Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed

4,7 / 5  - 123 opinie
Recepcja, poczekalnia AkaiMed Recepcja, poczekalnia AkaiMed Gabinet zabiegowy AkaiMed Wygląd zewnętrzny AkaiMed Gabinet zabiegowy AkaiMed Recepcja, poczekalnia AkaiMed Udogodnienia dla gości AkaiMed Widok ogólny AkaiMed Sala do ćwiczeń AkaiMed Gabinet zabiegowy AkaiMed Sala do ćwiczeń AkaiMed Gabinet konsultacyjny AkaiMed Wygląd zewnętrzny AkaiMed Sala do ćwiczeń AkaiMed Sala do ćwiczeń AkaiMed Klinika AkaiMed

Opis placówki

Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed oferuje pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Współpracuje z ponad 20 lekarzami różnych specjalizacji medycznych, na co dzień związanymi z najbardziej renomowanymi ośrodkami w woj. śląskim, m.in. ze Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Instytutem Onkologii w Gliwicach czy Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Sosnowcu. Zapewniamy Państwu dostęp do wysokiej jakości usług bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę.

W ramach chirurgii naczyniowej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego, tętniczego oraz limfatycznego. Przeprowadzamy badania USG Doppler. Świadczymy usługi w zakresie leczenia zachowawczego oraz małoinwazyjnego leczenia zabiegowego. Oferta obejmuje zabiegi skleroterapii, laseroterapii oraz operacje żylaków kończyn dolnych.

Konsultujemy pacjentów w zakresie chirurgii onkologicznej. Zakres usług obejmuje diagnostykę i prowadzenie osób z nowotworami skóry, piersi czy tarczycy. Leczymy również łagodne choroby piersi, schorzenia węzłów chłonnych oraz zmiany skórne.

Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne. Diagnozujemy i leczymy choroby skóry, paznokci i włosów. Kwalifikujemy pacjentów do leczenia chirurgicznego.

Świadczymy usługi w zakresie konsultacji dietetycznych i udzielania porad żywieniowych. Pomagamy pozbyć się nadprogramowych kilogramów, zmienić styl życia i poprawić ogólny stan zdrowia. Do naszego dietetyka zgłaszają się pacjenci z otyłością, przewlekłymi chorobami nerek, układu pokarmowego czy układu sercowo-naczyniowego, a także osoby cierpiące z powodu cukrzycy, zaburzeń hormonalnych, alergii pokarmowych i wielu innych schorzeń.

Oferta AkaiMed obejmuje diagnostykę i leczenie chorób endokrynologicznych. Konsultujemy pacjentów ze schorzeniami tarczycy, przytarczyc, układu podwzgórzowo-przysadkowego czy gonad. Wykonujemy USG tarczycy.

W centrum funkcjonuje poradnia gastroenterologiczna. Zapraszamy na konsultacje do wysokiej klasy specjalisty.

W ramach ginekologii i położnictwa przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób żeńskiego układu rozrodczego. Oferujemy prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej, w tym diagnostykę prenatalną. Wykonujemy USG ciąży.

poradni hematologicznej przeprowadzamy diagnostykę niedokrwistości i zaburzeń krzepnięcia.

Zajmujemy się kardiologią, w tym diagnostyką kardiologiczną. Wykonujemy badania EKG, echo serca, Holter EKG oraz Holter ciśnieniowy. Przeprowadzamy testy wysiłkowe i badania laboratoryjne. Pacjentów konsultują kardiolodzy o dużym doświadczeniu klinicznym, co w połączeniu z nowoczesną aparaturą diagnostyczną stanowi gwarancję rzetelnej diagnozy i skutecznego leczenia. Oferta obejmuje również konsultacje z kardiochirurgii.

Przeprowadzamy konsultacje laryngologiczne. Ponadto w centrum funkcjonuje pracownia diagnostyki i leczenia bezdechów sennych.

W ramach działalności poradni neurologicznej przeprowadzane są konsultacje ze specjalistami neurologii, badania diagnostyczne oraz kwalifikacje do dalszego leczenia – rehabilitacyjnego lub operacyjnego. Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi z powodu bóli i zawrotów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa, stanów po urazu mózgu czy padaczki. Do gabinetu zgłaszają się osoby z chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona oraz stwardnieniem rozsianym.

Oferta poradni okulistycznej obejmuje diagnostykę i leczenie chorób przedniego aparatu wzroku, komputerową analizę wady refrakcji oraz dobór korekcji okularowej. Wykonujemy pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego, ocenę biomikroskopową przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej, gonioskopię oraz badanie OCT. Zajmujemy się leczeniem stanów zapalnych oka.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie chorób metabolicznych. Opiekujemy się pacjentami ze zdiagnozowaną cukrzycą, otyłością, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami lipidowymi czy zespołem metabolicznym. Leczymy choroby cywilizacyjne, zapobiegając powikłaniom sercowo-naczyniowym, miażdżycy i innym groźnym schorzeniom.

W naszym centrum pacjentów konsultuje wysokiej klasy specjalista ortopedii, przeprowadzający diagnostykę i leczenie zachowawcze chorób i urazów aparatu ruchu. Kwalifikujemy pacjentów do leczenia operacyjnego.

Przeprowadzamy konsultacje w zakresie chorób wewnętrznych, urologii oraz pediatrii. Oferta centrum obejmuje rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną. W zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy chorym terapię manualną stawów i kręgosłupa, badanie funkcjonale stawów i kręgosłupa oraz terapię obrzęków chłonnych. Wykonujemy masaż leczniczy i sportowy oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii: elektrostymulację, magnetoterapię, laseroterapię, jak również zabiegi z użyciem ultradźwięków.

Do naszej poradni psychiatrycznej zgłaszają się chorzy borykający się z uzależnieniami, depresją, stanami lękowymi i zaburzeniami snu. Prowadzimy pacjentów z zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami seksualnymi, zespołem stresu pourazowego, jak również osoby dotknięte schizofrenią.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego. Dysponujemy aparaturą do badań USG, w tym USG Dopplera układu tętniczo-żylnego, USG jamy brzusznej czy USG tarczycy. Ponadto posiadamy urządzenia do diagnostyki kardiologicznej renomowanych producentów.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Najlepsi specjaliści w województwie śląskim – w naszym centrum pacjenci konsultowani są przez specjalistów współpracujących z najbardziej renomowanymi placówkami medycznymi w województwie.

 • Ponad 20 specjalizacji w jednym miejscu – zapewniamy pacjentom dostęp do licznego grona lekarzy specjalistów. Chorzy mogą oszczędzić czas, przejść badania diagnostyczne oraz leczenie w jednym miejscu, bez potrzeby przemieszczania się pomiędzy różnymi ośrodkami.

 • Krótki czas oczekiwania na wizytę – pacjenci AkaiMed mają gwarancję szybkich terminów wizyty.

 • Gwarantujemy serdeczną i przyjazną atmosferę na wszystkich etapach pobytu pacjenta w centrum.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed w Gliwicach.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed

Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed oferuje konsultacje w zakresie ponad 20 dziedzin medycyny. W ośrodku funkcjonują poradnie: dermatologiczna, kardiologiczna, neurologiczna czy ginekologiczna. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych, schorzeń endokrynologicznych, a także laryngologicznych. Oferta obejmuje również świadczenia w ramach chirurgii naczyniowej, w tym diagnostykę USG Doppler, jak również laseroterapię oraz skleroterapię.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Opinie z internetu

Placówka AkaiMed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 123 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7

123 ocen
(z 3 źródeł)
4,5 / 5  (10 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (17 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (96 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Porad lekarskich w centrum AkaiMed udzielają wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem, zarówno ambulatoryjnym, jak i klinicznym. Sukcesywnie poszerzają wiedzę i doskonalą umiejętności poprzez udział w kongresach, konferencjach i sympozjach naukowych. Współpracują z najlepszymi ośrodkami medycznymi w śląskim.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w AkaiMed.

Certyfikaty

Centrum AkaiMed powstało w październiku 2016 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką, cieszącą się zaufaniem wśród pacjentów. Potwierdzeniem umiejętności i kwalifikacji współpracujących z centrum lekarzy są liczne certyfikaty i dyplomy, uzyskane w ramach organizowanych w kraju i za granicą szkoleń oraz spotkań naukowych.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed
ul. Tarnogórska 213
44-105 Gliwice

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum AkaiMed znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 78, łączącej Gliwice z Tarnowskimi Górami i Rybnikiem. To jedna z głównych dróg województwa. Do śródmieścia można dojechać samochodem w ciągu ok. 10 minut. Dworzec PKP znajduje się w odległości ok. 4 km od placówki.