Desirial - kwas hialuronowy dedykowany w ginekologii estetycznej

Desirial - kwas hialuronowy dedykowany w ginekologii estetycznej

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem wśród pań. Estetyczny wygląd miejsc intymnych ma dla nas coraz większe znaczenie: chętnie wybielamy wargi sromowe i odbyt oraz odsysamy nadmiar tłuszczu ze wzgórka łonowego, a prawdziwym hitem są zabiegi poprawy kształtu i rozmiaru warg sromowych,. Ginekologia estetyczna doczekała się nawet własnego preparatu, dedykowanego właśnie do zabiegów tego rodzaju – na polski rynek niedawno weszły Desirial i Desirial Plus.

Desirial i Desirial Plus to nowoczesne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, stworzone we współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym. To też jedyne preparaty tego rodzaju, posiadające rejestrację medyczną do okolic intymnych.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »
Preparaty Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki dodatkowi naturalnego antyoksydantu – mannitolu – preparaty Desirial charakteryzują się przedłużonym działaniem, zapewniając bardziej długotrwałe efekty zabiegu.

Doskonałe efekty

Preparaty Desirial przeznaczone są do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych regionó. Tego typu zabiegi skierowane są również do kobiet, pragnących poprawić estetykę okolic intymnych oraz takich, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Zastosowanie preparatów Desirial pozwala na zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększa także stopień napięcia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pobudzenie fibroblastów wpływa stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się do dwóch lat. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości wykorzystanego preparatu – zazwyczaj stosuje się 1-2ml na wargę sromową. 1ml preparatu to koszt około 1000zł.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym
- kliniki w
Sprawdź ofertę »

Zobacz najlepsze kliniki ginekologii plastycznej w Polsce.

Komentarze (1)

Mike 6 lata temu

to chyba dyżurna fotka do tematu ginekologii estetycznej we wszystkich mediach ;) Odpowiedz

Zwężanie pochwy laserem Mona Lisa Touch

Zwężanie pochwy laserem Mona Lisa Touch

Zwężanie pochwy laserem Mona Lisa Touch - kiedy zdecydować się na zabieg? Zabieg laserowego zwężania pochwy to jedna z najczęściej przeprowadzanych procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedy warto się na nią zdecydować i jakich efektów... więcej »

Technologia HIFU 2 – lifting bez skalpela*

Technologia HIFU 2 – lifting bez skalpela*

Nowoczesna medycyna estetyczna nieustannie poszukuje nowych, nieinwazyjnych rozwiązań. Zaletą tego rodzaju procedur są znakomite rezultaty utrzymujące się przez długi czas, niewielka inwazyjność oraz uzyskanie naturalnego wyglądu, bez efektu... więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska