Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej

4,6 / 5  - 147 opinii
Gabinet konsultacyjny Beauty Group Gabinet konsultacyjny Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Nasi goście Beauty Group Pacjenci Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Wygląd zewnętrzny Beauty Group Klinika Beauty Group

Opis placówki

Klinika chirurgii plastycznej Beauty Group to doskonale wyposażona placówka medyczna, jedna z najbardziej znanych i cenionych klinik chirurgii plastycznej w Polsce. Na rynku usług medycznych funkcjonuje od wielu lat, za cel stawiając sobie świadczenie usług na najwyższym poziomie, w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. W placówce przeprowadzany jest szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej, m.in. operacje powiększania, podniesienia lub pomniejszania biustu, zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy (np. plastyka nosa, lifting twarzy, korekta odstających uszu czy korekta powiek). Oferowane jest także modelowanie sylwetki (plastyka brzucha, liposukcja itp.) i szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej. W klinice pacjenci mogą liczyć na pełną, kompleksową opiekę, która obejmuje szczegółowe konsultacje specjalistyczne (odbywające się w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim), zabieg oraz lekarsko-pielęgniarską opiekę pozabiegową.

Mając na uwadze jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzanych zabiegów oraz pełną satysfakcję pacjentów, kadrę medyczną kliniki Beauty Group tworzą doświadczeni lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy pomoc w odzyskaniu atrakcyjnego wyglądu traktują nie jak pracę, ale jak pasję, i którzy do każdego zabiegu pochodzą z równym zaangażowaniem oraz starannością. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie, każdy cieszy się szacunkiem w środowisku lekarskim oraz zaufaniem. W trosce o ich najwyższą satysfakcję regularnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w polskich i międzynarodowych kursach i szkoleniach specjalistycznych, są też członkami prestiżowych towarzystw naukowych. Wiedzę i doświadczenie lekarzy uzupełnia najnowocześniejsze wyposażenie placówki, które gwarantuje osobom, decydującym się na skorzystanie z usług kliniki całkowite bezpieczeństwo.

Do potrzeb, problemów i obaw każdego pacjenta personel kliniki podchodzi w sposób indywidualny, otaczając go pełną opieką lekarską. Współpracujący z Beauty Group lekarze poświęcają każdemu maksimum swojego czasu i uwagi, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i przystępnie objaśniając specyfikę poszczególnych zabiegów. Do dyspozycji pacjentów jest stylowa, otoczona ogrodem willa, komfortowo wyposażona i elegancko umeblowana. Położenie w pięknej dzielnicy willowej na skraju Lasu Arkońskiego znacząco podnosi komfort przebywania na terenie kliniki i przyspiesza powrót do pełni sił po zabiegu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Beauty Group jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Wszystkie stosowane personel medyczny urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz doskonale wyposażonego bloku medycznego placówka dysponuje doskonałym sprzętem do przeprowadzania poszczególnych zabiegów:

 • Laser medyczny eCO2 – nowoczesny laser medyczny firmy Lutronic, którego działanie polega na tworzeniu ogromnych ilości niewielkich, ale głębokich nakłuć na skórze, co pobudza jej naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki zastosowaniu tego lasera możliwe jest skuteczne usuwanie defektów estetycznych skóry, takich jak przebarwienia, rozstępy, rozległe zmiany naczyniowe i efekty fotostarzenia. Działanie wiązki laserowej pozwala również redukować blizny potrądzikowe, pooperacyjne, powypadkowe i oparzeniowe. Laser eCO2 posiada certyfikaty CE i FDA, co świadczy o całkowitym bezpieczeństwie jego stosowania i potwierdza skuteczność terapii.
 • Laser Fotona Spectro SP Touch – najnowocześniejsza, wszechstronna platforma laserowa, umożliwiająca przeprowadzenie szeregu innowacyjnych zabiegów z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii oraz ginekologii. Urządzenie pozwala na wykonanie wielu procedur, które poprawiają komfort życia i są alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, przy okazji gwarantując jakość, precyzję i bezpieczeństwo.
 • Micro Aire – nowoczesne urządzenie do liposukcji wibracyjnej, przeprowadzanej metodą PAL (Power-Assisted Lipoplasty). Zaletą urządzenia jest możliwość przeprowadzenia bardzo precyzyjnego zabiegu przy stosunkowo niewielkiej inwazyjności.
 • Ultrasonograf – nowoczesny aparat do USG z funkcją Doppler, która umożliwia ocenę przepływu krwi w tętnicach i żyłach.  Badanie takie jest przeprowadzane np. przez zabiegami skleroterapii leczącej żylaki kończyn dolnych.
 • Aparat do znieczuleń Dräger Fabius.
 • Mankiety przeciwzakrzepowe Flowtron ACS 900.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Elegancki, komfortowo wyposażony budynek, najnowocześniejszy sprzęt medyczny, wykwalifikowany zespół lekarsko-pielęgniarski i uprzejmy, kompetentny personel – to wszystko tworzy obraz miejsca, w którym dobro i satysfakcja pacjenta są zawsze na pierwszym miejscu.

Oto szereg udogodnień, wprowadzonych w klinice:

 • Nowoczesny budynek – klinika Beauty Group mieści się w eleganckiej, stylowej willi, otoczonej ogrodem i położonej w pełnej zieleni dzielnicy willowej Szczecina. Komfortowe, przytulne pokoje w części hotelowej sąsiadują ze sterylnym, doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym, tworząc harmonijne połączenie między klasyką a nowoczesnością. Część zabiegowa spełnia najwyższe światowe standardy dla tego typu obiektów, a sala operacyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wszystkie operacje są przeprowadzane w warunkach komfortowych dla lekarza i bezpiecznych dla pacjenta. Sale pooperacyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do monitorowania czynności życiowych pacjentów. Ich stan po zabiegu jest również na bieżąco kontrolowany przez wykwalifikowany personel medyczny placówki.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi w naszej placówce dba kompetentny i uprzejmy personel administracyjny, dla którego zachowanie dyskrecji, a także komfort i dobre samopoczucie pacjentów stanowi najwyższy priorytet.
 • Tylko sprawdzone preparaty – w trosce o całkowite bezpieczeństwo oraz jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzanych zabiegów, w trakcie pracy lekarze w Beauty Group stosują tylko sprawdzone materiały i preparaty najwyższej jakości, pochodzące od czołowych producentów na świecie i posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym implanty Mentor i Allergan, preparaty toksyny botulinowej Botox i Azzalure, a także wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego Juvederm i Restylane.
 • Możliwość zakupu dermokosmetyków – w klinice istnieje możliwość zakupu ekskluzywnych dermokosmetyków uznanych firm, które pomogą skutecznie podtrzymać efekty zabiegów medycyny estetycznej i na dłużej zachować młody, promienny i zadbany wygląd.
 • Zabiegi na raty – aby zapewnić dostęp do operacji plastycznych szerszemu gronu osób, klinika daje możliwość ratalnego finansowania zabiegów, z opcją kredytowania zarówno w polskich, jak i niemieckich bankach.
 • Komfortowe pokoje pobytowe – po zabiegach można odpocząć w przestronnych, komfortowo wyposażonych pokojach pobytowych, których wysoki standard i przytulna atmosfera pomagają szybciej odzyskać pełnię sił po zabiegu. Każdy pokój posiada własną elegancką i funkcjonalną łazienkę, TV, DVD oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W trakcie pobytu pacjentom są serwowane smaczne i zdrowe posiłki.
 • Pokoje dla osób towarzyszących – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które w trakcie rekonwalescencji pozabiegowej chciałyby mieć bezpośredni kontakt z bliskimi, klinika umożliwia osobom towarzyszącym przebywanie w części hotelowej po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.
 • Pełna ochrona danych osobowych – placówka zapewnia anonimowość i pełną ochronę danych osobowych wszystkim osobom, korzystającym z jej usług. Nad skutecznością chroniących ich prywatność procedur czuwa wdrożony w naszej placówce system ISSO.
 • Transfer z lotniska – na życzenie pacjentów klinika organizuje im transport z lotniska lub dworca.
 • Parking dla pacjentów – osoby zmotoryzowane mogą pozostawić swoje samochody na zamkniętym, monitorowanym parkingu, znajdującym się na terenie placówki.
 • Dla pacjenta zagranicznego – by usprawnić komunikację z osobami obcojęzycznymi, personel placówki biegle włada językami angielskim oraz niemieckim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej w Szczecinie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Noclegi, pobyty wypoczynkowe

Ważna informacja

Prezentowany cennik Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej

Pacjenci kliniki Beauty Group mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy operacje powiększania piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi (również z jednoczasowym podniesieniem), pomniejszanie lub podniesienie piersi, w obrębie chirurgii piersi wykonujemy także plastykę brodawek i wymianę implantów. Pacjentom pragnącym pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę oferujemy zabiegi liposukcji różnych okolic ciała, a także plastykę ud, ramion i powłok brzusznych. Przeprowadzamy liczne operacje korekcyjne w obrębie twarzy, w tym plastykę kostnej i chrzęstnej części nosa, korektę odstających uszu, korektę powiek górnych i dolnych, a także podniesienie brwi, plastykę czoła i szyi oraz lifting twarzy.

W naszej ofercie znajdują się także zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają w sposób nieinwazyjny podtrzymać młody, promienny wygląd i skutecznie zahamować oznaki upływającego czasu. Pacjentom naszej Kliniki oferujemy likwidację zmarszczek z zastosowaniem iniekcji preparatów toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, pomagamy także poprawić owal twarzy i przywrócić tkankom miękkim utraconą objętość przy pomocy liftingu wolumetrycznego. W naszej ofercie znajduje się nieniwazyjny lifting innowacyjną metodą Silhouette-Lift, który w widoczny sposób odmładza twarz i stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznego liftingu, przeprowadzamy też zabiegi powiększania ust preparatami stabilizowanego kwasu hialuronowego. W zabiegach odmładzania skóry i przywracania jej utraconej gładkości stosujemy także osocze bogatopłytkowe Regeneris, które pobudza skórę do regeneracji dzięki działaniu własnych komórek macierzystych Pacjenta. Z kolei osobom pragnącym wymodelować sylwetkę bez konieczności przeprowadzania inwazyjnego zabiegu chirurgii plastycznej oferujemy innowacyjny zabieg usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej i modelowania ciała przy pomocy lipolizy iniekcyjnej. Skutecznie usuwamy defekty skóry takie jak blizny, przebarwienia, rozstępy i oznaki fotostarzenia skóry dzięki zabiegom laserowym z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera eCO2 firmy Lutronic, przeprowadzamy także chirurgiczne usuwanie zmian skórnych takich jak znamiona, tłuszczaki, kaszaki czy włókniaki.

Co leczymy

W naszej Klinice przeprowadzamy nieoperacyjne leczenie otyłości balonem żołądkowym BIB System. Ponieważ wzrost masy ciała znacząco zwiększa ryzyko zachorowalności na wiele poważnych chorób, ogólny stan zdrowia nierzadko można poprawić właśnie poprzez eliminację nadmiaru tkanki tłuszczowej. Stosowanie balona żołądkowego pozwala w skuteczny i bezpieczny sposób schudnąć i poprawić nawyki żywieniowe, bez konieczności ingerencji chirurgicznej ani leków. Zabieg polega na wprowadzeniu do żołądka drogą endoskopową specjalnego balonu, który następnie wypełniany jest solą fizjologiczną. Dzięki implantacji balonu następuje znaczące ograniczenie powierzchni żołądka Pacjenta, co prowadzi do zmniejszenia łaknienia.

Opinie z internetu

Placówka Beauty Group została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 147 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,6

147 ocen
(z 3 źródeł)
4,5 / 5  (12 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,4 / 5  (65 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (70 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica posiada w swej ofercie szeroki wachlarz usług z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej - poprawiającej wygląd twarzy i modelującej ciało oraz medycyny estetycznej - usuwającej oznaki starzenia skóry. Wśród zabiegów, w których specjalizują się lekarze z tej placówki można wymienić m.in. operacje plastyczne piersi, pełną plastykę brzucha, lifting chirurgiczny ud, plastykę obwisłej skóry ramion, korekcję przegrody nosowej, plastykę powiek górnych i dolnych, wygładzanie zmarszczek i lifting operacyjny szyi. Wielu klientów korzystających z usług kliniki, chętnie dzieli się z nami opinią na niej temat. Ze ich słów wynika, że usługi świadczone są na wysokim poziomie, a niepowtarzalną atmosferę w klinice tworzy wykwalifikowany personel medyczny i pozamedyczny. Wszystkie procedury zabiegowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów i jego oczekiwań." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Justyna
19 września 2017
4,0

Magiczne miejsce moich nowych narodzin

4,0 - Justyna
Bardzo mili pracownicy, życzliwi. Doktor Arkadiusz Kuna to człowiek o złotym sercu i cudownym talencie naprawiania tego, co nie do końca udało się naturze. Miły, cierpliwy, otwarty na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Wspaniali Ludzie o otwartych sercach w przepięknym miejscu.
Zabieg:  
Totalna korekcja nosa (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Arkadiusz Kuna
 
Szczegóły
Aleksandra
(Bruksela)
10 września 2017
5,0

Najlepsza klinika

5,0 - Aleksandra
Klinika na wysokim poziome. Super kontakt przed i po, opieka doradcy, lekarzy, pielęgniarek aż po panią od jedzonka... pobyt wspominam bardzo dobrze. Jeden minusik - za krotko, bo czułam się jak na wakacjach... o nic nie musiałam prosić, a panie pielęgniarki to chyba w myślach czytają.
Zabieg:  
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi (lipiec 2017)
 
Szczegóły
Irena
(Szczecin)
30 listopada 2019
4,0

Super doktor

4,0 - Irena
Wszystko, doktor wspaniały człowiek i jakie podejście do pacjenta . Naprawdę jestem zadowolona i wdzięczna.
Zabieg:  
Skleroterapia żylaków (listopad 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Maciej Józefowicz
 
Szczegóły
Monika
24 sierpnia 2018
4,0

Podobalo mi sie rzeczowe podejscie do pacjenta

4,0 - Monika
bardzo mila obsługa , fachowe podejście do pacjenta
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (sierpień 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Fabian Urban
 
Szczegóły
Kamil
27 stycznia 2020
5,0

Bardzo dobra klinika, warta polecenia.

5,0 - Kamil
Dość długie oczekiwanie na niektóre rzeczy
Podejście do pacjenta. Fachowość i jakość obsługi.
Zabieg:  
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej (grudzień 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Maciej Józefowicz
 
Szczegóły
Tadeusz
(Świnoujście)
19 lipca 2019
4,0

Polecam

4,0 - Tadeusz
Opieka, fachowość, miła opieka
Zabieg:  
Operacja żylaków nóg (lipiec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Maciej Józefowicz
 
Szczegóły
Katarzyna
20 maja 2020
4,0

Udana wizyta

4,0 - Katarzyna
Solidne informacje od lekarza
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (maj 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Fabian Urban
Liwona
30 stycznia 2019
4,0

Było śmieszne i sympatycznie👍

4,0 - Liwona
Hmmmm.... Zawsze można się do czegoś przyczepić... Mi się nie chce... Buuuziaki
P. Magdalena Bugaj skradła mi serce... Czekam z niecierpliwością na kolejny zabieg....
Zabieg:  
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych (styczeń 2019)
Lekarz:  
lek. Magdalena Bugaj
 
Szczegóły
Patryk
2 lipca 2018
5,0

1234

5,0 - Patryk
Zabieg:  
Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej (czerwiec 2018)
 
Szczegóły
Patryk
28 lutego 2018
5,0

Ok

5,0 - Patryk
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (luty 2018)
 
Szczegóły

Zespół

Beauty Group współpracuje jedynie z najwybitniejszymi specjalistami chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, dzięki czemu poziom jej usług od lat stoi na najwyższym poziomie.

Dr n. med. Fabian Urban w 2006 roku ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie i rozpoczął roczny staż lekarski w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie. Przez kolejne trzy lata rozwijał również karierę naukową w ramach st... więcej »

Zadzwoń: 91 351pokaż numer
91 351pokaż numer

Lek. Magdalena Bugaj w 2016 roku zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Es... więcej »

Zadzwoń: 91 351pokaż numer
91 351pokaż numer

lek. Grzegorz Jamro

otorynolaryngolog

Lek. Grzegorz Jamro w 2008 roku ukończył studia w Pomorskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w uznanych placówkach medycznych, m.in. w Oddziale Otolaryngologii dla Dorosłych i Dzieci Samodzielnego Publicznego Wojewó... więcej »

Zadzwoń: 91 351pokaż numer
91 351pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Beauty Group.

Certyfikaty

Beauty Group jest jedną z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych klinik chirurgii plastycznej w Polsce, z której usług korzystają nie tylko pacjenci z kraju, ale także spoza jego granic. W ciągu wieloletniego funkcjonowania na rynku usług medycznych przeprowadzono w niej tysiące operacji chirurgii plastycznej. Potwierdzeniem najwyższych standardów obsługi są liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia w zakresie jakości usług i higieny pracy, przyznane placówce na przestrzeni lat.

 1. Beauty Group to czterokrotny laureat i zdobywca Złotego Godła programu Quality International za lata 2010, 2011, 2012 i 2013

 2. Tytuł zwycięzcy w programie Jakość Roku 2011, 2013, 2015 i 2017 w kategorii Usługa Medyczna

 3. Perła International Quality 2012 dla najlepszej kliniki chirurgii plastycznej

 4. Najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych w placówce zabiegów potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N-18001:2004

Najlepszą rekomendacją Kliniki Beauty Group jest systematycznie zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych pacjentów, którzy zdecydowali się skorzystać jej usług. Na przestrzeni lat klinikę odwiedzały nie tylko osoby z Polski, ale również z dalekich regionów świata: Australii, Madagaskaru, Chin, Japonii czy USA.  

Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

91 351pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-8:00
 • wtorek18:00-8:00
 • środa18:00-8:00
 • czwartek18:00-8:00
 • piątek18:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika Chirurgii Plastycznej Beauty Group zlokalizowana jest w pięknej, pełnej zieleni willowej dzielnicy Szczecina, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta, dzięki czemu bez trudu dostaną się do nas zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej. Od najbliższego przystanku tramwajowego i autobusowego (Wojciechowskiego – tramwaje linii 3 i 10 oraz autobusy linii 80 i 525) dzieli nas zaledwie 400 metrów, natomiast Dworzec PKP Szczecin Główny znajduje się w odległości 6,5 km od Kliniki. Bez problemu dotrą do nas także Pacjenci spoza Szczecina, preferujący podróże drogą lotniczą: podróż taksówką z położonego w odległości 55 km od placówki Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów trwa około godziny. Niewielka odległość od lotniska zapewnia naszej Klinice doskonałą komunikację z wieloma europejskimi miastami: szczeciński port lotniczy posiada bezpośrednie połączenia m.in. z Warszawą, Oslo, Dublinem, Londynem i Liverpoolem. Pacjenci z innych krajów mogą się do nas dostać również z położonego w odległości niecałych 200 km od placówki portu lotniczego w Berlinie.

Pacjenci spoza Szczecina wizytę w naszej placówce mogą połączyć ze zwiedzaniem zabytków i poznawaniem atrakcji turystycznych tego pięknego, historycznego miasta. Będąc w Szczecinie z pewnością warto zobaczyć Bramę Królewską (4,7 km od Kliniki) i monumentalny renesansowy Zamek Książąt Pomorskich, znajdujący się w odległości 5,5 km od Kliniki, warto również pospacerować po urokliwych, zabytkowych uliczkach Starego Miasta (5,4 km od placówki), zobaczyć zabytkową Basztę Panieńską, znaną też jako Baszta Siedmiu Płaszczy (5,3 km od Kliniki) czy obejrzeć film w najstarszym na świecie kinie Pionier, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1907 roku (5,3 km od placówki). Wielbiciele zieleni i odpoczynku na świeżym powietrzu mogą spacerować po urokliwych terenach wokół Kliniki bądź odwiedzić któryś ze szczecińskich parków, na przykład pobliski Ogród Dendrologiczny z licznymi wiekowymi okazami drzew (1,6 km od placówki), urokliwy Ogród Różany, położony w odległości 1,7 km od kliniki Beauty Group, czy największy i najpopularniejszy Park Kasprowicza z amfiteatrem i jeziorem Rusałka (2,3 km od Kliniki).