Arie Stomatologia

4,8 / 5  - 116 opinii
Wygląd zewnętrzny Arie Stomatologia Gabinet zabiegowy Arie Stomatologia Gabinet zabiegowy Arie Stomatologia Gabinet zabiegowy Arie Stomatologia Leczenie, terapia Arie Stomatologia Gabinet zabiegowy Arie Stomatologia Kadra Arie Stomatologia Udogodnienia dla pacjentów Arie Stomatologia Klinika Arie Stomatologia

Opis placówki

Arie Stomatologia to gabinet dentystyczny, który już od 7 lat oferuje swoim pacjentom kompleksowe usługi w zakresie profilaktyki i leczenia stomatologicznego. Zespół doświadczonych lekarzy dentystów wykonuje zabiegi u dzieci i dorosłych. Oferujemy usługi w ramach leczenia zachowawczego, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii i stomatologii estetycznej. W naszych gabinetach czekają na Państwa specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a cały personel dba, aby wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze. Najwyższej klasy sprzęt i skuteczne znieczulanie sprawiają, że wszystkie zabiegi są przeprowadzane bezboleśnie. Gabinety są wyposażone w urządzenia marki KaVo Dental Excellence, a zatrudnieni u nas specjaliści pracują z wykorzystaniem innowacyjnych metod.

Oferujemy Państwu zabiegi endodontyczne, w tym ponowne leczenie kanałowe (tzw. re-endo) oraz endodoncję mikroskopową. Wykonujemy procedury w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjenci nie odczuwają większego dyskomfortu niż podczas standardowego zabiegu wypełnienia. Zastosowanie radiowizjografu, mikroskopu, narzędzi maszynowych czy endometrów pozwala naszym specjalistom na wykonywanie skomplikowanych zabiegów i leczenie trudnych przypadków.

W naszej ofercie znajduje się leczenie początkowych zmian próchniczych bez borowania – zabiegi infiltrantem ICON. Dzięki niemu powstrzymujemy rozwój próchnicy, a także usuwamy przebarwienia z zębów. O zakwalifikowaniu do tego typu leczenia każdorazowo decyduje stomatolog.

Proponujemy Państwu usługi z zakresu protetyki. W przypadku rozległych braków zębowych polecamy m.in. protezy – w tym nowszej generacji, lżejsze i wygodniejsze w użytkowaniu protezy acetylowe i nylonowe. Osoby pragnące poprawić estetykę uzębienia mogą poddać się u nas m.in. zabiegowi założenia porcelanowych licówek lub licówek non-prep nie wymagających szlifowania zębów.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje implantologia. Część chirurgiczną leczenia prowadzi chirurg twarzowo-szczękowy, zaś część protetyczną – specjalista protetyki. Współpraca pomiędzy specjalistami umożliwia wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. W Arie pracujemy na materiałach uznanych producentów, wszczepiamy implanty marki Osstem Implants.

W ofercie gabinetu znajdą Państwo szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Kompleksowo dbamy o zdrowie i estetykę zębów pacjentów, a nasze interdyscyplinarne podejście pozwala na osiąganie świetnych wyników. Zabiegi są dobierane indywidualnie, w zależności od potrzeb, stanu zdrowia zębów i funduszy, jakie pacjenci chcą przeznaczyć na zabiegi. Proponujemy Państwu zoptymalizowany program poprawy estetyki zębów, każdorazowo na pierwszym miejscu stawiając zdrowie.

W wielu przypadkach wystarczy drobna zmiana, aby zauważyć efekty, dlatego zabiegi estetyczne zawsze zaczynamy od profilaktyki stomatologicznej: skalingu i piaskowania. Po zabiegach uśmiech pacjentów staje się jaśniejszy i ładniejszy. Zalecamy je również przed wybielaniem, które w naszym gabinecie można wykonać na dwa sposoby. Każdy z nich jest bezbolesny i daje bardzo dobre rezultaty. Proponujemy Państwu wybielanie nakładkowe oraz wybielanie lampą ZOOM! Philips. Dla osiągnięcia spektakularnego efektu obie metody można połączyć.

Oferujemy usługi z zakresu stomatologii dziecięcej (pedodoncji), dbając o to, aby wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze. Nasi specjaliści mają wyjątkowe podejście do dzieci, dzięki czemu każda wizyta może stać się dla malucha ciekawą przygodą. Dzielni mali pacjenci mogą poczekać w specjalnym kąciku dla dzieci, a po wizycie otrzymują nagrodę. Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi w każdym wieku, nawet tych najmłodszych, u których pojawiają się dopiero pierwsze ząbki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Radiowizjograf – aparatura do wykonywania zdjęć uzębienia. Wykorzystywana m.in. przed rozpoczęciem zabiegów endodontycznych i w trakcie leczenia.

 • Mikroskop stomatologiczny– mikroskop znacząco zwiększający precyzję zabiegów endodontycznych.

 • Philips ZOOM! – lampa do przeprowadzania gabinetowego wybielania zębów.

 • Wirówka do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego – urządzenie wykorzystywane w trakcie zabiegów z zakresu wspomagania regeneracji tkanek miękkich oraz tkanki kostnej (A-PRF i I-PRF)

Udogodnienia dla pacjentów

 • Płatności ratalne – oferujemy możliwość rozłożenia płatności za leczenie na dogodne raty.

 • Promocje i rabaty – co jakiś czas przygotowujemy dla naszych pacjentów atrakcyjne promocje i rabaty cenowe.

 • Vouchery na leczenie – mogą u nas Państwo wykupić vouchery prezentowe dla swoich bliskich na określoną kwotę lub wybrany zabieg.

 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych – dzięki kompetencjom językowym naszej kadry możemy zaprosić do nas pacjentów anglojęzycznych.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Arie Stomatologia w Łodzi.

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Arie Stomatologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Arie Stomatologia

Oferujemy Państwu diagnostykę i leczenie stomatologiczne osób dorosłych. Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnego sprzętu. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zachowawczym. Usuwamy zmiany próchnicowe, leczymy parodontozę, oferujemy usługi endodontyczne (z użyciem mikroskopu, ultradźwięków i/lub narzędzi maszynowych) oraz zabiegi powtórne (tzw. re-endo). Wykonujemy prace protetyczne (mosty, korony, protezy), wszczepiamy implanty i zakładamy licówki. Proponujemy pacjentom wybielanie zębów, skaling i piaskowanie. Świadczymy usługi z zakresu chirurgii szczękowej.

Wykonujemy innowacyjne zabiegi regeneracyjne, m.in. z A-PRF, I-PRF, ICON, kuracje z zastosowaniem przeszczepów kostnych i biomateriałów kościozastępczych.

Opinie z internetu

Placówka Arie Stomatologia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 116 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,8

116 ocen
(z 3 źródeł)
4,7 / 5  (48 ocen placówki na Google.pl)
4,6 / 5  (11 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (57 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół Arie Stomatologia to ośmiu doświadczonych stomatologów, którzy sukcesywnie podnoszą kwalifikacje, aby móc oferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów z zakresu m.in. protetyki, stomatologii dziecięcej, endodoncji i chirurgii twarzowo-szczękowej.

lek. dent. Agnieszka Antoszczuk

specjalista protetyki stomatologicznej

Lek. dent. Agnieszka Antoszczuk to stomatolog z doświadczeniem zarówno w leczeniu zachowawczym, jak i w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Lek. dent Agnieszka Antoszczuk regularnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kursach, warsztatach oraz s... więcej »

Zadzwoń: 42 289pokaż numer

dr n. med. Rafał Nogala

specjalista protetyki stomatologicznej

Dr n. med. Rafał Nogala jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada tytuł Doktora Nauk Medycznych i Specjalisty Protetyki Stomatologicznej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywa przy pracy z pacjentami oraz uczestnicząc w licznych s... więcej »

Zadzwoń: 42 289pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Arie Stomatologia.

Certyfikaty

Cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem pacjentów. Dzięki Państwa głosom gabinet Arie Stomatologia w marcu 2018 roku otrzymał tytuł Gabinet Stomatologii Kosmetycznej 2018 w plebiscycie „Mistrzowie Urody 2018” Dziennika Łódzkiego.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

42 289pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Arie Stomatologia
ul. Pienista 41G 17
94-109 Łódź

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-10:00
 • wtorek19:00-10:00
 • środa19:00-10:00
 • czwartek19:00-10:00
 • piątek19:00-10:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet Arie Stomatologia mieści się na osiedlu Nowe Polesie I, niedaleko lotniska Łódź Lublinek. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy Pienista-Komandorska. Można do nas dojechać autobusem linii 65 (A i B). Od centrum Łodzi dzieli nas ok. 8 km.