Artykuły o tematyce medycyny estetycznej

Zapoznaj się z ciekawymi artykułami nie tylko o turystyce medycznej
Przeszczepy włosów wykonywane są najczęściej przez lekarzy chirurgii plastycznej. Zabieg polega na przeniesieniu własnych mieszków włosowych z okolicy skóry owłosionej, zwanej okolicą dawczą, w okolicę pozbawioną owłosienia, zwaną okolicą biorczą. Są to przeszczepy autologiczne, które należą do najbezpieczniejszych. Transplantacja własnej tkanki nie daje bowiem reakcji alergicznych, ani nie... czytaj artykuł »
Włosy mamy niemal na całym ciele, chociaż w niektórych miejscach za dużo niż byśmy chcieli (nogi, pachy, plecy, itp.), a w innych zdecydowanie za mało. Owłosienia nie ma na ustach, podeszwach stóp i dłoni, częściach śluzowych okolic intymnych. Reszta ciała jest pokryta włosami, bardzo różnorodnymi, w zależności od tego, w jakiej części się znajdują. Włos jest strukturą skóry (tzw.... czytaj artykuł »
Mimo, że zwierzanie się jest typowe dla płci żeńskiej, tego tematu nie porusza się na spotkaniu przy kawie. Na forach za to pojawia się coraz więcej wypowiedzi o braku udanego pożycia seksualnego i niskiej samoocenie. Dowodem na dużą wagę problemu jest również to, że kosmetoginekologia, która pojawiła się w Polsce niedawno, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Można odnieść wrażenie, że ktoś... czytaj artykuł »
W krótkim czasie Polska stała się ważnym ośrodkiem dla światowej turystyki medycznej. Można zaryzykować stwierdzenie, że niedługo będzie liderem w Europie Środkowej – już teraz plasuje się w czołówce, tuż za Węgrami i Czechami. Na korzyść Polski przemawia fakt, że jest większym i bardziej niż konkurenci zróżnicowanym krajem, mającym dużo lepsze perspektywy rozwoju. Za przykład może... czytaj artykuł »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.