Centrum Dermatologiczne FEBUMED

4,8 / 5  - 1069 opinii
Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED Gabinet Centrum Dermatologiczne FEBUMED

Opis placówki

Centrum Dermatologiczne FEBUMED jest pełnoprofilową placówką medyczną z pełnym zakresem usług. Oferujemy, zarówno dorosłym, jak i dzieciom, konsultacje dermatologiczne,alergologiczne, diagnostykę oraz zabiegi dermatochirurgiczne.

Mamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu przewlekłych, nawracających schorzeń natury dermatologicznej, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i egzema. Nasi lekarze leczą także trądzik zwyczajny, trądzik odwrócony, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, wypadanie włosów oraz wszelkie zmiany skórne o podłożu wirusowym, bakteryjnym i grzybiczym.

W ramach dermatochirurgii pacjenci mogą skorzystać z następujących zabiegów:

 • łyżeczkowanie zmian skórnych (usuwanie zmian w znieczuleniu miejscowym) – metoda stosowana w przypadku zmian takich, jak brodawki (zwykłe i wirusowe - popularne usuwanie kurzajek), kłykciny kończyste, mięczak zakaźny i rogowacenia słoneczne. Przeprowadzamy także usuwanie pieprzyków (znamion barwnikowych). 
 • kriochirurgia – metoda polegająca na miejscowym i kontrolowanym wymrażaniu zmian. Znajduje zastosowanie w leczeniu brodawek zwykłych, wirusowych, tocznia, ziarniniaków, nagniotków czy włókniaków, gdy konieczne jest usuwanie kłykcin kończystych (brodawek płciowych), prosaków, plam soczewicowatych czy brodawek łojotokowych.
 • elektrokoagulacja – usuwanie zmian za pomocą bezpiecznej dawki prądu zmiennego. To zabieg bezbolesny, w przypadku większych zmian stosujemy znieczulenie miejscowe. Usuwamy w ten sposób brodawki łojotokowe, wirusowe i płaskie, a także płciowe (kłykciny kończyste). Metodą elektrokoagulacji można usunąć też prosaki, mięczaki zakaźne i kępki żółte.
 • usuwanie zmian skórnych laserem CO2.
 • chirurgiczne wycięcie zmian skórnych, także o charakterze nowotworowym, przez lekarza chirurga (zapraszamy do skorzystania z konsultacji chirurgicznych), 
 • korekcja wrastającego paznokcia.
 • biopsja skóry wraz z badaniem histopatologicznym.

Oferta Centrum Dermatologicznego FEBUMED obejmuje również fototerapię oraz fotochemioterapię. Pacjenci borykający się z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry, łojotokowym zapaleniem skóry, bielactwem czy trądzikiem mają możliwość skorzystania z naświetlania promieniami UVB 311 nm. Naświetlanie skóry dotkniętej zmianami chorobowymi, pomaga także w walce z stanem zapalnym łupieżu różowego Gilberta, liszajem płaskim, wypryskiem, przyłuszczycą czy łysieniem plackowatym lub całkowitym. Drugi rodzaj terapii – PUVA – wykorzystuje promieniowanie UVA oraz lek, podawany miejscowo lub doustnie, uwrażliwiający skórę na działanie światła. Metoda ta przynosi bardzo dobre efekty w leczeniu zmian skórnych o charakterze łuszczycowym i atopowym, pojawiających się na stopach czy dłoniach .

W ofercie naszego Centrum Dermatologicznego znajdują się również zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej - leczenie nadpotliwości, mezoterapia igłowa twarzy, głowy, szyi i dekoltu oraz chemiczne peelingi medyczne wykorzystywanie m.in. w leczeniu trądziku. Zespół doświadczonych kosmetologów proponuje coraz popularniejsze oczyszczanie wodorowe. Cząsteczki aktywnego wodoru znakomicie oczyszczają skórę i neutralizują wolne rodniki, dzięki czemu jest ona gładsza, odżywiona i pełna blasku. Oferujemy także zabiegi przeciwstarzeniowe, poprawiające napięcie  i elastyczność oraz wygląd skóry. Wykorzystujemy tu preparaty na bazie toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, ale również nici liftingujące i rewitalizujące. Przeprowadzamy także zabiegi lipolizy iniekcyjnej, która stanowi bezinwazyjną metodę usuwania tłuszczu z wybranych miejsc na ciele. 

Przeprowadzamy testy genetyczne, które pozwolą wykryć, czy w genomie danego pacjenta występuje gen odpowiedzialny za rozwój łuszczycy. Ponadto wykonujemy testy alergiczne: naskórkowe testy płatkowe (NTP), skórne testy punktowe (STP), badania z krwi oraz spirometrię. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z konsultacji alergologicznych dla dzieci i dorosłych i terapii odczulającej. Do oferty centrum należy też profilaktyka czerniaka – przeprowadzamy badanie dermatoskopowe oceniając znamiona pod kątem raka skóry.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED przeprowadzamy również zabiegi z zakresu laseroterapii. Do dyspozycji naszych pacjentów są lasery:

 • CO2 Fire Xel Bison - służący do wykonywania zabiegów laserowej rewitalizacji skóry, usuwania blizn czy rozstępów,
 • Cutera Excel V - służący do laserowego zamykania naczynek, usuwania naczyniaków i przebarwień, jak również leczenia trądziku pospolitego i rumienia.

Zapraszamy również na konsultacje dietetyczne – nasi lekarze przygotowują indywidualne diety, ułożone pod kątem wskazań medycznych. Dieta stanowi uzupełnienie terapii dermatologicznej, prawidłowo dobrana i stosowana może przyczynić się do zredukowania wielu schorzeń skóry.

DOSTĘPNOŚĆ

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED priorytetem jest umożliwienie pacjentom szybkiej porady lekarza – staramy się zapewnić najkrótszy czas oczekiwania wizytę, nieprzekraczający 2-3 dni. Jesteśmy otwarci również w wybrane soboty, a konsultacje lekarskie mogą odbywać się także w języku angielskim i rosyjskim. Lokal jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Laser frakcyjny – Laser CO2 Fire-Xel Bison to wysokiej klasy urządzenie o szerokim zastosowaniu, gwarantujące doskonałe efekty zabiegowe i wysokie bezpieczeństwo pracy. Wykorzystywany jest w zabiegach rewitalizacji skóry (ujędrniania, likwidacji zmarszczek), usuwania blizn: pourazowych, powypadkowych, pooperacyjnych i potrądzikowych oraz usuwania rozstępów i zmian skórnych.
 • Laser Cutera Excel V – laser naczyniowy, najskuteczniejszy i najnowocześniejszy w swojej klasie. Przeznaczony jest do zabiegów laserowego usuwania przebarwień, zamykania naczynek, leczenia rumienia i trądziku różowatego, usuwania naczyniaków i zmian naczyniowych na kończynach dolnych.
 • HYDROSUN CP4 - system światłoterapii stosowany w fotochemioterapii PUVA. Znakomicie sprawdza się w leczeniu przewlekłych chorób skóry, zaburzeniach barwnikowych i rogowacenia skóry.
 • Waldmann UV 100L (UVB 311 nm) – specjalistyczna, wysokiej klasy lampa do fototerapii. Naświetlania stosuje się wspomagająco w leczeniu łuszczycy. Fototerapia jest bezpieczną i skuteczną metodą terapeutyczną.

 • Urządzenie H2GenPeel™ by Helen Springs – innowacyjny system, który łączy oczyszczanie wodorem, peeling wodny i infuzję jonową. Wytwarzane przez urządzenie mikroskopijne cząsteczki wodoru przenoszone są wraz ze strumieniem wody na skórę za pomocą specjalnej głowicy zabiegowej. Efektem działania jest dokładny peeling, który usuwa zrogowaciały naskórek, cywilizacyjne zanieczyszczenia skóry, resztki makijażu czy kremów.
 • Eltron 80 – urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów elektrokoagulacji. Usuwa zmiany skórne za pomocą prądu zmiennego o dużej częstotliwości.

 • Aparat do kriochirurgii Cryo-S mini – wykorzystywany do usuwania zmian skórnych poprzez ich zamrażanie. Wykazuje wysoką skuteczność w dermatologii.

 • Wideodermatoskop cyfrowy DINO-LITE – pozwala na badanie zmian skórnych, w tym stanu łuski włosa, na zasadzie dermatoskopii bezkontaktowej. Przeznaczony do wykonywania zdjęć oraz nagrywania filmów wideo.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Obsługa pacjenta w języku polskim i angielskim – mówimy po angielsku i rosyjsku.

 • Konsultacje alergologiczne i dermatologiczne nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci od 1 dnia życia.
 • Elastyczne godziny otwarcia (późne godziny wieczorne, soboty).
 • Gabinety przyjazne dzieciom (tzw. leczenie bez fartucha)
 • Bezstresowe i bezbolesne leczenie.
 • Przyjazny system przypomnienia o wizycie.
 • Dogodne formy płatności – za konsultacje i zabiegi mogą Państwo płacić u nas zarówno gotówką, jak i kartą. Honorujemy również leczenie na raty w systemie Mediraty.

 • Budynek w pełni klimatyzowany.
 • Nowoczesny sprzęt medyczny.
 • Dogodna i bezpieczna lokalizacja – nasze placówki medyczne zlokalizowane są w pobliżu stacji metra Metro Stokłosy (Ursynów) oraz Metra Dworzec Gdański (Śródmieście).

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Dermatologiczne FEBUMED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

Nasze centrum specjalizuje się w dermatologii. Zajmujemy się przede wszystkim leczeniem przewlekłych chorób dermatologicznych, do których należą łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy egzema. Stosujemy nowoczesne techniki, takie jak fototerapia czy leczenie biologiczne. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę dermatologiczną, obejmującą badania dermatoskopowe, histopatologiczne, testy alergiczne, testy genetyczne i wiele innych.

Zapewniamy pacjentom opiekę psychologiczną i dietetyczną, niezbędną w procesie terapeutycznym. Pomagamy uporać się z przykrymi skutkami psychologicznymi chorób skóry, a poprzez przygotowanie indywidualnych diet żywieniowych wspieramy proces terapeutyczny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Dermatologiczne FEBUMED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1069 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,8

1069 ocen
(z 2 źródeł)
4,5 / 5  (42 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (1027 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, których doświadczenie pozwala znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszych przypadkach klinicznych. Stawiamy na nowoczesne metody terapeutyczne, dlatego sukcesywnie wzbogacamy naszą wiedzę i śledzimy rozwój nauki, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Dermatologiczne FEBUMED.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Dermatologiczne FEBUMED
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97
02-777 Warszawa
Centrum Dermatologiczne FEBUMED
ul. Pokorna 2 U25
00-199 Warszawa (wejście od ul. Inflanckiej, naprzeciwko Green Caffe Nero)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Dermatologiczne FEBUMED ma dwie placówki w Warszawie. Pierwsza, mieści się na Ursynowie niedaleko przystanku autobusowego oraz stacji Metra Stokłosy. Druga, zlokalizowana jest w Śródmieściu przy Metrze Dworzec Gdański i przystanku autobusowym oraz tramwajowym o nazwie "Muranowska". Do dyspozycji pacjentów jest również prywatne miejsce parkingowe.