Desirial - kwas hialuronowy dedykowany w ginekologii estetycznej

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem wśród pań. Estetyczny wygląd miejsc intymnych ma dla nas coraz większe znaczenie: chętnie wybielamy wargi sromowe i odbyt oraz odsysamy nadmiar tłuszczu ze wzgórka łonowego, a prawdziwym hitem są zabiegi poprawy kształtu i rozmiaru warg sromowych,. Ginekologia estetyczna doczekała się nawet własnego preparatu, dedykowanego właśnie do zabiegów tego rodzaju – na polski rynek niedawno weszły Desirial i Desirial Plus.

Desirial i Desirial Plus to nowoczesne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, stworzone we współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym. To też jedyne preparaty tego rodzaju, posiadające rejestrację medyczną do okolic intymnych.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »
Preparaty Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki dodatkowi naturalnego antyoksydantu – mannitolu – preparaty Desirial charakteryzują się przedłużonym działaniem, zapewniając bardziej długotrwałe efekty zabiegu.

Doskonałe efekty

Preparaty Desirial przeznaczone są do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych regionó. Tego typu zabiegi skierowane są również do kobiet, pragnących poprawić estetykę okolic intymnych oraz takich, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Zastosowanie preparatów Desirial pozwala na zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększa także stopień napięcia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pobudzenie fibroblastów wpływa stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się do dwóch lat. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości wykorzystanego preparatu – zazwyczaj stosuje się 1-2ml na wargę sromową. 1ml preparatu to koszt około 1000zł.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym
- kliniki w
Sprawdź ofertę »

Zobacz najlepsze kliniki ginekologii plastycznej w Polsce.

Autor:

Komentarze (1)

Mike 6 lata temu

to chyba dyżurna fotka do tematu ginekologii estetycznej we wszystkich mediach ;) Odpowiedz

Rak brodawkowaty tarczycy - objawy i leczenie

Rak brodawkowaty tarczycy - objawy i leczenie

Chorobami kwalifikującymi się do całkowitej operacji tarczycy (łac. strumectomia totalis bilateralis), są między innymi nowotwory gruczołu tarczowego, wśród nich rak brodawkowaty, pęcherzykowy i rdzeniasty tarczycy, a także rak...

Nowoczesne metody leczenia tarczycy

Nowoczesne metody leczenia tarczycy

Rozwój medycyny zabiegowej, zmierzający obecnie w kierunku jak najmniejszej ingerencji i inwazyjności, trwa już od pewnego czasu i przebiega w bardzo szybkim tempie. Dzieje się tak również w przypadku chirurgii endokrynologicznej, która jest w...