Blikpol Sopot ul. Haffnera

4,8 / 5  - 139 opinii
Recepcja, poczekalnia Blikpol Sopot ul. Haffnera Laser excimerowy VISX Star S4 IR Siedziba BLIKPOL znajduje się w Krzywym Domku w Sopocie Gabinet zabiegowy Blikpol Sopot ul. Haffnera Leczenie, terapia Blikpol Sopot ul. Haffnera Leczenie, terapia Blikpol Sopot ul. Haffnera Leczenie, terapia Blikpol Sopot ul. Haffnera Tonometr bezdotykowy iCare Laser excimerowy VISX Star S4 IR Laser femtosekundowy 5. generacji iFS™ Laser femtosekundowy 5. generacji iFS™ Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Szkolenie zespołu BLIKPOL w zakresie diagnostyki i obsługi systemów laserowych Pentacam HR Platforma diagnostyczna Wavescan Wavefront™ Platforma diagnostyczna Wavescan Wavefront™ Platforma diagnostyczna Wavescan Wavefront™ Mikrokeratom AMADEUS II Avedro KXL IOLMaster 500 Tomograf 3D OCT 2000 Siedziba BLIKPOL znajduje się w Krzywym Domku w Sopocie BLIKPOL Sopot - logo

Opis placówki

Blikpol Sopot to Klinika Okulistyczna będąca częścią założonego w 1997 roku Centrum Medycznego „KARDIOTEL”. Jesteśmy wysokospecjalistyczną kliniką leczenia wad wzroku. Wykonujemy okulistyczne zabiegi chirurgiczne z zakresu korekcji wad refrakcji, leczenie stożka rogówki, zaćmy oraz innych zaburzeń narządu wzroku. W naszym ośrodku poprawiamy jakość widzenia dzięki laserowej korekcji wzroku innowacyjnymi metodami bezboleśnie, szybko i skutecznie, dzięki czemu noszenie okularów czy soczewek kontaktowych staje się zbędne.

Zabiegi laserowe wykonywane są z wykorzystaniem lasera femtosekundowego iFSTM najwyższej 5. generacji. Dzięki najnowszej procedurze iLASIK z użyciem dwóch laserów excimerowego i femtosekundowego opartej o badania Wavefront pacjent otrzymuje najwyższy światowy standard w laserowej korekcji wad wzroku.

Zabiegi Corneal Collagen Crosslinking (X-linking), leczące stożek rogówki, wykonywane są z użyciem najnowocześniejszej aparatury zabiegowej Avedro KXL, umożliwiającej skrócenie czasu zabiegu nawet kilkukrotnie w porównaniu do starszych urządzeń, dzięki czemu wskazane są u dzieci (szybki CROSS).

W Blikpolu przeprowadzamy badania diagnostyczne oceniające stan zdrowia oczu pacjenta. Wykonujemy m.in. OCT, USG gałek ocznych, biometrię IOL Master, gonioskopię, keratometrię, topografię rogówki urządzeniem Pentacam (kamera 360º), grubość rogówki, badanie pola widzenia, ciśnienia w gałce ocznej oraz komputerowe badanie wzroku przy pomocy autorefraktometru. Przeprowadzamy również kompletne, w pełni zindywidualizowane do potrzeb pacjenta badania na urządzeniu Wavescan Wavefront, które tworzy trójwymiarową mapę oka, wykorzystywaną przez laser w trakcie operacji. Dzięki temu zabieg przeprowadzany jest niezwykle precyzyjnie. Sprzęt laserowy VISX wykorzystywany w naszej Klinice to światowy numer 1. Jako jedyny jest używany przez NASA i amerykańskie siły powietrzne. Technologia VISX w połączeniu z Wavescan leczy tzw. aberracje wyższego rzędu, czyli zaburzenia wzroku utrudniające np. nocną jazdę samochodem. Należą do nich m.in. ghost images (mnożący się obraz), efekty halo (obrączka wokół świateł) lub glare (poświata) czy starburst (rozbłyski świateł).

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny oraz zabiegowy, który spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania NASA (National Aeronautic and Space Administration – Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej), FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków) czy marynarki wojennej USA. Są to m.in.:

 • Wavescan Wavefront – ultradokładne urządzenie diagnostyczne tworzące trójwymiarową mapę oka, która jest bezpośrednio przekazywana do lasera wykonującego zabieg.
 • Laser femtosekundowy 5.generacji iFS – laser generujący krótkie impulsy światła, przez co podnosi precyzję zabiegu. Jest wykorzystywany m.in. w operacjach zaćmy.
 • Laser excimerowy VISX STAR S4 IR – służy do korekcji wad wzroku za pomocą zmiennej wielkości wiązki, co pozwala uzyskać niezwykłą precyzję i doskonały efekt. Dzięki wyposażeniu w systemy zabezpieczające takie jak Iris RegistrationTM czy ActiveTrack 3DTM pacjenci są spokojni o swoje bezpieczeństwo w trakcie zabiegu.
 • Pentacam HR – nowoczesna kamera Scheimpfluga, bardzo dokładnie badająca przedni odcinek oka w trójwymiarze.
 • Avedro KXL – urządzenie wykorzystywane w leczeniu stożka rogówki z zastosowaniem metody crosslinking, ze skróconym czasem naświetlania (zwanym „szybki cross”).

Udogodnienia dla pacjentów

Dbając zarówno o komfort naszych pacjentów, jak i o ułatwienie im pobytu w naszej klinice, oferujemy leczącym się u nas osobom wysoki standard usług oraz szereg udogodnień:

 • Procedura jednodniowa – nasi pacjenci mają wykonywane badania oraz zabieg korekcji wady wzroku w ciągu jednego dnia. Dzięki temu osoby spoza Trójmiasta mogą skrócić czas wizyty w placówce do minimum, co znacząco zmniejszy koszt ich pobytu w innym mieście.
 • Bezpłatna wizyta kontrolna po zabiegu  – każdy pacjent naszego ośrodka ma zapewnioną darmową pierwszą wizytę kontrolną po zabiegu.
 • Płatność ratalna – umożliwiamy naszym pacjentom opłacenie zabiegu na bardzo korzystnych warunkach, z elastycznym okresem kredytowania. Ułatwia to podjęcie decyzji o zabiegu.
 • Nocleg – pomagamy w zorganizowaniu pobytu oraz noclegu dla naszych zamiejscowych pacjentów.
 • Różnorodne formy płatności – umożliwiamy dokonanie płatności za procedury gotówką, kartą lub przelewem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Blikpol Sopot ul. Haffnera w Sopocie.

Konsultacje

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Blikpol Sopot ul. Haffnera jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Blikpol Sopot ul. Haffnera

Głównym zabiegiem wykonywanym w naszej klinice jest laserowa korekcja wzroku. To bezpieczna, bezbolesna procedura lecząca na stałe takie wady jak krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm (także mieszany) lub starczowzroczność, a także kombinacje powyższych wad.

Innymi zabiegami przeprowadzanymi w naszej placówce są: operacja zaćmy, w trakcie której zmętniała soczewka jest usuwana i zastępowana sztuczną, oraz terapia Corneal Collagen Crosslinking, dzięki której zatrzymujemy proces degeneracyjny rogówki, zwany stożkiem rogówki.

Ponadto, korzystając z najnowocześniejszych i najdokładniejszych sprzętów, wykonujemy szereg innych zabiegów poprawiających widzenie i leczących nieprawidłowości narządu wzroku.

Opinie z internetu

Placówka Blikpol Sopot ul. Haffnera została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 139 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,8

139 ocen
(z 4 źródeł)
4,3 / 5  (4 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,9 / 5  (35 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (65 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (35 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Adrian
30 lipca 2018
5,0

Polecam klinikę BlikPol

5,0 - Adrian
Świetna atmosfera panującą w placówce oraz dojazd. Brak jakichkolwiek problemów by się dostać do placówki. Mega szybkie terminy i opieka nad klientem !
Zabieg:  
Laserowa korekcja wzroku (lipiec 2018)
Lekarz:  
lek. Witold Czuszyński
 
Szczegóły
Izabela I I Adam
(Płock)
13 listopada 2019
4,0

Pełen profesjonalizm

4,0 - Izabela I I Adam
Nic
Profesjonalne podejście do pacjenta oraz Miła "recepcja "
Zabieg:  
Laserowa korekcja wzroku (październik 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska
 
Szczegóły
Gosmix80
16 września 2018
4,0

Blikpol- Sopot

4,0 - Gosmix80
Miła obsługa klinika wyposażona w dobry sprzęt.
Zabieg:  
Laserowa korekcja wzroku (sierpień 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska
 
Szczegóły
Anna A
30 kwietnia 2018
4,0

Przyjazne miejsce

4,0 - Anna A
wszystko ok
miłe podejście do pacjenta nie zachęcanie na siłę do zabiegu poinformowanie o przebiegu zabiegu itd.
Dotyczy:  
Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wady wzroku (kwiecień 2018)
Lekarz:  
lek. Witold Czuszyński
 
Szczegóły

Zespół

W klinice Blikpol Sopot pacjent jest prowadzony przez jednego lekarza – od badania kwalifikacyjnego przez cały proces leczenia, a także po jego zakończeniu. Lekarze, z którymi współpracujemy, to specjaliści najwyższej klasy, mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem. Jednym z nich jest prof. dr hab. n. med. Krystyna Raczyńska, emerytowana konsultant regionalna do spraw okulistyki, a także kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Profesor specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu, a w szczególności w przeprowadzaniu witrektomii – procedury, która jest często uważana za zabieg ostatniej szansy w leczeniu wielu schorzeń narządu wzroku.

Kierownikiem poradni okulistycznej jest dr n. med Judyta Aniśko-Słomińska, natomiast Kierownikiem sekcji laserowej korekcji wzroku lek. Witold Czuszyński. Operacje zaćmy przeprowadzają dr n. med. Paweł Lipowski, dr n. med. Barbara Krupa-Szafran oraz dr n. med. Witold Kokot. Wszyscy lekarze operujący w Klinice Blikpol posiadają bogate doświadczenie, liczone w tysiącach przeprowadzonych z powodzeniem zabiegów, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych procedur.

Doktor Witold Czuszyński jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację I i II stopnia z okulistyki. Jest specjalistą chorób oczu i chirurgiem okulistą. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał na Od... więcej »

Zadzwoń: 58 585pokaż numer

Dr. n. med. Ewa Lange jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Główną dziedziną jej zainteresowań jest okulistyka, dlatego ukończyła specjalizację I i II stopnia w tym zakresie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Pr... więcej »

Zadzwoń: 58 585pokaż numer

Dr n. med. Witold Kokot jest specjalistą II stopnia w dziedzinie okulistyki. To lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (uczelnię medyczną ukończył w 1986 roku). Od początku swojej kariery sukcesywnie pogłębia wiedzę. W przeszłości współpracował... więcej »

Zadzwoń: 58 585pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Blikpol Sopot ul. Haffnera.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

58 585pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 17:00)

Adres placówki

Blikpol Sopot ul. Haffnera
ul. Haffnera 6
81-717 Sopot

Godziny otwarcia

 • poniedziałek17:00-9:00
 • wtorek17:00-9:00
 • środa17:00-9:00
 • czwartek17:00-9:00
 • piątek17:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika Blikpol Sopot znajduje się w centrum Sopotu, w bardzo rozpoznawalnym miejscu – w Krzywym Domku przy ul. Haffnera 6, wejście także od ul. Bohaterów Monte Casino, czyli popularnego sopockiego „Monciaka”.

Z kliniki do lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku jest 17,4 km, natomiast do dworca PKP w Sopocie jedynie 1,2 km.