Operacje zmiany płci - blog Tourmedica.pl

Blog dla pacjentów z kategorii operacje zmiany płci z najciekawszymi informacjami na temat leczenia

Iran drugi na świecie pod względem liczby operacji zmiany płci

Według różnych statystyk transseksualizm występuje u 1 na 30 tys. osób o płci biologicznej męskiej (m/k) i 1 na 100 tys. osób o płci biologicznej żeńskiej (k/m). Jak twierdzą specjaliści seksuologii, obecnie jedyną metodą leczenia transseksualizmu jest operacja zmiany płci. Światowym liderem chirurgicznej korekcji płci jest Tajlandia, natomiast drugą pozycję obejmuje Iran, w którym do poddania się zabiegom osoby transseksualne zachęca sam rząd. więcej »

Operacja zmiany płci

Operacja zmiany płci to decyzja, która sprawia, że człowiek zaczyna zupełnie nowe życie. Zanim jednak podda się serii zabiegów chirurgicznych mających na celu zmienić jego narządy płciowe, musi przejść długą i żmudną procedurę złożoną z wizyt u lekarzy oraz procesu sądowego. Może to trwać nawet kilka lat, w trakcie których należy na nowo ukształtować swoją pozycję w społeczeństwie. więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska