Ceny zabiegu powiększania penisa

Ceny zabiegu powiększania penisa

Ceny zabiegów powiększania penisa są dość zróżnicowane. Na ich koszt wpływa kilka czynników, m.in. wybór metody, sposób wykonania znieczulenia oraz warunki anatomiczne pacjenta. Ponadto wiele klinik łączy różne metody, aby jak najbardziej indywidualizować procedurę i uzyskać maksymalną skuteczność.

Najbardziej popularnym zabiegiem wydłużania i pogrubiania prącia jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Preparat Macrolane aplikuje się za pomocą kaniuli i z jednego wkłucia podaje się od 20 do 60 ml żelu. Cena zależy głównie od ilości zużytego preparatu. Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Henryka Knakiewicza we Wrocławiu wykonuje ten zabieg w znieczuleniu miejscowym, a pacjent w tym samym dniu może powrócić do codziennej aktywności. Cena waha się w granicach od 2 do 3 tysięcy złotych. W Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ARS ESTETICA we Wrocławiu trzeba zapłacić 4-5 tysięcy, a w Poliklinice Jolly Med w Warszawie aż 6 tysięcy złotych.

Ceny zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Desirial wykonywane jest rzadziej. Technika wstrzykiwania tego żelu jest nieco inna, bo podawany jest cienką igłą w kilka miejsca na prąciu. Aplikacja dwóch ampułek kwasu hialuronowego w Klinice Ambroziak Estederm w Warszawie kosztuje 5 tysięcy złotych. Dr Richard Diacakis, który przeprowadza podobne zabiegi w Clinique des Champs Elysées w Paryżu we Francji wycenia je na 2,5-4,5 tysiąca euro. Natomiast doktor Jose Maria Jimenez Rodríguez z hiszpańskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Granadzie za aplikację kwasu hialuronowego życzy sobie 3,5-4,2 tysięcy euro.

Ceny powiększania prącia z użyciem własnego tłuszczu

Przeszczepienie własnej tkanki tłuszczowej przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym w trybie ambulatoryjnym, więc pacjent również i po tym zabiegu nie pozostaje na noc w klinice. W Polsce reimplantacja tłuszczu do penisa przeprowadzana jest przez doktora Samira Ibrahima z Mandala Beauty Clinic w Poznaniu. Średni cena tego zabiegu to 5 tysięcy złotych. Doktor Dimitrios Borousas, specjalista urologii praktykujący w Atenach wykonuje przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu powiększenia prącia za 4,5-6 tysięcy euro. Po zabiegach chirurgicznych dla przyspieszenia gojenia w czasie rekonwalescencji stosuje oksygenoterapię, czyli hiperbaryczną terapię tlenową. Cena tej dodatkowej opcji wynosi 1,5-2,5 tysiąca euro. Wspomniana powyżej paryska klinika Clinique des Champs Elysées przeszczepia tkankę tłuszczową w cenie 4-5,5 tysiąca euro.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Modyfikacją powiększania penisa metodą przeszczepu własnej tanki tłuszczowej jest wzbogacenie jej o komórki macierzyste. Dzięki temu zabieg jest trwalszy, a przeszczepione multipotencjalne fibroblasty produkują spore ilości kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które powiększają naturalne zasoby tkankowe. W Polsce w tego typu procedurach specjalizuje się doktor Ahmed Elsaftawy z Dolnośląskiego Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica we Wrocławiu. Zabieg ten kosztuje od 3,5 tysiąca złotych. U doktora Jean-Philippe BINDER pracującego w Paryżu za podobną procedurę trzeba zapłacić 5-6 tysięcy euro.

Cena zabiegu podcięcia więzadła wieszadłowego

Operacja podcięcia więzadła wieszadłowego jest jednym z droższych zabiegów. Zachodzi tu wykonania znieczulenia ogólnego i zapewnienia opieki anestezjologicznej. Dostępnych jest też wiele technik operacyjnych, więc porównanie ofert często bywa trudne. Spośród najczęściej spotykanych modyfikacji dominuje plastyka VY oraz wszczepianie implantów lub tkanki tłuszczowej u nasady prącia, co zapobiega ponownemu przyrastaniu więzadeł do spojenia łonowego. Doktor Leszek Leszczyński, który wykonuje je w kilku klinikach w Polsce, wycenia ten zabieg na co najmniej 5 tysięcy złotych. W klinice chirurgii plastycznej Brazylia w Kaliningradzie cena podcięcia więzadła wieszadłowego wynosi ok. 850 euro. Prof. Kazimierz Kobus z Polanicy przeprowadza wydłużanie penisa za pomocą przecięcia więzadeł oraz plastyki skóry i tkanki podskórnej w cenie około 5000 złotych. Kliniki UGRS International mające siedem szpitali w różnych krajach, w tym w Birmingham, Palma de Majorka, Dubaju i Darmstadt przeprowadzają zabieg w warunkach ambulatoryjnych i wyceniają go na 9 tysięcy euro. Doktor Jean-Philippe BINDER pracujący w Paryżu wydłuża prącie przecinając więzadła wieszadłowe w cenie ok. 4,5 tysiąca euro.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
- kliniki w
Sprawdź ofertę »

Wybór metody przeprowadzenia zabiegu zależy od wielu czynników. Cena, choć ważna dla pacjentów, nie powinna być jedyny kryterium wyboru. Każdy zabieg poprzedzony jest badaniem lekarskim i określeniem najwłaściwszej metody terapeutycznej. Podczas konsultacji może okazać się, że niektóre opcje są u danego pacjenta przeciwwskazane.

Komentarze (2)

Remuf rok temu

Czy jest możliwość skorzystania z 2uslug. Podciecie wiezadelek i wypełnianie tłuszczem??? Odpowiedz

jan3000 4 lata temu

bardzo ciekawe zagadnienie, chcialbym zobaczyć troche zdjec od pacjentów po zabiegach - wie ktos gdzie mozna takowe obejrzec? Odpowiedz

Jakie są zabiegowe metody powiększania penisa

Jakie są zabiegowe metody powiększania penisa

Zabiegi chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej z roku na rok stają się coraz popularniejsze, obejmując już nie tylko twarz i sylwetkę, ale również narządy płciowe. Do kobiet skierowana jest szeroka oferta procedur z zakresu ginekologii... więcej »

Powiększanie penisa - co warto wiedzieć

Powiększanie penisa - co warto wiedzieć

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna umożliwiają nam modyfikację właściwie wszystkich części ciała, z wyglądu których nie jesteśmy zadowoleni. Nie inaczej jest z narządami płciowymi: przy pomocy technik zabiegowych można zmienić... więcej »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.