Leczenie bólu - blog Tourmedica.pl

Blog dla pacjentów z kategorii leczenie bólu z najciekawszymi informacjami na temat leczenia

Zastosowanie lasera wysokoenergetycznego w rehabilitacji

Lasery wysokoenergetyczne to urządzenia coraz powszechniej wykorzystywane w renomowanych klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Doskonale nadają się do leczenia stanów chorobowych głęboko położonych mięśni, ścięgien i więzadeł. Wywoływane efekty fotochemiczne, fotomechaniczne i fototermiczne wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz poprawiają natlenienie i odżywienie tkanek. więcej »

Leczenie bólu laserem wysokoenergetycznym

Laser wysokoenergetyczny jest nową metodą leczenia, która przynosi ulgę w dolegliwościach pochodzenia mięśniowo-szkieletowego. Jest wysoce skuteczny szczególnie w zmniejszaniu bólu. Zabieg z użyciem lasera przyspiesza gojenie się ran, oraz zmniejsza uszkodzenia nerwów, mięśni i stawów. Zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezpieczne, dając natychmiastowy efekt przeciwbólowy. więcej »

Terapie laserem wysokoenergetycznym

Lasery wysokoenergetyczne, o mocy nawet 50 razy większej niż w przypadku tzw. zimnych laserów, znajdują zastosowanie zwłaszcza w rehabilitacji i terapii zwyrodnienia stawów, bólów i urazów mięśni oraz ścięgień. Zabieg z ich użyciem redukuje objawy bólowe, poprawia mobilność i sprawność ruchową bez niepożądanych efektów ubocznych. więcej »