Artykuły o zdrowiu, turystyce, medycynie

Zapoznaj się z ciekawymi artykułami nie tylko o turystyce medycznej
Wielkość penisa ma dla mężczyzn bardzo duże znaczenie, a znaczna część z nich uważa, że ich przyrodzenie ma niewystarczający rozmiar. Metod, umożliwiających zwiększenie długości i obwodu penisa, mężczyźni nierzadko poszukują w internecie. W trakcie tych poszukiwań zazwyczaj trafiają na strony, oferujące zakup „cudownych” maści, tabletek czy urządzeń, pozwalających szybko i skutecznie... czytaj artykuł »
Większy biust stanowi marzenie stale rosnącej liczby kobiet – z tego względu od lat systematycznie zwiększa się ilość przeprowadzanych operacji powiększania piersi. Jak wynika z raportu ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), w 2016 roku na świecie przeprowadzono ponad 1 510 000 operacji powiększania piersi implantami silikonowymi oraz wypełnionymi solą fizjologiczną, czyniąc tę... czytaj artykuł »
Krew to życie oraz zwierciadło naszego organizmu. Bez nieprzerwanie krążącej krwi człowiek nie byłby zdolny do życia. W całym organizmie znajduje się ok. 25 mld krwinek, a w jednej kropli jest ich ok. 250 mln [2]. Krew jest nośnikiem tlenu, substancji odżywczych, hormonów, produktów przemiany materii. To właśnie we krwi można zauważyć pierwsze symptomy zaburzenia równowagi w organizmie.... czytaj artykuł »
Nieproporcjonalnie duży, garbaty czy krzywy nos przyciąga uwagę rozmówców i może znacznie obniżyć ocenę nawet bardzo ładnej twarzy. Równie istotne jest to, że defekty w budowie nosa nierzadko wpływają na samopoczucie samego zainteresowanego, stając się przyczyną kompleksów i niezadowolenia z własnego wyglądu. Kształt, wielkość i proporcje nosa można trwale skorygować przy pomocy operacji... czytaj artykuł »
Konturowanie ciała przeszczepem własnego tłuszczu pacjenta pod wieloma względami przewyższa zabiegi powiększania piersi czy pośladków z zastosowaniem implantów. Przede wszystkim własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny, co praktycznie do zera minimalizuje ryzyko wystąpienia komplikacji pozabiegowych, np. reakcji alergicznej.  Modelowanie ciała... czytaj artykuł »
Porozmawiajmy o Pana nowym projekcie związanym z odchudzaniem, zdrowym stylem życia - Dr Mandryk HOUSE - pasja, wiedza, doświadczenie. Jest to innowacyjny projekt redukcji masy ciała, który zakłada indywidualne podejście do każdego pacjenta. Mieszkam z moimi gośćmi, edukuje, nadzoruję, wspólnie przygotowujemy posiłki i jesteśmy aktywni fizycznie. Z doświadczenia wiem, że osoby, które w przeszłości... czytaj artykuł »
W dobie kultu młodości oznaki starzenia się skóry nie są mile widziane zarówno u kobiet, jak i mężczyzn: przypominają o upływającym czasie i po prostu pogarszają zarówno wygląd, jak i nasze samopoczucie. Jedną z takich oznak, które najsilniej wpływają na wygląd całej twarzy, są opadające powieki – problem tak estetyczny, jak i funkcjonalny, bo oprócz postarzania, opadająca skóra powiek... czytaj artykuł »
Zmarszczki i utrata jędrności skóry sprawiają, że twarzy wygląda starzej. Odpowiednia pielęgnacja może opóźnić pojawienie się negatywnych konsekwencji działania upływającego czasu, jednak nie jest w stanie im zapobiec. A ponieważ pierwsze zmarszczki mogą pojawić się jeszcze przed trzydziestym rokiem życia, osoby, pragnące zachować młody wygląd jak najdłużej, ratunku poszukują w zabiegowej... czytaj artykuł »
W dobie coraz bardziej powszechnych zabiegów upiększających i odmładzających jesteśmy znacznie bardziej niż kiedyś świadomi, że młody, zadbany wygląd cery można odzyskać nawet wówczas, gdy oznaki upływającego czasu są już na niej wyraźnie widoczne. Mamy możliwość, by dłużej cieszyć się świeżym wyglądem i gładką skórą, i coraz chętniej z tego korzystamy. Zwłaszcza, że zmarszczki,... czytaj artykuł »
Trudno zaprzeczyć, że piersi są jednym z najważniejszych atrybutów kobiecości. Nie dziwi więc, że chyba każda kobieta marzy o piersiach jędrnych, pięknych, i na ogół dużych. A że nie wszystkie panie natura wyposażyła w obfity biust, który ponoć tak przyciąga mężczyzn, rzesze kobiet rozwiązania swoich kompleksów poszukują w gabinetach chirurgów plastycznych. Wyraźnie widać to w... czytaj artykuł »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.