Implanty zębowe Bego

Implanty zębowe Bego

Implanty stomatologiczne to najbardziej naturalny i wytrzymały sposób uzupełnienia brakujących zębów. Wkręcona w kość szczęki, wykonana z biozgodnego tytanu "śruba" pełni funkcje korzenia brakujacego zęba, na którym osadza się procelanową lub ceramiczną koronę protetyczną kształtem i kolorem do złudzenia przypominającą naturalny ząb.

Niemiecka firma Bego Implant Systems powstała w 1990 r. jako spółka-córka przedsiębiostwa Bego Bremer Goldschlägerei Wilhelm Herbst GmbH & Co, działającego w branży techniki stomatologicznej od ponad 100 lat. Oprócz rozwiązań implantologicznych Bego Implants Systems jest także cenionym producentem materiałów kościozastępczych pochodzenia naturalnego i syntetycznego.

Implanty zębowe Bego od 2 000 zł
wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Implanty Bego Semandos – bezpieczeństwo i estetyka

Oferowany przez firmę system implantologiczny Semandos cechuje umiarkowana cena oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i estetyki, a także różnorodność pasujacych do niego elementów protetycznych, umożliwiająca stworzenie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wszystkie komponenty produkowane są w fabrykach w Niemczech lub Szwajcarii a ich jakość dodatkowo potwierdza certyfikacja ISO 9002 

W ofercie firmy dostępnych jest pięć typów implantów o różnej charakterystyce i przeznaczeniu. Dostępne są one w dwóch wersjach powierzchni: piaskowanej tlenkiem glinu oraz TiPurePlus (wytrawiana kwasem i piaskowana).

  • Semandos S – podstawowy system implantologiczny, możliwy do zastosowania we wszystkich rodzajach kości, od typu D1 do D4. Platofrma implantu jest identyczna jak w serii RI, z którą jest kompatybilny.
  • Semndos RI – przeznaczone do leczenia implantologicznego w trudniejszych przypadkach klinicznych przy miękkiej kości typu D3 i D4. Posiada także mikrogwint przy szyjce oraz wypolerowany kołnierz. W odróżnieniu od implantów S gwint nie jest samonacinający natomiast ma on duże właściwości zagęszczające kość wokół implantu.
  • Semandos Mini - linia implantów stworzona specjalnie dla zaopatrywania bezzębnych szczęk w ekonomiczny sposób, bez potrzeby augmentacji (nadbudowy) kości w przypadku wąskich wyrostków zębodołowych. Kształt implantu ma charakter zagęszczający kość, podobny do tego, który został zastosowany w implantach typu RI.
  • Semados RS/RSX – nowa linia implantów wprowadzona pod koniec 2013 r. Charakteryzje się anatomicznym kształtem, samonacinającym gwintem oraz tzw. platform switching (średnica górnej części implantu różni się od średnicy dolnej części łącznika). Implanty oferowane są z mikrostrukturalnym kołnierzem (RSX) lub z jego maszynowo wypolerowaną wersją (RS).
  • Semandos PI – implanty tymczasowe stosowane do stabilizacji mostów lub protez podczas gojenia implantów docelowych. Zmniejszają przenoszenie obciążeń na tkanki twarde i miękkie w obszarach po przeprowadzonej augmentacji. Implanty charakteryzują się smukłą konstrukcją, ułatwiajacą ich użycie w przypadkach ograniczonej przestrzeni. Posiadają też giętką szyjkę dla optymalnego dopasowania.

Przykładowe ceny rozwiązań implantologicznych Bego

  • 2500 zł za implant plus 700-1500 zł za koronę (Brzyski Dental Care w Krakowie)
  • 2700 zł za implant i 1500-2100 zł za koronę (Dental Centrum w Mysłowicach)
  • 1490 zł za implant (promocja) i 2000-2600 zł za koronę (Centrum Stomatologiczne Rodentis w Warszawie)

Dodaj komentarz

Zwężanie pochwy laserem Mona Lisa Touch

Zwężanie pochwy laserem Mona Lisa Touch

Zwężanie pochwy laserem Mona Lisa Touch - kiedy zdecydować się na zabieg? Zabieg laserowego zwężania pochwy to jedna z najczęściej przeprowadzanych procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedy warto się na nią zdecydować i jakich efektów... więcej »

Technologia HIFU 2 – lifting bez skalpela*

Technologia HIFU 2 – lifting bez skalpela*

Nowoczesna medycyna estetyczna nieustannie poszukuje nowych, nieinwazyjnych rozwiązań. Zaletą tego rodzaju procedur są znakomite rezultaty utrzymujące się przez długi czas, niewielka inwazyjność oraz uzyskanie naturalnego wyglądu, bez efektu... więcej »

Tomografia zatok

Tomografia zatok

Tomografia zatok jest jednym z najczęściej zlecanych przez lekarzy badań przy diagnostyce chorób zatok przynosowych. Zaliczana do badań obrazowych, uważana jest za najbardziej precyzyjną metodę diagnostyki schorzeń zatok, szczególnie gdy mówimy... więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska