Lekarz na telefon - blog Tourmedica.pl

Blog dla pacjentów z kategorii lekarz na telefon z najciekawszymi informacjami na temat leczenia

Badanie USG w domu pacjenta

Dokonujący się proces miniaturyzacji urządzeń wnosi nowe możliwości dla wielu gałęzi medycyny, w tym medycyny diagnostycznej. Na naszych oczach wprowadzane są przełomowe rozwiązania w zakresie dostępu do podstawowych metod obrazowania takich jak ultrasonografia. Już dziś mamy możliwość skorzystania z profesjonalnego badania USG w naszym domu. więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska