Medycyna niekonwencjonalna - blog Tourmedica.pl

Blog dla pacjentów z kategorii medycyna niekonwencjonalna z najciekawszymi informacjami na temat leczenia

Akupunktura a leczenie porażenia nerwu twarzowego

Akupunktura przeżywa swój renesans za sprawą naukowych doniesień o skuteczności leczenia niektórych schorzeń tą metodą. I choć nigdy nie zastąpi medycyny konwencjonalnej, to jest cenną składową złożonych terapii wspomagających. Z tego powodu zyskuje zaufanie zarówno pacjentów jak i lekarzy, dla których bezpieczeństwo leczenia jest zawsze priorytetem. więcej »

Ból glowy - leczenie akupunkturą

Ból towarzyszy większości chorób i urazów, ale dzięki farmaceutykom lekarze zyskali narzędzia do walki z nim. Jednakże postępowanie wedle zasady cel uświęca środki jest często niekorzystne dla organizmu. Z tego powodu renesans przeżywa stosowana już w starożytnych Chinach akupunktura. Czy może ona konkurować ze standardowym leczeniem bólów głowy? więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska