Lifting SonoQueen

Ujędrnienie, wyszczuplenie i wygładzenie ciała czy chęć usunięcia podwójnego podbródka - to jedne z najpopularniejszych powodów, dla których pacjenci udają się do gabinetów kosmetologicznych. Dolegliwości te można od dawna szybko i skutecznie usunąć za pomocą zabiegów takich jak lifting SonoQueen. Wykorzystuje innowacyjną technologię HIFU, gwarantującą dużą skuteczność i pełne bezpieczeństwo terapii.

Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w październiku 2017 roku przeprowadziło badania ankietowe wśród 450 lekarzy medycyny estetycznej. Dotyczyły popularności medycyny estetycznej w Polsce. Wynika z nich, że najwięcej pacjentów ma od 40 do 50 lat (56%), zaś na drugim miejscu plasuje się grupa wiekowa 30-40 lat (37%). Wartym podkreślenia faktem jest to, że aż 80% klientów gabinetów medycyny estetycznej odwiedza je po kilka razy w roku.

Jeśli chodzi o obawy żywione przez pacjentów, dotyczą one przede wszystkim powikłań, bólu czy nienaturalnych efektów. Jednak coraz częściej góruje nad nimi chęć poprawy wyglądu (64% pacjentów) i pozbycie się kompleksów (33% pacjentów). Aż 77% odwiedzających gabinety nie mówi o tym swoim najbliższym. Mimo to w 2017 roku od 25 do 50% osób, które pojawiły się w klinikach, skorzystało z zabiegów po raz pierwszy. Wzrost zainteresowania z jednej strony wiąże się ze wzrastającą wśród Polaków wiedzą, która przełamuje kosmetologiczne tabu. Z drugiej strony zachętą do dbania o urodę jest coraz większa dostępność technologii, do których zalicza się np. nieinwazyjny lifting SonoQueen. Pomaga w pozbyciu się zmarszczek, poprawia sprężystość skóry, usuwa podwójny podbródek oraz poprawia witalność i koloryt skóry. Stosuje się go na zwłaszcza na twarz, szyję, dekolt, ramiona, pośladki i brzuch. Zależnie od okolicy stosowane są kartridże generujące falę o długości od 2-4,5 milimetrów (lifting na twarz) do 6 milimetrów (lifting ciała)

Medycyna estetyczna oferta specjalna!
wybierz miasto, w którym chcesz wykonać
Sprawdź ofertę »

Opis liftingu SonoQueen

Lifting SonoQueen jest oparty o technologię HIFU. Wykorzystuje ona odpowiednio skupioną, ultradźwiękową energię docierającą do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi. Skutkiem takiego działania są wewnątrztkankowe uszkodzenia (o średnicy do ok. 1 milimetra), których nie widać na powierzchni ciała. Pobudzają przebudowę wewnętrznych struktur skóry, regenerują zwiotczałe włókna kolagenu i obkurczają tkanki, napinając i unosząc skórę. W trakcie zabiegu wykorzystuje się precyzyjną głowicę, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo także w przypadku delikatnych okolic oczu czy powiek.

Z liftingu SonoQueen mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Przeciwwskazaniem jest wyłącznie ciąża i okres karmienia piersią. Należy podkreślić, że jest to terapia w pełni bezpieczna, po której nie jest konieczna rekonwalescencja. Pacjenci doceniają bezbolesność zabiegu (jedynym odczuciem w jego trakcie jest delikatne ciepło) oraz krótki czas - sesja trwa od pół godziny do godziny. Aby uzyskać pełne efekty terapii, należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w odstępie 3-4 miesięcy.

Jako że tkanki muszą przejść cały proces odnowy, główne efekty widoczne są po 3 miesiącach od pierwszego odwiedzenia gabinetu. Jakich zmian można się spodziewać? Między innymi poprawienia owalu twarzy oraz konturów ciała. Zabieg znacznie spłyca fałdy wargowo-nosowe, unosi powieki i brwi, zagęszcza skórę oraz modeluje ciało. Do jego zalet zalicza się również widoczne spłycenie zmarszczek oraz rozświetlenie cery. I to wszystko bez konieczności użycia skalpela czy stosowania jakiejkolwiek inwazyjnej metody.

Ile zapłacimy za wizytę w gabinecie kosmetologicznym?

SonoQueen znajduje się w ofercie m.in. gabinetu Epi Laser w Legnicy (ulica Piastowska 43). Za jednorazowy zabieg na okolice oczu zapłaci się w nim 1 500 złotych, za usługę na dekolcie - 3 000 złotych, a na wewnętrznej stronie ud - 5 000 złotych. Ceny liftingu Sono Queen w Beauty Center Medical Walness & Spa w Pabianicach koło Łodzi (ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego 6a) zaczynają się od 2 500 złotych, w Klinice La Perla w Rzeszowie (Aleja Kopisto 1, lokal 282) - od 1 100 złotych, a w else Clinic z Poznania (ulica Święty Marcin 11) - od 2 000 złotych.

Medycyna estetyczna
- kliniki w
Sprawdź ofertę »

Najczęstsze zastosowanie Sono Queen

Jednym z miejsc najczęściej poddawanych liftingowi Sono Queen są okolice oczu, w których z wiekiem pojawiają się tzw. kurze łapki. Inne obszary zastosowania zabiegu to skóra ramion, wiotka skóra brzucha, pośladki, kolana oraz uda czy "drugi podbródek". Zabieg stosuje się także przy rozświetlaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek i spowalnianiu procesów starzenia.

Dodaj komentarz

Jakie działanie mają peelingi medyczne?

Jakie działanie mają peelingi medyczne?

Współczesna dermatologia, kosmetologia i medycyna estetyczna dają wiele możliwości poprawy stanu i wyglądu skóry, zarówno dotkniętej różnymi niedoskonałościami typu trądzik, blizny czy przebarwienia, tracącej jędrność i blask w wyniku... więcej »

Leczenie chorób skóry

Leczenie chorób skóry

Postęp techniki i medycyny sprawił, że metody terapeutyczne, uznawane jeszcze kilkanaście lat temu, są skutecznie wypierane przez nowoczesne sposoby leczenia. Nie inaczej jest w przypadku dermatologii, czyli gałęzi medycyny zajmującej się... więcej »

Czym jest coolifting?

Czym jest coolifting?

Statystyki podają, że długość ludzkiego życia stale się wydłuża. Im jednak skóra starsza, tym bardziej zauważalne są oznaki jej starzenia się. Dlatego jak najwcześniej należy zadbać o cerę, co odwdzięczy się jej pięknym wyglądem przez... więcej »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.