Artykuły o tematyce stomatologicznej

Zapoznaj się z ciekawymi artykułami nie tylko o turystyce medycznej
Wraz z wydłużaniem się życia ludzie coraz poważniej myślą o utrzymaniu uzębienia w jak najlepszym stanie. Obecnie usunięcie zęba jest ostatecznością, a lekarze dążą do tego, aby zachować własne zęby jak najdłużej. Jeśli już dojdzie to utraty zębów, ubytki zastępowane są implantami. Wielu pacjentów pragnie również cieszyć się pięknym uśmiechem, dlatego zainteresowani są usługami... czytaj artykuł »
Od kilku lat rozwija się w naszym kraju nowa gałąź gospodarki – turystyka medyczna. Coraz częściej możemy usłyszeć o zagranicznych pacjentach, decydujących się na leczenie w Polsce, systematycznie rośnie też liczba placówek, reklamujących swoje usługi za granicą i na specjalistycznych portalach. Turystyka medyczna to ogromny, prężnie rozwijający się rynek: według raportu Grail Research „The... czytaj artykuł »
Współcześnie coraz popularniejsza staje się opcja leczenia na kredyt. Co trzeci gabinet stomatologiczny oferuje pacjentom niskooprocentowane kredyty na zabiegi, prócz tego zwiększa się liczba placówek, które nawiązały współpracę z bankami, dzięki czemu mogą oferować pacjentom kredyty 0%. Z klinikami stomatologicznymi współpracują największe banki w Polsce. Jak twierdzi lek. stom. Wojciech... czytaj artykuł »
Osoby, które chcą powierzyć swoje zdrowie prawdziwemu profesjonaliście, poszukują informacji w Internecie, a także wypytują znajomych i użytkowników sieci o sprawdzonego lekarza. Tzw. marketing szeptany bywa dużo skuteczniejszą formą zachęcenia przyszłych pacjentów niż jawna reklama. Tym bardziej, że – jak wynika z analizy przygotowanej w styczniu 2013 roku przez Gemiusa – 40,97% polskich... czytaj artykuł »
W Polsce rocznie wszczepia się ponad 100 tys. implantów stomatologicznych, w Niemczech 1 milion, a i tak polski rynek implantologiczny należy do najdynamiczniej rozwijającego się na świecie. Implanty posiadają już 18 proc. udziału w globalnym rynku stomatologicznym - wyliczyła agencja Markets and Markets. Wartość rynku światowego to 3,3 mld USD, z czego 42 proc. przypada na Europę. Szacuje się, że... czytaj artykuł »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.