Bona Dea Medycyna Estetyczna

4,9 / 5  - 1828 opinii
Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet konsultacyjny Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Przeszczep tłuszczu - modelowanie twarzy przy użyciu aparatu do Adivive Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

Opis placówki

Klinika Bona Dea jest jedną z pierwszych placówek zajmujących się medycyną estetyczną powstałych w Krakowie – od 2002 roku wytycza najwyższe standardy na rynku. Współpracuje z wysokiej klasy specjalistami medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej i stomatologii estetycznej oraz okulistyki. W skład zespołu wchodzą również dietetyk, trener personalny oraz fizjoterapeuci. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i kongresach. 

Proponowane przez nas usługi są kompleksowe i zorientowane na indywidualne potrzeby oraz oczekiwania pacjenta. W naszej ofercie znajduje się szereg zabiegów wspomagających odchudzanie, redukujących cellulit oraz lokalne nagromadzenia tkanki tłuszczowej, modelujących sylwetkę oraz poprawiających jędrność skóry.

Gabinety kliniki są bardzo bogato wyposażone. Za pomocą urządzenia Icoone bazującego na zintegrowanej technologii Roboderm modelujemy twarz i ciało oraz usuwamy zmarszczki. W swojej ofercie posiadamy zabiegi depilacji laserowej najnowszym modelem lasera diodowego Light Sheer TM Diode firmy Lumenis.

Do zamykania naczyń krwionośnych wykorzystujemy dwufalowy laser ASCLEPION QuadroStar Dual.

W zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej stosujemy laser Erb-Yag Fotona Dualis SP, który pozwala na leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, jak również wykonanie różnorodnych procedur w obrębie okolic intymnych z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa (obkurczanie pochwy oraz jej rewitalizację).

Proponujemy również szereg zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy i ciała takich jak np.: mezoterapia oraz inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, mające działanie Anti-Aging. Oferujemy przynoszący spektakularne rezultaty lifting wykonywany za pomocą wchłanianych nici liftingujących.

Dysponujemy szeroką gamą zabiegów, które w zależności od potrzeb oraz stanu skóry, są indywidualnie dobierane przez lekarzy specjalistów.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty z zakresu ginekologii i stomatologii estetycznej.

Ponadto nasza klinika posiada gabinet kosmetyczny, w którym wykonywane są podstawowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi oraz dekoltu, jak również kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp oraz makijaż permanentny.

W nowoczesnym salonie fryzjerskim na terenie kliniki Bona Dea oferujemy kompleksowe doradztwo, w ramach którego zajmiemy się stylizacją, strzyżeniem, pielęgnacją oraz koloryzacją włosów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy aparaturą medyczną produkowaną przez największych światowych producentów. W trosce o jakość usług, a tym samym o dobro i komfort pacjentów stosowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Na wyposażeniu kliniki znajduje się m.in.:

  • Adivive™ – urządzenie do poboru i separacji tkanki tłuszczowej w autotransplantacji tłuszczu. Zabieg polega na poborze tkanki tłuszczowej od pacjenta i implantacji jej w miejsca, które wymagają wypełnienia. Urządzenie Adivive™ dokonuje selekcji komórek, pozostawiając najmłodsze, najbardziej żywotne komórki tłuszczowe i macierzyste. W rezultacie pacjent otrzymuje całkowicie bezpieczne, niezagrożone odrzuceniem i reakcjami alergicznymi wypełnienie. Dodatkowo wszczepienie posiadających potencjał do namnażania i samoodnawiania komórek macierzystych stymuluje skórę do wytwarzania nowej, zdrowej tkanki.
  • Light Sheer® Duet™ – laser firmy Lumenis®. Jest jednym z najnowocześniejszych laserów na rynku stosowanych w medycynie ogólnej i estetycznej. Zabiegi wykonywane z jego pomocą są całkowicie bezpieczne oraz bezbolesne. Urządzenie służy do trwałego usuwania zbędnego owłosienia oraz leczenia histuryzmu poprzez zjawisko selektywnej fototermolizy, która niszczy mieszek włosowy, trwale usuwając włos. Przy użyciu systemu można leczyć stany zapalne skóry i zmiany pigmentowe.
  • Asclepion Quadro Star Dual – dwufalowy laser wykorzystujący selektywną termolizę do zamykania płytko położonych naczyń krwionośnych, usuwania znamion naczyniowych, czy plam porozlewowych. Znakomite rezultaty przynosi również w leczeniu tzw. naczyń gwiaździstych, znamion naskórkowych oraz rozrostu gruczołu łojotokowego.
  • ICOONE – urządzenie wykorzystujące technologię Roboderm, opierającą się na działaniu głowic masujących zaopatrzonych w rolki z licznymi mikrootworami. Dzięki Multi Mikrostymulacji wywołanej oddziaływaniem na skórę mikrootworów ICOONE wykonuje precyzyjny masaż modelujący sylwetkę i skutecznie likwidujący cellulit oraz złogi tłuszczowe. Urządzenie może być również stosowane na skórę twarzy – doskonale sprawdza się podczas zabiegów redukcji zmarszczek oraz remodelowania owalu twarzy. Dzięki stymulacji fibroblastów rozpoczyna proces produkcji nowego kolagenu, w rezultacie daje bardzo dobre efekty w napinaniu luźnej skory.
  • RF Frax – urządzenie, którego technologia opiera się na radiofrekwencji mikroigłowej (RF). Jest stosowane w zabiegach wygładzających zmarszczki, poprawiających owal twarzy, sprawdza się przy zmniejszaniu blizn i rozstępów, przywracaniu jędrności skórze dekoltu, szyi, biustu oraz ramion i brzucha.
  • UTIMS A3 – aparat wykorzystujący fale dźwiękowe wysokiej częstotliwości HIFU do podgrzewania skóry twarzy, szyi oraz ciała. Rezultatem zabiegu jest poprawa jędrności i napięcia skóry – nieinwazyjny lifting. Procedura jest bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji.
  • Body-Jet® – urządzenie do liposukcji strumieniem wodnym (Water-Jet Assisted Liposuction, WAL). Posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności FDA. Zabieg z jego użyciem nie wywołuje obrzęków, umożliwia precyzyjne wymodelowanie ciała i usunięcie dużej ilości tkanki tłuszczowej podczas jednej wizyty. Pobrany w trakcie liposukcji WAL tłuszcz może być wykorzystany do przeszczepu w inne miejsce – np. w piersi czy pośladki.
  • Plasmage – urządzenie wykorzystywane w leczeniu trądziku, blizn, rozstępów oraz zmarszczek, stosowane w terapii plam soczewicowatych, w usuwaniu brodawek i włókniaków. Sprawdza się również w zabiegach korygujących powieki górne (blefaroplastyka). Jego technologia opiera się na działaniu plazmy. Aparat posiada jedną wielofunkcyjną głowicę, system sześciostopniowej regulacji natężenia energii oraz cztery tryby pracy. Pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów, co przekłada się na uzyskanie satysfakcjonujących efektów.
  • Emerge™ – laser frakcyjny wykorzystywany w zabiegach usuwania i redukcji niedoskonałości skórnych. Sprawdza się przy likwidacji drobnych zmarszczek w okolicy oka i wokół ust. Zabiegi z jego użyciem zaleca się osobom z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Może być stosowany w korekcji górnej powieki (alternatywa blefaroplastyki).

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Bona Dea spełnia najwyższe standardy stawiane tego typu placówkom. Położona jest w miejscu oddalonym od wielkomiejskiego zgiełku. W oczekiwaniu na wizytę pacjent może zrelaksować się w przestronnej, eleganckiej oraz komfortowo urządzonej poczekalni. Gabinety charakteryzują się funkcjonalnością i wysoce estetycznym wnętrzem, co sprzyja wyciszeniu oraz odprężeniu. O wysoką jakość obsługi dba wykwalifikowany, kompetentny i miły personel.

Zabiegi dobieramy do potrzeb i preferencji pacjentów. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i z najwyższą dbałością, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Poza oferowanymi zabiegami nasi pacjenci mogą skorzystać z porad dietetyka, trenera personalnego i zabiegów fizjoterapii, a także odprężyć się w salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym lub wykonać makijaż permanentny.

Klinika dysponuje miejscami parkingowymi, na których można bezpiecznie pozostawić pojazd.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Bona Dea Medycyna Estetyczna w Krakowie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Bona Dea Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi liftingujące z użyciem wchłanialnych nici liftingujących – bezoperacyjny lifting twarzy i szyi. Dobieramy nici w zależności od stanu i kondycji skóry, oczekiwanych rezultatów oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Stosujemy nici: PDO – First lift, Screw, Barb oraz Barb 4D, Happy lift oraz Meso Cogs. Ponadto oferujemy zabiegi wolumetrycznego modelowania twarzy oraz NOWOŚĆ! autotransplantację tłuszczu urządzeniem Adivive.

Wykonujemy spektrum zabiegów z zakresu mezoterapii na twarz, szyję, dekolt oraz ciało. Likwidujemy zmarszczki kwasem hialuronowym (wypełniacz), powiększamy oraz nawilżamy usta kwasem hialuronowym. Do usuwania zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, jak również w leczeniu nadpotliwości wykorzystujemy iniekcję z toksyny botulinowej: Botox lub Azzalure. Leczymy nią również m.in. migrenę, bruksizm, trądzik różowaty i łojotok oraz blizny.

Porą jesienno-zimową proponujemy preparaty o zróżnicowanym działaniu do wykonywania peelingów medycznych.

Nasze zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej obejmują korektę blizn po nacięciu/pęknięciu i szyciu krocza, labioplastykę oraz odmłodzenie i lifting okolic intymnych za pomocą nici liftingujących (Vaginal Narrower). Przeprowadzamy hymenoplastykę (odtworzenie błony dziewiczej), hoodoplastykę (plastykę napletka łechtaczki) oraz waginoplastykę. Wybielamy laserowo wargi sromowe i odbyt, rewitalizujemy i obkurczamy pochwę laserem Fotona, lecząc tzw. zespół rozluźnienia pochwy. Oferujemy zabiegi wyeksponowania punktu G oraz wypełniania i ujędrniania warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu pacjentki. Zajmujemy się usuwaniem znamion w okolicy sromu i liposukcją wzgórka łonowego.

Wykonujemy zabiegi wybielania zębów metodą Beyond i wybielania nakładkowego Opalescence Xtra Boost. Wybielamy także zęby martwe. Stosujemy wypełnienia materiałami kompozytowymi imitującymi szkliwo, odbudowujemy kąty zębów, wykorzystujemy w leczeniu licówki, mosty i korony (porcelanowe na metalu i złocie oraz pełnoceramiczne). Wykonujemy protezy szkieletowe z włoskimi zębami Ivoclare, będące jednymi z najbardziej zaawansowanych protez bezklamrowych na rynku. Charakteryzują się zastosowaniem szeregu rozwiązań (zatrzaski, zamki, magnesy) utrzymujących protezę w odpowiednim miejscu, zaś cały system czynią niewidocznym. Usuwamy bezboleśnie złogi kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków (skaling), wykonujemy piaskowanie i lakierowanie. Zakładamy biżuterię zębową (kamienie Svarowskiego).

W ramach usług z zakresu okulistyki wykonujemy chirurgiczną korektę powiek (blefaroplastyka).

Poszerzyliśmy ofertę o nowe dziedziny, w tym urologię. Pomagamy osobom z problemem nadreaktywności pęcherza moczowego – przeprowadzamy leczenie z użyciem toksyny botulinowej. Polega na podaniu serii iniekcji preparatu (ostrzyknięciu) w ściany pęcherza moczowego pod kontrolą cystoskopu. Leczymy nietrzymanie moczu przy zastosowaniu wypełniacza Opsys. Metoda polega na wstrzyknięciu wypełniacza w okolice szyi pęcherza moczowego (w znieczuleniu miejscowym).

W naszej ofercie znajduje się zabieg dedykowany mężczyznom niezadowolonym z rozmiarów swojego członka – powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Procedurę wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym. Zabieg jest nieinwazyjny, a jego efekty widać od razu po iniekcji preparatu.

Leczymy stulejkę poprzez zabieg chirurgiczny (operacyjne poszerzenie ujścia napletka). Procedura wymaga znieczulenia miejscowego, a w jej trakcie urolog nacina skórę napletka, następnie usuwa ją częściowo bądź całkowicie (obrzezanie).

W ramach urologii zajmujemy się także wydłużaniem wędzidełka prącia. Leczenie polega na plastycznym nacięciu i odpowiednim zszyciu wędzidełka celem jego wydłużenia. Zabieg wymaga znieczulenia miejscowego.

Przyjmuje u nas chirurg naczyniowy, przeprowadzający leczenie żylaków kończyn dolnych przy zastosowaniu nowoczesnych metod takich jak klejenie żył systemem VenaSeal™. Technika polega na zasklepieniu zmienionej chorobowo żyły klejem medycznym, w wyniku czego przekierowuje się przepływ krwi do zdrowych sąsiednich żył. Zabieg wymaga jedynie znieczulenia miejscowego, praktycznie zaraz po nim można powrócić do normalnej aktywności.

Do stosowanych metod leczenia należy również ClosureFast™, wewnątrzżylna termoablacja radiowa. To minimalnie inwazyjny zabieg cechujący się wysoką efektywnością (97,4%). Wykonywany w warunkach ambulatoryjnych, polega na obkurczeniu chorego naczynia i zamknięciu światła żyły poprzez działanie prądem o częstotliwości radiowej. Zabieg przeprowadza się pod kontrolą USG.

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest laserowa koagulacja żył kończyn dolnych. Procedura jest wykonywana przez lekarza specjalistę przy asyście pielęgniarki. Celem zabiegu jest zamknięcie światła zmienionej chorobowo żyły przy pomocy lasera i włókien radialnych. Precyzję metody zapewnia użycie ultrasonografu.

Proponujemy pacjentom również nowość – skleroterapię piankową (pod kontrolą USG). Zabiegi przeprowadzają lekarze chirurdzy naczyniowi ze szpitala Zakonu Bonifratów. Skleroterapia (obliteracja) umożliwia leczenie żylaków zlokalizowanych w wielu miejscach oraz o różnej wielkości. Przy jej pomocy leczymy m.in. teleangiektazje (tzw. pajączki), malformacje naczyniowe i żylaki w okolicy sromu, jak również żylaki pozostałe po operacji, u kobiet w ciąży czy u osób starszych.

Przygotowaliśmy propozycję dla osób pragnących pozbyć się lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej. Przeprowadzamy zabiegi bezpiecznej liposukcji Body-Jet®, usuwania zbędnych otłuszczeń przy pomocy strumienia wody. Zabieg wymaga jedynie znieczulenia miejscowego, polega na oddzieleniu tkanki tłuszczowej od tkanki włóknistej i mięśni bez znaczącego naruszenia ich ciągłości. Liposukcja wodna nie wymaga hospitalizacji.

Znacznie poszerzyliśmy paletę usług z zakresu kosmetyki. Prócz szeregu zabiegów podstawowych oferujemy Państwu m.in. procedury przywracające skórze utraconą elastyczność i jędrność (w tym Cryolift), oczyszczające skórę (oxybrazja), odżywiające i regenerujące (mezoterapia igłowa na pistolecie), jak również bogatą gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu. Stosujemy renomowane produkty (Filorga). Zajmujemy się doradztwem wizerunkowym, pielęgnacją dłoni i stóp oraz włosów (usługi fryzjerskie). Wykonujemy makijaż permanentny oraz zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Bona Dea Medycyna Estetyczna została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1828 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,9

1828 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (26 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,8 / 5  (110 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (148 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1545 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Klinika Ginekologii i Medycyny Estetycznej Bona Dea w Krakowie to placówka medyczna zajmująca się zabiegami poprawiającymi wygląd twarzy i ciała. Specjalizuje się w medycynie i dermatologii estetycznej, a także w ginekologii estetycznej oraz zabiegach kosmetologicznych i laseroterapii. W ofercie placówki szczególne miejsce zajmuje nowoczesny zabieg przeszczepu tłuszczu wraz z komórkami macierzystymi, za pomocą którego lekarz modeluje tutaj twarz lub ciało pacjentki w miejscu ubytków i wszelkich nierówności. Zabieg ten jest naturalny i bezpieczny - przeprowadzany za pomocą urządzenia Adivive. Bona Dea jest prekursorem wśród krakowskich gabinetów medycyny estetycznej, która wprowadziła tę technikę do swoich usług. Zgodnie z informacjami od klientów, których umawiam do tej Kliniki, placówka oferuje piękne otoczenie i wnętrze. To trochę jak wizyta w spa. Klinika w której już przekraczając próg, czujesz się piękna. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Można liczyć na fachową poradę i pomoc. Miła, wręcz rodzinna i ciepła atmosfera. A przy tym, ceny nie są wygórowane." - Ewa K. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Zadowolona Klientka
1 stycznia 2019
5,0

Warte polecenia!

5,0 Zadowolona Klientka
Po zabiegu poszłam skorzystać z toalety potem ‚musiałam’ poczekać na poczekalni z wielkim opatrunkiem na oczach, gdzie osoby wchodzące i wychodzące mogły mnie zobaczyć, trochę nie profesjonalne, Tez dopytywanie sie pań na recepcji się czy mogę już wyjść...
Sympatyczna obsługa, zaproponowanie coś do picia,
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (listopad 2018)
Lekarz:  
lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska
 
Szczegóły
Anonimowa
22 maja 2018
5,0

Klinika Bona Dea - pełen profesjonalizm

5,0 - Anonimowa
Mogę wypowiedzieć sie jedynie pozytywnie. Jestem bardzo zadowolona z usług kliniki.
Klinika Bona Dea wyróżnia się szalenie miłą atmosfera i profesjonalną obsługą. Okolica oraz położenie kliniki na terenie zielonych ogrodów sprzyja pozytywnymi psychicznymi nastawieniu. Dodatkowo, bezpośredni dojazd jest możliwy nawet komunikacją miejska. Na terenie kliniki znajduje sie bezpłatny parking. Wnętrze kliniki wyposażone w wysokim standardzie.
Zabieg:  
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych (maj 2018)
Lekarz:  
lek. Iwona Rubik
 
Szczegóły
Urszula
26 lutego 2018
5,0

Super

5,0 - Urszula
Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła obsługa już od wejścia :)
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (luty 2018)
 
Szczegóły
Adam
2 lutego 2018
5,0

Profesjonaliści

5,0 - Adam
Pełna profeska. Jak najbardziej polecam :)
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (luty 2018)
Lekarz:  
lek. Witold Smoleński
 
Szczegóły
Dariusz
16 stycznia 2018
5,0

Polecam klinikę

5,0 - Dariusz
Miła obsługa i kompetentny lekarz
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Witold Smoleński
Małgorzata
4 maja 2017
5,0
5,0 - Małgorzata
Polecam
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (kwiecień 2017)
Lekarz:  
lek. Iwona Rubik
 
Szczegóły
mick
8 grudnia 2019
5,0

Usuwanie żylaków, miniflebektomia

5,0 - mick
Miła atmosfera i obsługa
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Robert Muszyński
 
Szczegóły
Krzysztof
26 lipca 2019
5,0

Pozytyw.

5,0 - Krzysztof
Nie zauważyłem nic nieodpowiedniego.
Obsługa.
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (lipiec 2019)
Lekarz:  
lek. Tomasz Mierzwiński
 
Szczegóły
Maciej
24 maja 2019
5,0

Pełny profesjonalizm

5,0 - Maciej
Bardzo czysto i estetycznie.
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (maj 2019)
Lekarz:  
lek. Tomasz Mierzwiński
 
Szczegóły
Izabela
6 lutego 2019
5,0

Pozytywnie

5,0 - Izabela
brak ustalonej godziny na zabieg
sprawna obsługa i wystrój
Dotyczy:  
Konsultacja flebologiczna (luty 2019)
 
Szczegóły

Zespół

Zespół kliniki Bona Dea współtworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach medycyny, co gwarantuje profesjonalne oraz holistyczne podejście do pacjenta. W naszej placówce swoje usługi świadczą lekarze zajmujący się medycyną estetyczną, ginekologią i stomatologią estetyczną oraz okulistyką. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa. Klinika zatrudnia również stomatologów specjalizujących się w stomatologii estetycznej.

W trosce o dobro pacjenta oraz najwyższą jakość usług nasi lekarze biorą udział w szkoleniach oraz kongresach, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 2012 roku złożyła egzamin specjalizacyjny, zdając go z wyróżnieniem i uzyskując tytuł specjalisty w zakresie chorób oczu. Aktualnie n... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer
12 202pokaż numer

Lek. Agnieszka Dragan ukończyła uczelnię medyczną w 1992 roku, otrzymując dyplom lekarza. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w certyfikowanych kursach oraz s... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer
12 202pokaż numer

Lek. Tomasz Mierzwiński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2003 roku dołączył do kadry Kliniki Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, gdzie pracuje do chwili o... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer
12 202pokaż numer

Lek. Witold Smoleński pracuje w zawodzie od 2008 roku, kiedy uzyskał dyplom i uprawnienia lekarza. Zawodowo jest związany z Oddziałem Urologii Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Posiada tytuł specjalisty urologa FEBU. Opublikował wiele doniesi... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer
12 202pokaż numer

Dr n. med. Bartłomiej Dobosz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii urazowej narządu ruchu. W 2018 roku uzyskał tytuł doktora na... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer