Centrum Laserowe

5,0 / 5  - 12 opinie
Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Gabinet konsultacyjny Centrum Laserowe Gabinet konsultacyjny Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy Centrum Laserowe Leczenie, terapia Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Laserowe Wnętrza, wystrój Centrum Laserowe Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Recepcja, poczekalnia Centrum Laserowe Centrum Laserowe - logo

Opis placówki

Centrum Laserowe zajmuje się leczeniem różnego rodzaju schorzeń za pomocą aparatury wykorzystującej światło lasera. Zatrudniamy lekarzy specjalizujących się w kilku dziedzinach medycyny, których łączy wspólna cecha – znajomość możliwości, jakie daje światło lasera w zastosowaniach medycznych oraz umiejętność wykorzystania i obsługi aparatury laserowej. Dzięki temu oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi medyczne z zastosowaniem technologii, która charakteryzuje się wysoką precyzją, szybkim gojeniem ran pozabiegowych, minimalną inwazyjnością i niewielką bolesnością wykonywanych procedur.

W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu okulistyki obejmujące diagnostykę oraz laserową korekcję wad refrakcyjnych wzroku. Zaletą metody jest nieinwazyjność, szybki powrót do zdrowia oraz trwałe rezultaty. Efekt zabiegu widoczny jest już w dniu jego wykonania. W zależności od rodzaju wady oraz indywidualnych preferencji pacjenta lekarz dobiera najskuteczniejszą metodę korekcji. Korygujemy krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm oraz niektóre przypadki wad będących rezultatem starzenia się narządu wzroku. Procedurę przeprowadzamy w trybie ambulatoryjnym.

Światło lasera wykorzystujemy także w medycynie estetycznej. Terapia laserem przynosi doskonałe rezultaty w usuwaniu zmarszczek delikatnych okolic skóry twarzy, w tym oczu i brody oraz skóry szyi i dekoltu. Równie skuteczne są zabiegi usuwania lub zmniejszania tkanki bliznowej powstałej po zabiegach operacyjnych, urazach skóry czy trądziku. Laser jest także znakomitą alternatywą dla klasycznej chirurgii. Radzi sobie z usuwaniem zmian skórnych (m.in. włókniaków, brodawek, znamion na różnych częściach ciała i twarzy), które nie wymagają pozabiegowego badania histopatologicznego. Zabiegi usunięcia zmian skórnych wykonujemy także metodą tradycyjną. Pacjentom borykającym się z problemem pękniętych, niewielkich naczyń krwionośnych (tzw. pajączki, czy teleangiektezje na skórze twarzy, kończynach i innych częściach ciała) proponujemy ich zamykanie za pomocą lasera naczyniowego. W naszej ofercie znajduje się również skleroterapia (obliteracja) żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy laserowy resurfacing skóry za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Zabieg pomaga odzyskać elastyczność i jędrność skóry, niweluje zmarszczki, bruzdy i przebarwienia.

W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej korygujemy zmarszczki za pomocą toksyny botulinowej, którą wykorzystujemy także w leczeniu nadpotliwości. Przeprowadzamy modelowanie wolumetryczne, polegające na wypełnianiu powstałych z wiekiem ubytków tkankowych twarzy, rąk i stóp. Powiększamy i korygujemy tą metodą kształt ust oraz poprawiamy kształt nosa.

W naszej placówce zajmujemy się tzw. małą chirurgią obejmującą m.in. usuwanie zmian skórnych oraz zabiegi usuwania wrastających paznokci i zanokcicy. Przeprowadzamy wnikliwą diagnostykę i kwalifikujemy chorych do zabiegów operacyjnych różnych rodzajów przepuklin, operacji tarczycy i kamicy żółciowej, a także żylaków odbytu i kończyn.

Posiadamy ofertę dla pacjentów zmagających się z chorobami proktologicznymi. Leczymy laserowo i chirurgicznie schorzenia odbytu i jego okolic, m.in. kłykciny kończyste, brodawki, fałd skórny, tzw. szczelina odbytu. Wykonujemy także wziernikowanie odbytu i odbytnicy (anoskopia i rektosigmoidoskopia).

W naszej placówce zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób endokrynologicznych, w tym schorzeń tarczycy oraz innych zaburzeń hormonalnych. W przypadku podejrzenia chorób endokrynologicznych (m.in. chorób tarczycy) wykonujemy badania ultrasonograficzne, a w razie obecności zmian patologicznych również biopsję cienkoigłową pod kontrolą aparatu USG.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Laserowe posiada w pełni wyposażone gabinety lekarskie oraz zabiegowe umożliwiające przeprowadzenie zarówno zabiegów z zakresu laseroterapii, jak i klasycznej chirurgii. Aparatura, którą dysponuje placówka, posiada certyfikaty bezpieczeństwa i jest obsługiwana jedynie przez lekarzy mających odpowiednie kwalifikacje.

 • Laser femtosekundowy LDV Crystal Line – laser stosowany w okulistyce, umożliwiający wykonanie bardzo precyzyjnego cięcia rogówki bez udziału noża (mikrokeratom). Technologia urządzenia umożliwia zaprogramowanie odpowiednich parametrów cięcia rogówki, co przyspiesza tworzenie płatka, zwiększa bezpieczeństwo korekcji wyższych wad wzroku i skraca czas rehabilitacji po zabiegu. Zastosowanie tej aparatury umożliwia wykonanie korekty wzroku metodą femto-LASIK.
 • Laser excimerowy Schwind Amaris 500E – urządzenie służące do laserowej korekcji wzroku w zakresie od -12 dioptrii (krótkowzroczność) do +6 dioptrii (nadwzroczność) sferycznych i do 6 cylindrycznych (astygmatyzm). Laser jest stabilny, charakteryzuje się większą perfekcją fotoablacji oraz precyzją, dzięki czemu zabiegi są niezwykle bezpieczne.
 • Laser chirurgiczny Flaming-FRAX – laser ablacyjny stosowany w chirurgii, dermatologii i medycynie estetycznej. Urządzeniem tym redukowane są blizny potrądzikowe, wykonywane jest odmładzanie skory, redukcja zmarszczek i rozstępów. Laser nie powoduje mikrouszkodzeń i nie pozostawia fragmentów leczonej tkanki, co niweluje dyskomfort i ból odczuwany podczas zabiegu.
 • Laser diodowy Salsa 120 (940 nm) – wysoka moc lasera zapewnia głęboką penetrację przy jednoczesnej ochronie skóry przed uszkodzeniami termicznymi. Stosuje się go do przezskórnego zamykania naczyń krwionośnych.
 • Dermatoskop – urządzenie optyczne służące do precyzyjnej oceny znamion w kierunku wykrycia zmian nowotworowych.

Ponadto Centrum Laserowe dysonuje aparatem do schładzania skóry zimnym powietrzem Cryo-T Cooler, wykorzystywanym w zabiegach laserowych do niwelowania bólu w trakcie i po zabiegu. Urządzenie działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Placówka posiada także ewakuator dymu zabiegowego Safe System, który neutralizuje dym generowany podczas zabiegów laserowych.

Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i w miłej atmosferze. Jesteśmy placówką znakomicie wyposażoną i przygotowaną do świadczenia proponowanych usług. Badania oraz zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach. Pomieszczenia w Centrum Laserowym są klimatyzowane. W oczekiwaniu na wizytę pacjenci mogą skosztować kawy, bądź herbaty. Oferujemy także dostęp do Wi-Fi.

Zabiegi wykonujemy w trybie ambulatoryjnym, natomiast procedury wymagające hospitalizacji realizujemy w innych placówkach dysponujących odpowiednio przygotowanymi pomieszczeniami zabiegowymi.

Zmotoryzowani pacjenci mogą skorzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych pod okolicznymi budynkami (niektóre z nich wymagają opłaty).

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Laserowe w Poznaniu.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Laserowe jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Laserowe

Centrum Laserowe w Poznaniu oferuje Państwu leczenie chorób oczu, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i proktologii, a także endokrynologii z zastosowaniem zarówno metod klasycznych, jak i laseroterapii.

Wykonujemy laserową korektę wad refrakcyjnych wzroku, która przynosi trwałe efekty w leczeniu krótko- i dalekowzroczności, astygmatyzmu oraz wad wzroku pojawiających się z wiekiem. Jest to metoda nieinwazyjna, bezbolesna i gwarantująca szybki powrót do zwykłej aktywności życiowej.

Posiadamy szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki za pomocą laseroterapii oraz toksyny botulinowej. Leczymy nadpotliwość. Światło lasera wykorzystujemy także do usuwania lub zmniejszania blizn. Za pomocą lasera naczyniowego usuwamy pęknięte naczynka na skórze twarzy, kończynach i innych częściach ciała. Przeprowadzamy również skleroterapię żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy badanie dermatoskopowe zmian skórnych. Usuwamy je zarówno metodą wykorzystującą klasyczne narzędzia chirurgiczne, jak i z użyciem lasera. Za pomocą lasera frakcyjnego CO2 ujędrniamy i niwelujemy efekty starzenia się skóry w procedurze resurfacingu skóry. Resurfacing zalecany jest także osobom borykającym się z trądzikiem. Proponujemy Państwu modelowanie wolumetryczne skóry twarzy, w tym korektę ust i nosa oraz innych fragmentów ciała wymagających wypełnienia i ujędrnienia.

Poza drobnymi zabiegami chirurgicznymi, takimi jak leczenie zanokcicy czy wrastających paznokci, kwalifikujemy pacjentów do operacji przepuklin, żylaków, tarczycy i innych.

Zajmujemy się leczeniem chorób odbytu i odbytnicy metodą chirurgiczną i laserową. Usuwamy m.in. kłykciny kończyste, brodawki, leczymy szczelinę odbytu. Wykonujemy zaawansowaną diagnostykę, w tym anoskopię i rektosigmoidoskopię.

Pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi i chorobami tarczycy zapraszamy do skorzystania z konsultacji endokrynologicznych. Nasi lekarze wykonują diagnostykę USG oraz, w razie konieczności, biopsję cienkoigłową celowaną.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Laserowe została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 12 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

5,0

12 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
5,0 / 5  (9 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Agnieszka
17 maja 2017
5,0
5,0 - Agnieszka
Jestem bardzo zadowolona, uzyskalam wszelkie potrzebne mi informacje.
Dotyczy:  
Konsultacja okulistyczna (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Julita Karoń
 
Szczegóły
Jessica
(Poznań)
15 czerwca 2018
5,0

Doktor Karoń

5,0 - Jessica
Może tylko to, żeby pani doktor była w placówce częściej tak, żeby można w każdej chwili się skontaktować.
Pani doktor była bardzo miła i rzeczowa. Odpowiedziała na setkę moich pytań i przekonała mnie do zabiegu, ponieważ nie byłam pewna.
Dotyczy:  
Konsultacja okulistyczna (czerwiec 2018)
Lekarz:  
lek. Julita Karoń
 
Szczegóły
Agnieszka
14 lipca 2017
5,0
5,0 - Agnieszka
Zabieg:  
Laserowa korekcja wzroku (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Julita Karoń
 
Szczegóły

Zespół

Centrum Laserowe to placówka medyczna zatrudniająca doświadczonych lekarzy specjalizujących się w okulistyce, medycynie estetycznej, chirurgii ogólnej oraz endokrynologii. Współpracujący z nami lekarze posiadają tytuły naukowe i wykształcenie kierunkowe, a ich regularne uczestnictwo w kursach doskonalących potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Ponadto są autorami publikacji naukowych w polskich i zagranicznych periodykach medycznych.

Lek. med. Julita Karoń ukończyła poznańską Akademię Medyczną w 1989 r. W 1998 r. uzyskała tytuł specjalisty II stopnia w zakresie okulistyki. Przez wiele lat pracowała na Oddziale Okulistycznym poznańskiego Szpitala im. Józefa Strusia, gdzie zdobywała... więcej »

Zadzwoń: 61 449pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Laserowe.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

61 449pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Centrum Laserowe
ul. Matejki 7 1
Poznań

Godziny otwarcia

 • poniedziałekna telefon
 • wtorek18:00-15:00
 • środa15:00-10:00
 • czwartek18:00-15:00
 • piąteknieczynne
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Laserowe mieści się w poznańskiej dzielnicy Grunwald, przy ul. Matejki 7/1. Znajduje się blisko centrum miasta, co gwarantuje łatwą dostępność komunikacyjną. Jest oddalone od dworca kolejowego Poznań Główny o około 1,5 km, zaś od Portu Lotniczego Poznań-Ławica o około 5 km. W pobliżu ośrodka – około 150 m – znajduje się przystanek tramwajowy Matejki, przy którym zatrzymują się pojazdy linii: 6, 13, 15, 27.