Ginekologia estetyczna - blog Tourmedica.pl - strona 2

Zabieg usunięcia błony dziewiczej

Hymenotomia polega na wycięciu błony dziewiczej przy użyciu skalpela lub lasera, najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Zabieg przeprowadza się w przypadku zarośnięcia błony dziewiczej, lub w sytuacjach gdy jest ona gruba, bogato unerwiona i jest przyczyną występowania dolegliwości bólowych podczas stosunku. więcej »

Co to jest hymenocenteza?

Hymenocenteza to nieskomplikowany zabieg chirurgiczny, polegający na nacięciu lub przecięciu błony dziewiczej. Przeprowadza się go głównie ze wskazań medycznych, kiedy zrośnięcie błony uniemożliwia odpływ krwi menstruacyjnej lub jej grubość uniemożliwia przerwanie podczas pierwszego stosunku. Czasami zabiegowi na własne życzenie poddają się pacjentki obawiające się bólu podczas inicjacji seksualnej. więcej »

Odmładzanie pochwy laserem

Procesy starzenia się oraz porody naturalne prowadzą do rozluźnienia tkanek miednicy mniejszej, w tym pochwy, co może być przyczyną szeregu dolegliwości zarówno natury zdrowotnej jak i seksualnej. Laserowe obkurczanie pochwy szybko i bezboleśnie regeneruje tkanki pochwy przyczyniając się do poprawy komfortu życia. więcej »

Zabieg redukcji napletka łechtaczki

Napletek łechtaczki, podobnie jak wargi sromowe mniejsze, pełni ważną funkcję fizjologiczną osłaniając kobiece zewnętrzne narządy płciowe. Jeśli jednak jest zbyt duży, przerośnięty lub asymetryczny, może być źródłem wielu problemów. W takich przypadkach ginekologia estetyczna oferuje pacjentkom zabieg plastyki napletka łechtaczki. więcej »

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym

Powiększenie, czy też bardziej fachowo – augmentacja, punktu G jest zabiegiem mającym na celu spotęgowanie satysfakcji ze stosunku. Największe korzyści uzyskają kobiety z mało uwydatnioną strefą erogenną. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego wypełnia tkanki i ujędrnia je, a tym samym okolica punktu G staje się bardziej wrażliwa na bodźce. więcej »

VaginalNarrower – nić do liftingu krocza

Lifting krocza z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower jest procedurą ginekologii plastycznej. Wykonywany jest w celu poprawy funkcjonalności i estetyki kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Od momentu wprowadzenia ich na rynek cieszą się rosnącą popularnością ze względu na mało inwazyjny charakter i dużą efektywność. więcej »

Ginekologia plastyczna czy estetyczna

Nowe dziedziny medycyny charakteryzują się wprowadzaniem wielu nowych terminów nie tylko do słownictwa specjalistycznego, ale również tego używanego potocznie. Ponadto część z nich zostaje zapożyczona z języków obcych, co zwykle utrudnia prawidłowe zrozumienie i zdefiniowanie nowych świadczeń. więcej »

Happy Lift - lifting krocza i wejścia do pochwy nićmi Vaginal Narrower

Biodegradowalne nici Vaginal Narrower z serii Happy Lift to nowoczesne i małoinwazyjne rozwiązanie z zakresu ginekologii plastycznej, będące interesującą alternatywą dla klasycznego zabiegu z użyciem skalpela. Pozwalają one na przeprowadzenie liftingu odmładzajacego okolic krocza, zwężenie wejścia do pochwy u kobiet po porodzie, likwidację defektów estetycznych i funkcjonalnych. więcej »

Labioplastyka - popularny zabieg ginekologii plastycznej

Zabiegi strefy intymnej u kobiet stają coraz bardziej popularne, gdyż wiele problemów związanych z dyskomfortem tych okolic przestało być tematem tabu. Jednym z takich zabiegów jest labioplastyka mająca na celu przywrócenie prawidłowego kształtu i funkcjonalności warg sromowych. więcej »

Protege Intima - niechirurgiczne obkurczanie warg sromowych

Ginekologia estetyczna rozwija się w błyskawicznym tempie, oferując kobietom wciąż nowe możliwości korekcji wyglądu miejsc intymnych bądź poprawę ich funkcjonalności. Jednym z najnowszych zabiegów z tej dziedziny medycyny jest Protégé Intima, czyli procedura niechirurgicznego obkurczania warg sromowych. W odróżnieniu od standardowej labioplastyki z wykorzystaniem skalpela nie wymaga rekonwalescencji i nie wiąże się z dyskomfortem pacjentek. Jest również bezbolesna. więcej »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.