Ado-Med 2 Roman Elias

2,4 / 5  - 109 opinii
Zabieg, operacja Ado-Med 2 Leczenie, terapia Ado-Med 2 Leczenie, terapia Ado-Med 2 Leczenie, terapia Ado-Med 2 Pacjenci Ado-Med 2 Pacjenci Ado-Med 2 Klinika Ado-Med 2

Opis placówki

Centrum Medyczne Ado-Med 2 oferuje pacjentom specjalistyczną kompleksową opiekę medyczną, począwszy od diagnostyki i konsultacji medycznych, przez porady lekarskie i dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta leczenie, aż zabiegi operacyjne po wykonywane w ramach chirurgii jednego dnia. W placówce funkcjonuje kilkanaście poradni specjalistycznych. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego, a współpracujący z nami lekarze cechują się szeroką wiedzą i kwalifikacjami. Opieramy się na innowacyjnych, skutecznych metodach leczenia. W trosce o komfort pacjentów stosujemy bezpieczne małoinwazyjne techniki zabiegowe.

W centrum funkcjonuje nowo otwarty, doskonale wyposażony oddział chirurgii jednego dnia. Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii, chirurgii naczyniowej, ortopedii, urologii i ginekologii. Oferta obejmuje operacyjne leczenie przepuklin brzusznej, pachwinowej, pępkowej i kresy białej. Wykonujemy operacje klasyczne oraz z użyciem siatki. Operujemy hemoroidy, szczeliny odbytu, przetoki odbytu, przeprowadzamy również szereg innych zabiegów proktologicznych. Wycinamy pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową, tarczycę (częściowo i całkowicie), usuwamy paznokcie. Operujemy guzy piersi, jak również usuwamy piersi u kobiet z nowotworem. Zajmujemy się chirurgicznym leczeniem ginekomastii tłuszczowej i gruczołowej.

Leczymy chorych z żylakami kończyn dolnych. Proponujemy Państwu klasyczne operacje oraz zabiegi wykonywane metodą pary wodnej SVS z użyciem aparatu VBOX. Stosujemy również technikę skleroterapii.

Zajmujemy się operacyjnym leczeniem chorób i urazów aparatu ruchu. Przeprowadzamy operacje zespołu cieśni kanału nadgarstka, chirurgiczne leczenie choroby Dupuytrena i choroby Guyona, a także operacje palca strzelającego. Wykonujemy artroskopię leczniczą stawów barkowego, kolanowego i skokowego. Przeprowadzamy operacje rekonstrukcyjne ścięgna zginacza lub prostownika palców ręki, operacje zerwanego ścięgna Achillesa, operacje palucha koślawego, ostrogi piętowej i inne zabiegi ortopedyczne.

W ramach urologii wykonujemy zabiegi chirurgicznego leczenia stulejki, operacje wodniaka jądra oraz plastykę wędzidełka. Przeprowadzamy operacje usunięcia jądra z powodu nienowotworowego. Usuwamy wodniaki powrózka nasiennego, jak również leczymy zabiegowo żylaki powrózka nasiennego.

Zajmujemy się ginekologią operacyjną. Przeprowadzamy elektrokonizację szyjki macicy oraz wyłyżeczkowanie jamy macicy. Wykonujemy histeroskopię diagnostyczną i zabiegową. Operujemy laparoskopowo m.in. mięśniaki, wycinamy przydatki oraz usuwamy macicę.

Zapraszamy do naszych poradni specjalistycznych. Konsultujemy pacjentów w zakresie proktologii, onkologii, laryngologii czy neurologii. W naszym centrum funkcjonują poradnia endokrynologiczna i poradnia profilaktyki schorzeń piersi. Świadczymy usługi w dziedzinie dermatologii i kardiologii, zajmujemy się także położnictwem i ginekologią. W placówce wykonywana jest diagnostyka prenatalna, w tym badania płodu 4D.

Oferta centrum obejmuje usługi z zakresu stomatologii. W naszym gabinecie stomatologicznym przeprowadzane są zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyki.

Posiadamy własne zaplecze diagnostyczne – doskonale wyposażone pracownie USG, RTG, oraz mammograficzną.

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości. Zapraszamy Państwa na bardzo szczegółową, rzetelną diagnostykę tarczycy – badanie USG ultranowoczesnym aparatem z innowacyjnym oprogramowaniem S-Detect for Thyroid i E-Thyroid. To jeden z pierwszych tego typu urządzeń w Polsce. Jest bardzo przydatny w ocenie złośliwości guza tarczycy przed zakwalifikowaniem pacjenta do biopsji (BAC) wykrytych zmian. Dzięki oprogramowaniu S-Detect specjalista jest w stanie precyzyjnie określić grupę pacjentów wymagających diagnostyki BAC celem wykrycia złośliwych zmian, jak również ustalić grupę chorych, u których wykonanie biopsji tarczycy nie jest konieczne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego centrum medycznego.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Aparaty USG – wysokiej klasy aparaty do badań ultrasonograficznych, posiadające funkcje Doppler oraz Power Doppler, jak również tryb 3D/4D.

 • Aparat USG z innowacyjnym oprogramowaniem S-Detect for Thyroid i E-Thyroid. 

 • Aparat RTG – nasza pracownia rentgenowska jest wyposażona w nowoczesny aparat umożliwiający redukcję dawki promieniowania przyjmowanego przez pacjenta.

 • Aparat do mammografii – aparat najnowszej generacji, pozwalający na wykrycie zmian we wczesnym stadium.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Zmodernizowany, doskonale wyposażony budynek szpitalny – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy zmodernizowany budynek szpitalny, znajdujący się w największym w okolicy zespole szpitalnym.

 • Profesjonalne poradnie specjalistyczne – w naszym drugim budynku znajdują się poradnie specjalistyczne, oferujące wysoką jakość usług.

 • Nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie – gabinety lekarskie zostały wyposażone w wysokiej klasy aparaturę diagnostyczną.

 • Komfortowe wnętrza – dbamy nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, lecz również o ich poczucie komfortu. Wnętrza w obydwóch budynkach zostały urządzone w nowoczesny sposób, z uwzględnieniem potrzeb pacjentów.

 • Oferta dla firm – przygotowaliśmy specjalną ofertę w postaci programu opieki medycznej dla firm.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ado-Med 2 Roman Elias w Chorzowie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ado-Med 2 Roman Elias jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ado-Med 2 Roman Elias

Oferujemy wielospecjalistyczne, kompleksowe i dostosowane do potrzeb pacjenta leczenie. Otaczamy chorych opieką już od pierwszej wizyty w naszym centrum. Wykonujemy na miejscu badania diagnostyczne, a dzięki rozbudowanemu zapleczu zabiegowemu jesteśmy w stanie przeprowadzić leczenie bez odsyłania pacjenta do innych ośrodków. Prowadzimy zarówno leczenie zachowawcze, jak i chirurgiczne. Świadczymy usługi w zakresie takich dziedzin medycyny jak chirurgia, ginekologia, ortopedia czy urologia. Udzielamy porad w zakresie kardiologii, dermatologii, onkologii i innych dziedzin medycyny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Opinie z internetu

Placówka Ado-Med 2 została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 2.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 109 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

2,4

109 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (2 ocen placówki na Tourmedica.pl)
1,8 / 5  (85 ocen placówki na Google.pl)
3,0 / 5  (24 ocen placówki na Facebook.pl)

Opinie pacjentów

ajt
8 maja 2019
5,0

Opinia jak najbardziej pozytywna

5,0 - ajt
Podejście i rzyczliwość personelu.
Zabieg:  
Operacja rekonstrukcyjna ścięgna zginacza lub prostownika palców ręki (kwiecień 2019)
Lekarz:  
dr Andrzej Kucharski
 
Szczegóły
Andrzej
30 stycznia 2019
5,0

Zabieg

5,0 - Andrzej
Obsługa sprawna i konkretna
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (styczeń 2019)
Lekarz:  
dr Andrzej Kucharski
 
Szczegóły

Zespół

Wysoko wykwalifikowany personel medyczny Ado-Med 2 zapewnia pacjentom kompleksową opiekę. Doświadczenie ambulatoryjne i kliniczne umożliwia nam szybkie postawienie diagnozy oraz zaproponowanie najbardziej optymalnej metody leczenia. Kierujemy się przede wszystkim dobrem pacjenta i troską o jego dobre samopoczucie. Starannie wsłuchujemy w potrzeby chorych i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa. Pragniemy stawać się coraz lepsi, dlatego nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji i poszerzaniu wiedzy.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ado-Med 2.

Certyfikaty

Nasza placówka została trzykrotnie wyróżniona Medalem Europejskim, nagrodą przyznawaną przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club. Kolejno w latach 2005 i 2006 centrum zostało wyróżnione przez gazetę „Rzeczpospolita” jako jedna z dwóch niepublicznych placówek w województwie śląskim.

Wysoką jakość sług gwarantuje pacjentom System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Ado-Med 2 Roman Elias
ul. St. Batorego 19
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-8:00
 • wtorek18:00-8:00
 • środa18:00-8:00
 • czwartek18:00-8:00
 • piątek18:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum mieści się przy ulicy Batorego w Chorzowie, w odległości kilkuset metrów od Dworca PKP Chorzów Batory. Od Dworca PKP Chorzów Miasto dzieli nas dystans 900 metrów.