacja skóry mezoterapią bezigłową
od 400 zł
Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy  
Twarz - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
2 300 zł
Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse  
Skronie - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Brwi - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Okolice jarzmowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Grzbiet nosa - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Fałdy nosowo-wargowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Kąciki ust - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Linie marionetki - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Linia żuchwy - wypełnianie preparatem Radiesse  
2 500 zł
Płatki ucha - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Policzki - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse  
2 500 zł
Broda - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse  
2 500 zł
Dłonie - wypełnianie preparatem Radiesse   cena za 1,5 ml preparatu
2 500 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych  
Prosaki - usuwanie laserem  
Laserowe usuwanie zmarszczek  
Twarz - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 6750 zł
2 500 zł
Czoło - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 2700 zł
1 000 zł
Okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 2160 zł
800 zł
Policzki - usuwanie zmarszczek laserem   jeden policzek - 1000 zł dwa policzki - 1500 pakiet 3 zabiegów - 2700 lub 4050
od 1 000 do 1 500 zł
Okolice ust - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 1350 zł
500 zł
Szyja - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 4050 zł
1 500 zł
Dekolt - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 4050 zł
1 500 zł
Dłonie - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 2700 zł
1 000 zł
Laserowe usuwanie blizn  
Blizny potrądzikowe na czole - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Blizny pooperacyjne - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Blizny pourazowe - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Blizny poparzeniowe - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Laserowe usuwanie cellulitu   Cellulaze małoinwazyjny zabieg laserowy
Cellulit na pośladkach - usuwanie laserem  
Cellulit na brzuchu - usuwanie laserem  
Cellulit na udach - usuwanie laserem  
Cellulit na ramionach - usuwanie laserem  
Cellulit na kolanach - usuwanie laserem  
Laserowe usuwanie popękanych naczynek  
Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem  
od 500 do 800 zł
Nogi (całe) - usuwanie popękanych naczynek laserem  
od 800 do 1 000 zł
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej  
Policzki - lipoliza iniekcyjna  
800 zł
Podbródek - lipoliza iniekcyjna  
od 800 do 1 200 zł
Ramiona - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 2 000 zł
Łokcie - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 1 500 zł
Brzuch - lipoliza iniekcyjna  
od 2 000 zł
Biodra - lipoliza iniekcyjna  
od 2 000 zł
Uda - lipoliza iniekcyjna   bryczesy
od 2 000 zł
Kolana - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 1 500 zł
Ginekomastia tłuszczowa - leczenie lipolizą iniekcyjną  
1 800 zł
Terapie odmładzające osoczem bogatopłytkowym  
Policzki - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Kurze łapki - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Cienie pod oczami - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Powieki - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Fałdy nosowo-wargowe - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Okolice ust - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Podbródek - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Fałdy na karku - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Dłonie - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym  
800 zł
Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym  
Leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym  
Thermage - lifting twarzy i ciała  
Thermage - lifting twarzy  
7 500 zł
Thermage - lifting dolnej części twarzy  
5 500 zł
Thermage - lifting okolicy oczu  
4 000 zł
Thermage - lifting brzucha  
8 000 zł
Pelleve - llifting twarzy i ciała  
Pelleve - odmładzanie całej twarzy  
1 500 zł
Pelleve - odmładzanie czoła  
Pelleve - usuwanie kurzych łapek  
800 zł
Pelleve - usuwanie zmarszczek wokół ust  
800 zł
Pelleve - odmładzanie podbródka  
Pelleve - odmładzanie szyi  
800 zł
Pelleve - odmładzanie ramion  
Pelleve - odmładzanie dłoni  
1 500 zł
Pelleve - odmładzanie piersi  
Pelleve - odmładzanie skóry brzucha  
Pelleve - odmładzanie pośladków  
Pelleve - odmładzanie skóry na talii  
Pelleve - odmładzanie skóry na udach  
Pelleve - odmładzanie dekoltu  
800 zł
Ulthera - lifting twarzy  
Ulthera - lifting czoła  
od 1 500 do 1 800 zł
Ulthera - likwidacja kurzych łapek  
1 200 zł
Ulthera - lifting powiek górnych   powieki górne oraz dolne - 2500
1 500 zł
Ulthera - lifting powieki dolnych   powieki górne oraz dolne - 2500
1 200 zł
Ulthera - lifting górnej części twarzy  
3 000 zł
Ulthera - lifting policzków  
6 000 zł
Ulthera - lifting okolicy górnej wargi  
1 500 zł
Ulthera - lifting okolicy dolnej wargi  
1 500 zł
Ulthera - lifting okolic górnej i dolnej wargi  
3 000 zł
Ulthera - lifting całej twarzy  
11 000 zł
Ulthera - lifting podbródka  
3 000 zł
Zaffiro Thermolifting - lifting twarzy i ciała   ceny za 1 zabieg
Zaffiro - lifting twarzy   pakiet 4 zabiegów - 3500 zł pakiet 6 zabiegów - 5000 zł
1 000 zł
Zaffiro - lifting twarzy i szyi   pakiet 4 zabiegów - 4200 zł pakiet 6 zabiegów - 6000 zł
1 200 zł
Zaffiro - lifting twarzy, szyi i dekoltu   pakiet 4 zabiegów - 4200 zł pakiet 6 zabiegów - 8000 zł
1 800 zł
Zaffiro - lifting szyi  
Zaffiro - lifting dekoltu   pakiet 4 zabiegów - 2800 zł pakiet 6 zabiegów - 4000 zł
800 zł
Zaffiro - lifting ramion   pakiet 4 zabiegów - 2800 zł pakiet 6 zabiegów - 4000 zł
800 zł
Zaffiro - lifting biustu   pakiet 4 zabiegów - 3600 zł pakiet 6 zabiegów - 5200 zł
1 000 zł
Zaffiro - lifting dłoni   pakiet 4 zabiegów - 1700 zł pakiet 6 zabiegów - 2400 zł
500 zł
Zaffiro - lifting brzucha   pakiet 4 zabiegów - 4200 zł pakiet 6 zabiegów - 6000 zł
1 200 zł
Zaffiro - lifting pośladków   pakiet 4 zabiegów - 4800 zł pakiet 6 zabiegów - 6800 zł
1 400 zł
Zaffiro - lifting ud zewnętrznych / wewnętrznych   uda całe - 1400 zł uda wewnętrzne 1000 zł
od 1 000 do 1 400 zł
Zaffiro - lifting kolan   pakiet 4 zabiegów - 2100 pakiet 6 zabiegów - 3000
600 zł
Leczenie nadpotliwości  
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową  
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową   preparat Botox - 1800 zł preparat Azzalure - 2200 zł
od 1 800 do 2 200 zł
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową   preparat Botox - 1800 zł preparat Azzalure - 2200 zł
od 1 800 do 2 200 zł
Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową   preparat Botox - 1800 zł preparat Azzalure - 2200 zł
od 1 800 do 2 200 zł
Peelingi medyczne - odmładzanie i rewitalizacja skóry  
Peelingi fizyczne
Peeling laserowy  
500 zł
Peelingi medyczne  
Yellow Peel - peeling medyczny
500 zł
Cosmelan - peeling medyczny krem - 600 zł terapia - 2200 zł
600 zł
Kwas migdałowy - peeling medyczny  
od 250 do 500 zł
Kwas trójchlorooctowy TCA - peeling medyczny  
500 zł
Depilacja  
Depilacja laserowa  
Policzki - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
250 zł
Górna warga - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
250 zł
Broda - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
250 zł
Uszy - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
250 zł
Baczki - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
250 zł
Szyja - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
250 zł
Przedramiona - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Ramiona - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Kark - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Pachy - depilacja laserowa   pakiet 3 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Plecy - depilacja laserowa   Panie - 200 zł Panowie - 550
od 200 do 550 zł
Klatka piersiowa - depilacja laserowa   Panie - 200 zł Panowie - 450 zł
od 200 do 450 zł
Linia biała - depilacja laserowa  
od 200 zł
Brzuch - depilacja laserowa   linia biała u Pań - 200 zł brzuch Panowie - 400 zł
od 200 do 400 zł
Pośladki - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 1190 zł
350 zł
Bikini - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 1190 zł
350 zł
Uda - depilacja laserowa   Panie- 550 zł Panowie - 600 zł
od 550 do 600 zł
Łydki - depilacja laserowa   Panie - 450 zł Panowie - 500 zł
od 450 do 500 zł

Przeszczepy włosów, leczenie łysienia

Cena
Przeszczep włosów  
Przeszczep włosów metodą SAFER   cena za 1 graft - 15 zł
od 7 500 zł

Masaże i terapie manualne

Cena
Masaże lecznicze
Masaż klasyczny (ręczny)
Masaż limfatyczny ręczny   sesja 30 min. - 100 zł sesja 90 min. - 150
od 100 do 150 zł
Masaże sportowe
Masaż centryfugalny (ręczny)  
Masaż przedwysiłkowy (ręczny)  
Masaż międzywysiłkowy (ręczny)  
Masaż powysiłkowy (ręczny)  
Masaż uzupełniający (ręczny)  
Masaż izometryczny (ręczny)
Masaże relaksacyjne i egzotyczne
Masaż bańką chińską   pakiet 5 zabiegów - 500 zł pakiet 10 zabiegów - 1100
130 zł
Prezentowane ceny usług i zabiegów Klinika Ambroziak Estederm są kompletne, dostarczane przez usługodawcę i weryfikowane z najwyższą starannością, mogą jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacjach z lekarzem.