Centrum Medyczne BEST-MED

4,5 / 5  - 412 opinie
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne BEST-MED Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne BEST-MED Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne BEST-MED Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne BEST-MED Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne BEST-MED Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne BEST-MED Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne BEST-MED Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne BEST-MED Sala do ćwiczeń Centrum Medyczne BEST-MED Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne BEST-MED Sala do ćwiczeń Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED

Opis placówki

Centrum Medyczne Best-Med powstało z myślą  o pacjentach, dla których liczy się najwyższy standard usług medycznych. Nasza kadra to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, cenieni przez szerokie grono pacjentów. Oferta obejmuje usługi z zakresu wielu specjalizacji, m.in. chirurgii, dermatologii, medycyny pracy, interny, urologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Świadczymy również usługi z dziedziny kardiologii, laryngologii, neurologii i okulistyki. Pacjenci mają możliwość wykonania na miejscu badań diagnostycznych, w tym ECHO serca, holter EKG, holter ciśnieniowy, EKG spoczynkowe, USG, badania laboratoryjne i wiele innych.

Oferujemy również usługi z zakresu rehabilitacji. Nasi fizjoterapeuci prowadzą m.in. terapię manualną, fizykoterapię i magnetoterapię – każdorazowo dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjentów.

W ramach poradni urologicznej oferujemy konsultacje lekarza urologa oraz szeroki wachlarz badań diagnostycznych i zabiegów, takich jak usunięcie stulejki czy wydłużenie wędzidełka. Zapraszamy mężczyzn na wizyty kontrolne, dzięki którym możliwe jest wykluczenie lub wykrycie we wczesnej fazie raka prostaty. Każdy mężczyzna po 50. roku życia powinien regularnie, najlepiej raz w roku poddać się kontroli urologicznej. Badanie kontrolne jest nieinwazyjne i bezbolesne. Polega na dokładnym wywiadzie, krótkim badaniu palpacyjnym, a także zleceniu koniecznych badań diagnostycznych (krew, mocz, USG układu moczowego).

Oferta centrum obejmuje również powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i znacznie bezpieczniejszy niż metoda chirurgiczna. Kwas podaje się w warunkach ambulatoryjnych, a efekty zabiegu widoczne są zarówno we wzwodzie, jak i w spoczynku. Ze względu na to, że kwas hialuronowy jest substancją występującą naturalnie w ciele człowieka, możliwość reakcji alergicznej jest w tym przypadku znikoma. Zabieg nie pozostawia żadnych blizn na penisie, a oprócz poprawy wizualnej podwyższa jakość współżycia (również u partnerki).

Centrum oferuje szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej. Nasi specjaliści sukcesywnie poszerzają zakres swojej wiedzy podczas konferencji, szkoleń i kursów, aby móc oferować klientom usługi najwyższej jakości. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. W ofercie Best-Med znajdą Państwo m.in. zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, nici PDO, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, a także usługi z zakresu kosmetologii, mezoterapię, manicure i pedicure czy depilację laserową.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów chirurgii ogólnej. Wykonują u nas zabiegi takie jak usuwanie zmian skórnych lub podskórnych czy usuwanie lub klinowe wycinanie wrośniętego paznokcia (wraz z plastyką wału paznokciowego). Procedury są przeprowadzane z zachowaniem wszystkich norm i standardów aseptyki, z wykorzystaniem produktów renomowanych marek.

Oprócz typowych usług medycznych proponujemy pacjentom również pomoc trenera personalnego, fizjoterapię przeznaczoną dla kobiet przygotowujących się do porodu, a także mam chcących szybko wrócić do formy sprzed porodu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych dietetyków, którzy ułożą dla Państwa indywidualny plan żywieniowy.

W poradni Human Clinic macie Państwo możliwość skorzystania z porad specjalistów – psychologów, psychoterapeutów i life-coachów. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję.

Zapraszamy do skorzystania z usług placówki.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Dogodna lokalizacja – lokalizacja w Śródmieściu, niedaleko Dworca Centralnego daje pacjentom możliwość szybkiego dotarcia do nas środkami komunikacji publicznej.

 • Dogodne terminy wizyt – dzięki temu, że centrum jest otwarte do późnych godzin wieczornych, planujemy wizyty w najbardziej dogodnych dla pacjentów terminach.

 • Szeroki zakres świadczeń – oferujemy kompleksową obsługę pacjenta, od specjalistycznych konsultacji, przez niezbędną diagnostykę, po zalecane zabiegi.

 • Płatność kartą – na miejscu można płacić gotówką lub kartą.

 • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne BEST-MED w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne BEST-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne BEST-MED

Naszym celem jest dostarczenie pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu wielu specjalizacji, ze szczególnym uwzględnieniem urologii, chirurgii i medycyny estetycznej czy chirurgii ogólnej. Usuwamy zmiany skórne i podskórne, wrośnięte paznokcie oraz ropnie. Nasi specjaliści wykonują zabiegi usuwania stulejki metodą klasyczną oraz przy pomocy nowoczesnego anastomatu. Zakres świadczeń obejmuje również wydłużanie wędzidełka, powiększanie penisa kwasem hialuronowym. 

W ramach medycyny estetycznej przeprowadzamy szeroki wachlarz zabiegów: wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym, procedury z użyciem nici PDO, toksyny botulinowej czy osocza bogatopłytkowego. Nasi fizjoterapeuci wykonują szereg usług: terapię manualną, masaże, ćwiczenia indywidualne, kinesiotaping, fizykoterapię i fizjoterapię uroginekologiczną. Oferujemy przygotowanie do porodu oraz sprawny powrót do formy po porodzie.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne BEST-MED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 412 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,5

412 ocen
(z 3 źródeł)
4,4 / 5  (19 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (25 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (368 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści wielu dziedzin, w tym chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, interniści, kardiolodzy, urolodzy, ginekolodzy. Zatrudniamy dietetyków, trenerów personalnych, psychologów i psychoterapeutów, a także fizjoterapeutów, masażystów i coachów. Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii wykonywane są przez lekarzy i kosmetologów, stale podnoszących poziom swojej wiedzy poprzez udział w konferencjach i szkoleniach w kraju i na świecie.

O komfort pacjentów dba wykwalifikowany personel. Zawsze pomocne pielęgniarki i recepcjonistki starają się sprawić, aby wizyta u nas przebiegała sprawnie i komfortowo dla każdego pacjenta.

Lek. med. Tomasz Wiśniewski kontynuuje działalność medyczną nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. To specjalista I stopnia chirurgii ogólnej (tytuł uzyskał w 1998 roku). Ponadto posiada specjalizację II st... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Sylwia Bender ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie zajmuje się udzielaniem konsultacji, przeprowadzaniem zabiegów, jak również prowad... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Joanna Gajewska to specjalista z zakresu psychiatrii z ponad 20-letnim praktyką zawodową. Doświadczenie zdobywała w trakcie pracy w wielu renomowanych ośrodkach medycznych. Między innymi, należała do zespołu Ośrodka Interwencji Kryzysowej, była c... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Dr Mateusz Zatorski jest absolwentem Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Tytuł doktora uzyskał na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neu... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Mgr Agata Piekalska ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentką kierunku psychologia transportu. Obecnie jest w trakcie Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej I stopnia w Instytucie Ps... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Michał Peller jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem. Jest laureatem Nagrody im. prof. Władysława Szenajcha, którą uzyskał za najlepszy wynik końcowego egzaminu lekarskiego. Ud... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medyczne BEST-MED.

Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED Klinika Centrum Medyczne BEST-MED

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne BEST-MED
ul. Aleje Jerozolimskie 87
02-017 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-8:00
 • wtorek21:00-8:00
 • środa21:00-8:00
 • czwartek21:00-8:00
 • piątek21:00-8:00
 • sobota14:00-9:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne Best-Med jest zlokalizowane w Śródmieściu, przy Alejach Jerozolimskich 87, niedaleko Dworca Centralnego, z którego można dotrzeć do nas pieszo w ciągu kilku minut.  W pobliżu placówki znajdują się również przystanki autobusowe i tramwajowe.