Cenker

5,0 / 5  - 1 opinia
Wygląd zewnętrzny Cenker Recepcja, poczekalnia Cenker Wygląd zewnętrzny Cenker Aparatura, sprzęt zabiegowy Cenker Leczenie, terapia Cenker Leczenie, terapia Cenker Aparatura, sprzęt zabiegowy Cenker Leczenie, terapia Cenker Gabinet zabiegowy Cenker Leczenie, terapia Cenker Gabinet zabiegowy Cenker Aparatura, sprzęt zabiegowy Cenker Aparatura, sprzęt zabiegowy Cenker Recepcja, poczekalnia Cenker Gabinet zabiegowy Cenker Aparatura, sprzęt zabiegowy Cenker Gabinet Cenker

Opis placówki

Gabinet stomatologiczny Cenker w Bydgoszczy to miejsce dla pacjentów dbających o piękny uśmiech dla siebie i całej rodziny. Nasz personel jest przeszkolony do pracy z dziećmi, oferujemy szeroko pojętą profilaktykę oraz leczenie zębów stałych i mlecznych. Zapraszamy na kompleksowe leczenie stomatologiczne z wykorzystaniem nowoczesnych technik i wysokospecjalistycznego sprzętu. Gwarantujemy bezstresowe i bezbolesne zabiegi w przyjaznej atmosferze przeprowadzane przez lekarzy stomatologów z wieloletnią praktyką. Zapewniamy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Wykonujemy bogaty zakres prac protetycznych. W gabinecie Cenker, jako jedynym w Bydgoszczy, proponujemy projektowanie i wykonywanie odbudowy protetycznej za pomocą najbardziej zaawansowanej techniki CAD/CAM urządzeniem CEREC. Polega ona na komputerowym skanowaniu wnętrza jamy ustnej za pomocą nowoczesnej kamery i projektowaniu obrazu brakującego uzębienia w trójwymiarze. Następnie urządzenie za pomocą frezowania wykonuje jego pełnoceramiczną odbudowę, perfekcyjnie pasującą do pozostałych zębów. Cała procedura trwa ok. 20 minut. System umożliwia szybkie i precyzyjne tworzenie licówek i koron (ceramika Empress), mostów, prac protetycznych opartych na implantach, a także wypełnień typu inlay.

Nasza oferta usług protetycznych obejmuje protezy akrylowe częściowe i całkowite, protezy nylonowe i szkieletowe, jak również korony porcelanowe na metalu i cyrkonie. Stosujemy korony teleskopowe – najczęściej jako filar innych protez.

Proponujemy Państwu zaawansowane stomatologiczne leczenie chirurgiczne w warunkach ambulatoryjnych. Posiadamy nowoczesny laser do zabiegów chirurgii stomatologicznej. W ramach laseroterapii usuwamy przerośnięte fałdy błony śluzowej oraz brodawki międzyzębowe. Przy pomocy lasera wykonujemy tzw. dekapiszonaż oraz zabiegi pogłębiania przedsionka jamy ustnej. System można wykorzystywać także w plastyce wędzidełka wargi dolnej i górnej bądź języka, w zabiegach odsłaniania zatrzymanych zębów czy usuwania nawisów dziąsłowych. Laseroterapia cechuje się efektywnością również przy usuwaniu guzów i nowotworów.

W ramach chirurgii stomatologicznej usuwamy zatrzymane zęby, przeprowadzamy resekcje wierzchołka, hemisekcje oraz zabiegi plastyki połączenia ustno-zatokowego.

Oferujemy holistyczną opiekę stomatologiczną. W ramach profilaktyki polecamy lakowanie i lakierowanie, wykonujemy też zabiegi periodontologiczne takie jak skaling, piaskowanie czy polerowanie. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, zapobiegając próchnicy oraz lecząc już powstałe zmiany. Przeprowadzamy badania radiologiczne celem dokładnej diagnostyki zmian chorobowych i podjęcia najbardziej efektywnego, indywidualnie dobranego leczenia. Wykonujemy tomografię komputerową CBCT, korzystamy także ze skanerów wewnątrzustnych, uzyskując dokładny obszar badanego obszaru. Leczymy zęby jedno- i wielkokorzeniowe endodontycznie za pomocą precyzyjnych urządzeń, niejednokrotnie ratując zęby przed ekstrakcją. Zapraszamy Państwa na leczenie implantologiczne z zastosowaniem nawigacji komputerowej oraz nowoczesnych systemów Neodent, Astra i tioLogic.

W naszym gabinecie oferujemy również zabiegi stomatologii estetycznej. Proponujemy profesjonalne wybielanie zębów lampą Beyond. Nowoczesny system Beyond pozwala rozjaśnić kolor zębów nawet o 5-14 odcieni w skali Vita, a sam zabieg trwa około 45 minut i nie podrażnia zębów. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi korekta kształtu, wielkości i koloru uzębienia przy pomocy licówek pełnoceramicznych oraz uzupełnianie ubytków przy pomocy koron pełnoceramicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie Cenker dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług i bezpieczeństwo pacjenta, dlatego wykorzystujemy materiały znanych światowych marek oraz nowoczesny sprzęt specjalistyczny. Oto niektóre z naszych innowacyjnych urządzeń:

 • CEREC Sirona – najnowocześniejszy system CAD/CAM do precyzyjnej odbudowy protetycznej za pomocą komputerowego skanowania i frezowania

 • Laser Sirona – diodowy laser stomatologiczny, stosowany w trakcie zabiegów na tkankach miękkich. Leczenie z jego wykorzystaniem jest bezpieczne, szybkie i precyzyjne.

 • Pantomograf MyRay Stern Weber – urządzenie cechujące się dużą dokładnością i precyzją. Wykonywane przy jego pomocy zdjęcia RTG ukazują zęby górne i dolne, te zatrzymane w kości, jak również otaczające je tkanki.

 • Lampa Beyond – akceplerator hybrydowy przeznaczony do gabinetowego wybielania zębów. Zabieg z jego użyciem polega na aktywacji światłem specjalnego żelu nałożonego na uzębienie.

 • Mikrosilnik endodontyczny Ionyx – urządzenie do opracowywania kanałów korzeniowych w trakcie zabiegów endodontycznych (leczenia kanałowego). Zapewnia bezpieczeństwo i dokładność procedur.

 • Mikroskop stomatologiczny – mikroskop wykorzystywany w szeregu zabiegów, w tym w endodoncji. Usprawnia leczenie, zapewniając stomatologowi znaczne powiększenie pola zabiegowego i dostrzeżenie zmian chorobowych niewidocznych gołym okiem.

Udogodnienia dla pacjentów

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo pacjentów, oferując profesjonalne i bezstresowe zabiegi na najwyższym poziomie. Zapewniamy opiekę wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz posiadamy najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe. Dla jeszcze większej satysfakcji i przyjemności z wizyty przygotowaliśmy kilka udogodnień:

 • Przyjazne wnętrza – wizyty odbywają się w nowoczesnych gabinetach wyposażonych w wygodne unity i zaawansowaną technologicznie aparaturę medyczną, a w poczekalni znajdują się wygodne fotele

 • Stomatologia dla dzieci – oferujemy pełną profilaktykę oraz bezstresowe zabiegi dla dzieci

 • Doświadczona kadra – w naszym gabinecie pracują lekarze specjaliści z wieloletnią praktyką, ponadto wysoko wykwalifikowany personel ma doświadczenie w pracy z dziećmi

 • Nowoczesna diagnostyka – posiadamy wysokiej klasy sprzęt umożliwiający precyzyjną diagnostykę oraz planowanie i monitorowanie przebiegu leczenia

 • Indywidualny plan leczenia – podchodzimy do problemów każdego pacjenta kompleksowo, opracowując spersonifikowany plan leczenia dopasowany do jego oczekiwań i możliwości

 • Wygodna lokalizacja – gabinet mieści się na parterze budynku, dzięki czemu osoby niepełnosprawne czy starsze nie będą miały problemu z wizytą

 • Internetowa rejestracja – na wizytę pacjenci mogą umówić się zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Cenker w Bydgoszczy.

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Cenker jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Cenker

W Cenker wykonujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usług stomatologicznych, od profilaktyki po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy na bezbolesne, kompleksowe leczenie stomatologiczne z użyciem urządzeń umożliwiających precyzyjną diagnostykę i zastosowanie innowacyjnych technik zabiegowych.

Nasz personel jest przeszkolony do pracy z dziećmi. Dla najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy m.in. lakowanie i lapisowanie w przyjaznej atmosferze. Wykonujemy zabiegi stomatologii estetycznej oraz szeroki zakres prac protetycznych. Posiadamy sprzęt CEREC umożliwiający precyzyjne komputerowe skanowanie i frezowanie w technice CAD/CAM oraz przygotowanie idealnej odbudowy protetycznej w mniej niż 20 minut. Przeprowadzamy ambulatoryjne zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym laserową plastykę tkanek miękkich jamy ustnej. Zajmujemy się także implantologią, endodoncją oraz periodontologią.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Cenker została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 0.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 0 opinii użytkowników z 0 różnych źródeł internetowych.

5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,3 / 5  (28 ocen placówki na Google.pl)

Opinie pacjentów

Marek
26 grudnia 2017
5,0

Opinia o klinice

5,0 - Marek
Obsługa, podejście do klienta, w pełni profesjonalna klinika, obsługa na najwyższym poziomie.Do tego poza Panem Błażejem, pracują tam same przepiękne Panie lekarki.
Lekarz:  
lek. dent. Błażej Cenker
 
Szczegóły

Zespół

Gabinet stomatologiczny Cenker tworzy zgrany zespół doświadczonych lekarzy stomatologów oraz profesjonalne asystentki stomatologiczne. Ceniąc dobro pacjentów, członkowie kadry czynnie uczestniczą w licznych kursach i sympozjach, dzięki czemu mogą oferować leczonym nowoczesne techniki zabiegowe.

Właścicielami placówki są: lek. stom. Ewa Chądzyńska-Cenker, zajmująca się stomatologią zachowawczą i dziecięcą, endodoncją oraz protetyką, a także lek. stom. Błażej Cenker, wykonujący zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz prace protetyczne systemem CEREC.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Cenker.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

52 588pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 13:00)

Adres placówki

Cenker
ul. Koronowska 57
85-405 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota13:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet stomatologiczny Cenker mieści się w północnej części Bydgoszczy, przy  ul. Karolewskiej 15/19. Do Dworca Głównego PKP można dojechać w ciągu zaledwie 7 minut, a malowniczy Stary Rynek jest oddalony od gabinetu o 10 minut. Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. znajduje się w odległości 9 km, czyli niespełna kwadrans jazdy samochodem.