Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej

4,9 / 5  - 230 opinii
Recepcja, poczekalnia Cashmire Gabinet zabiegowy Cashmire Gabinet konsultacyjny Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Aparatura, sprzęt zabiegowy Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Wyposażenie Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Gabinet zabiegowy Cashmire Gabinet zabiegowy Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Certyfikaty, dyplomy Cashmire Widok ogólny Cashmire Recepcja, poczekalnia Cashmire Recepcja, poczekalnia Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire - logo

Opis placówki

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire posiada szeroką ofertę zabiegów, które układane są w indywidualnie dobrane programy realizujące zasadę, że liczy się nie tylko piękny i młody wygląd, ale również dobre samopoczucie. Dlatego procedury medycyny estetycznej uzupełniane są przez porady lekarza dermatologa oraz konsultacje i zabiegi kosmetologiczne. Ważną część oferty stanowią rytuały pielęgnacyjne i masaże wnoszące pierwiastek dalekowschodnich systemów medycznych zapewniając równowagę pomiędzy ciałem, duszą i umysłem.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w ośrodku Cashmire odmładzają i regenerują skórę. Zastosowanie iniekcji toksyny botulinowej wygładza zmarszczki na twarzy. Ubytków objętości niwelowane są poprzez wstrzyknięcia kwasu hialuronowego lub preparatu Radiesse opartego na hydroksyapatycie wapnia i żelu celulozowym. Wszczepianie nici Silhouette soft daje doskonały efekt liftingujący, gdyż poprawia napięcie skóry i stanowi szkielet dla tracących elastyczność tkanek. Zabiegi rewitalizacji skóry obejmują podawanie aktywnych substancji w mikroiniekcjach. Dostępne są zabiegi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz preparatów Cytocare 532 i Redensity, które dają bardzo szybkie efekty poprawy wyglądu u osób ze skórą wiotką, odwodnioną i dojrzałą.

Zabiegi lipolizy iniekcyjnej oferowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Dzięki nim klienci mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w tzw. okolicach trudnych, tj. opornych na ćwiczenia i stosowanie diety. Przeprowadzany w tutejszej klinice zabieg oparty jest na wykorzystaniu preparatu Aqualyx, który podany do tkanki tłuszczowej za pomocą iniekcji powoduje adipocytolizę, czyli zniszczenie komórek tłuszczowych.

Istotną część oferty stanowi ginekologia estetyczna. Pomagamy kobietom pragnącym poprawić wygląd i funkcjonalność zewnętrznych narządów płciowych. Za pomocą nowoczesnego lasera MonaLisa Touch usuwamy problem nietrzymania moczu,  wykonujemy rewitalizację i lifting pochwy oraz korekcję warg sromowych. Zabiegi te są bezinwazyjne, dzięki czemu okres rekonwalescencji i ryzyko komplikacji pooperacyjnych jest minimalne.

Zabiegi kosmetologiczne wykonywane są jako samodzielne procedury lub też z połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej, dzięki czemu poprawa wyglądu jest bardziej efektywna. Kosmetologię poleca w przygotowaniu skóry do zabiegów medycyny estetycznej, jak i podczas jej regeneracji po tych zabiegach. Bardzo dobre efekty daje zastosowanie masażu po mezoterapii na ciało. Techniki manualne powodują równomierne rozprowadzenie substancji np. antycellulitowych w tkance podskórnej, a to potęguje rezultaty zabiegu.

Tutejsze centrum oferuje wiele udogodnień dla klientów. Dostępny jest wygodny parking, możliwe jest leczenie na raty, a godziny wizyt specjalistów elastyczne. Nasi pracownicy szanują czas gości prowadząc telefoniczne umawianie wizyt.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do zabiegów medyczno-kosmetologicznych. Do pielęgnacji skóry wykorzystuje się urządzenie do mikrodermabrazji i aparat emitujący fale radiowe (radiofrekwencję). Zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane są w oparciu o przełomową technologię laserową i urządzenie MonaLisa Touch. Wyszczuplanie i modelowanie ciała wykonywane jest przy użyciu masażu podciśnieniowo-rolkowego, czyli endermologii. Masaż ten daje również dobre rezultaty w likwidacji cellulitu. Urządzenie MicroRoller służy do wykonywania mezoterapii mikroigłowej. W ten sposób do skóry podawane są substancje aktywne, które szybko i skutecznie usuwają defekty skóry.

Udogodnienia dla pacjentów

Oferta Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire obejmuje oprócz dermatologii estetycznej usługi kosmetologiczne i odnowy biologicznej. Dzięki temu pacjenci mogą w lepszy sposób przygotować się inwazyjnych zabiegów upiększających, a po ich odbyciu zregenerować się pod opieką doświadczonego kosmetologa i rehabilitanta.

Dogodny system ratalny umożliwia pacjentom wygodne finansowanie usług oferowanych przez nasz ośrodek. Dzięki uproszczonym procedurom i niskiemu oprocentowaniu pacjenci mogą bardzo szybko rozpocząć leczenie.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej w Łodzi.

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Masaże

Ważna informacja

Prezentowany cennik Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire oferuje zabiegi odmładzające oraz poprawiające wygląd skóry twarzy i ciała. Klientom z przesuszoną skórą i oznakami starzenia proponuje się rewitalizujące zabiegi mezoterapii, podczas których podaje się skoncentrowane preparaty odżywcze. Zabiegi ginekologii estetycznej przeznaczone są dla klientek, które borykają się z problemami dotyczącymi strefy intymnej po przebytych porodach naturalnych lub powstającymi w wyniku upływu czasu. Dla nich zarezerwowane są laserowe zabiegi MonaLisa Touch, dzięki którym można przeprowadzić rewitalizację tej okolicy  poprawiając jej estetykę i funkcjonalność. Oprócz tego naszym klientom oferujemy się także pełną paletę zabiegów kosmetologicznych przywracający nawodnienie skóry i zapewniających jej odnowę. Pacjenci z bardziej widocznymi zmarszczkami i utratą objętości mogą korzystać z iniekcji botoksu lub wypełniaczy oraz implantacji nici liftingujących. Pacjentom chcącym pozbyć się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej proponuje się skuteczny zabieg lipolizy iniekcyjnej preparatem Aualyx oraz masaż endermologie. Ponadto osoby z problemami skórnymi mogą skorzystać z konsultacji dermatologicznych. Poszukującym relaksu oferuje się wiele masaży czerpiących skuteczność z dalekowschodnich systemów medycznych.

Opinie z internetu

Placówka Cashmire została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 230 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,9

230 ocen
(z 3 źródeł)
4,8 / 5  (32 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (33 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (165 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół pracowników Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire to specjaliści z dużym doświadczeniem. Zostało założone w 2008 roku przez panią Marzenę Karpińską, która jest właścicielką kliniki i pracuje tam jako kosmetolog. Czuwa nad całością funkcjonowania ośrodka. Dba o tworzenie procedur terapeutycznych dla klientów w taki sposób, aby mogli jak najpełniej skorzystać z oferowanych usług. Dzięki zaangażowaniu właścicielki klinika stale się rozwija oferując obecnie szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, odnowy biologicznej i ginekologii estetycznej.

Usługi specjalistyczne wykonywane są przez certyfikowanych lekarzy. Za przeprowadzanie zabiegów medycyny estetycznej odpowiada pani doktor Beata Zydek, a porady dermatologiczne pozostają w zakresie pani doktor Izabeli Kornackiej. Pacjentki chcące skorzystać z zabiegów ginekologii estetycznej prowadzone są przez pana doktora Krzysztofa Szrama.

Lek. Izabela Kornacka ukończyła wydział lekarski na Akademii Medycznej w Łodzi w 1992 roku. Od początku kariery zawodowej jej pasją było leczenie chorób skóry. W 1996 roku po zdaniu egzaminów specjalizacyjnych uzyskała pierwszy stopień specjalizacji, ... więcej »

Zadzwoń: 42 289pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Cashmire.

Certyfikaty

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire zostało założone w 2008 roku przez panią Marzenę Karpińską. Dzięki zaangażowaniu właścicielki stale się rozwija oferując obecnie szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii i odnowy biologicznej. Każdym z tych działów zajmuje się wykwalifikowany specjalista posiadający certyfikaty wykonywanych procedur. Zapewnienie klientom tak szerokiej i kompleksowej oferty sprzyja rozwojowi ośrodka, czego efektem jest stale rosnąca liczba lojalnych klientów.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

42 289pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 15:00)

Adres placówki

Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Brzezińśka 77
92-111 Łódź

Godziny otwarcia

  • poniedziałek18:00-10:00
  • wtorek18:00-10:00
  • środa18:00-10:00
  • czwartek18:00-10:00
  • piątek18:00-10:00
  • sobota15:00-9:00
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire znajduje się przy ulicy Brzezińskiej 77 w Łodzi. Dobry dojazd samochodem zapewnia położenie przy drodze krajowej nr 72 w kierunku Rawy Mazowieckiej. Przy gabinecie znajduje się parking dla klientów. Do gabinetu można też dojechać komunikacją miejską liniami autobusów 64 i 53.