Zabieg Cryolift

Problemy, w których pomaga nowoczesna nieinwazyjna krioterapia Cryolift, to m.in. zbyt widoczne rozstępy, opadające policzki (tak zwane chomiki) i zbyt mało jędrna skóra biustu, ramion czy brzucha. Zabieg odświeża także skórę pobudzając ją oraz poprawia rysy i owal twarzy. Wszystko to bez użycia skalpela, wykorzystując wyłącznie zalety krioterapii (leczenia zimnem) i substancji bogatych w minerały, aminokwasy oraz witaminy.

Krioterapia jest metodą leczniczą, której podstawą jest wykorzystanie bardzo niskich temperatur. Pierwsze urządzenie do jej wykonywania zostało wynalezione na przełomie XIX oraz XX wieku i od tej pory technologia jest stale udoskonalana. Dzięki terapii zimnem dochodzi do szybkiego skurczenia naczyń krwionośnych oraz ich gwałtownego rozszerzenia się. W efekcie do tkanek dociera o wiele więcej krwi, odżywczych składników oraz tlenu. Metodę stosuje się w leczeniu urazów (naderwań mięśni czy skręceń stawów), walce z reumatoidalnym zapaleniem stawów, terapii dyskopatii czy leczeniu osteoporozy i dny moczanowej.

Krioterapię od wielu lat można spotkać w gabinetach odnowy biologicznej, w których wykorzystuje się jej efektywność w przyspieszaniu metabolizmu, wzmacnianiu usuwania toksyn z ciała oraz odchudzania. "Efekt kostki lodu" zapewnia m.in. aparat Cryolift. Poprzez odpowiednią regulację natężenia prądu wytwarzane jest zimno o stabilnej, właściwej temperaturze (od -18 do -10 °C). Jego uwolnienie na skórę nie wiąże się z dyskomfortem dla pacjenta i wspomagane jest poprzez preparaty regenerujące, które docierają do głębokich warstw skóry. Dla uzyskania pełnych efektów zaleca się wykonanie serii od 6 do 8 zabiegów, w odstępie ok. 10-dniowym. Z racji przeciwwskazań terapii nie mogą się poddawać osoby aktualnie przeziębione, cierpiące na migrenowe bóle głowy, mające opryszczkę lub kłopoty z zatokami oraz kobiety w ciąży.

Medycyna estetyczna oferta specjalna!
wybierz miasto, w którym chcesz wykonać
Sprawdź ofertę »

Lifting Cryolift - dla zdrowia i urody

Pierwszą częścią zabiegu Cryolift jest ujędrniająca krioterapia, wywołująca szok termiczny w naskórku, skórze właściwej oraz tkance podskórnej. Nie powoduje dyskomfortu, pobudza mikrokrążenie komórkowe, dotlenia ciało i transportuje substancje odżywcze.

Krok kolejny to zaaplikowanie wcześniej wybranego przez specjalistę preparatu w formie żelu, dobranego do aktualnych potrzeb klienta. Może być to np. NCTF żel, czyli polirewitalizujący kompleks z antyoksydantami, witaminami, koenzymami, aminokwasami i kwasami nukleinowymi, które rewitalizują skórę, pobudzając w niej reakcje biochemiczne. Kolagen żel to preparat mocno nawilżający, zawierający cząsteczki frakcjonowanego trójpeptydu kolagenu, które zatrzymują wodę w łącznych tkankach, przez co mocno nawilżają ciało. Natomiast silnie regenerujący DNA żel zawiera składniki z kawioru łososia, który prowadzi do syntezy protein z aminokwasów.

W efekcie zabiegu Cryolift dochodzi do poprawy mikroskórnego krążenia, powrotu właściwego napięcia oraz blasku cery, przywrócenia jędrności oraz elastyczności skóry w tak newralgicznych punktach jak brzuch, twarz czy ramiona, usunięcia rozstępów oraz dotlenienia komórek ciała. Terapia jest przyjemna, nie niesie ze sobą ryzyka powikłań oraz może być stosowana o każdej porze roku (nie częściej jednak niż 2 razy do roku). Można ją bezpiecznie łączyć z innymi zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej, np. mezoterapią czy peelingami. Co ważne dla wielu pacjentów, zabieg Cryolift nie wymaga rekonwalescencji. Od razu po nim można wyjść z gabinetu czy nawet wykonać makijaż twarzy.

Ile zapłacę za zabieg Cryolift?

Body Care Clinic (Katowice, Opolska 7/3) oferuje terapię Cryolift w cenie od 390 złotych (zabieg na biust) do 430 złotych (zabieg na twarz, szyję i dekolt bądź na jedną wybraną część ciała inną niż biust). Wizyta w Esteclinic (Bytom, ulica Żeromskiego 22/2) to wydatek od 350 do 550 złotych. Z kolei zabieg Cryolift w SkinClinic (Warszawa, ulica Stawki 4b) to wydatek około 550 złotych.

Medycyna estetyczna
- kliniki w
Sprawdź ofertę »

O przeciwwskazaniach raz jeszcze

Mimo nieinwazyjności, a więc i dużego bezpieczeństwa terapii aparatem Cryolift, ma ona jednak pewne przeciwwskazania. Są nimi ciąża i okres karmienia piersią, długotrwałe problemy z zatokami czy skóra w typie mocno naczyniowym. Zdecydowanym przeciwwskazaniem są także duża opryszczka, aktywne przeziębienie oraz migreny.

Dodaj komentarz

Leczenie chorób skóry

Leczenie chorób skóry

Postęp techniki i medycyny sprawił, że metody terapeutyczne, uznawane jeszcze kilkanaście lat temu, są skutecznie wypierane przez nowoczesne sposoby leczenia. Nie inaczej jest w przypadku dermatologii, czyli gałęzi medycyny zajmującej się... więcej »

Czym jest coolifting?

Czym jest coolifting?

Statystyki podają, że długość ludzkiego życia stale się wydłuża. Im jednak skóra starsza, tym bardziej zauważalne są oznaki jej starzenia się. Dlatego jak najwcześniej należy zadbać o cerę, co odwdzięczy się jej pięknym wyglądem przez... więcej »

Przeszczep włosów robotem ARTAS

Przeszczep włosów robotem ARTAS

Łysienie to duży problem społeczny, który dotyka zwłaszcza mężczyzn. Przyczyn nadmiernego wypadania włosów jest wiele - od predyspozycji genetycznych po złą dietę, przewlekły stres, niezdrowy tryb życia czy uzależnienia. Bez względu jednak... więcej »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.