Centrum Medyczne MML

4,3 / 5  - 471 opinii
Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MML Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MML Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MML Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MML Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne MML Kadra Centrum Medyczne MML Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne MML Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MML Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MML Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MML Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MML Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne MML Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne MML Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MML Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne MML Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne MML Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne MML Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne MML Kadra Centrum Medyczne MML Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne MML Wyposażenie Centrum Medyczne MML Pokój, sala dla pacjentów Centrum Medyczne MML Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MML Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MML Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MML Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne MML Centrum Medyczne MML - logo

Opis placówki

Mieszczące się w samym sercu Warszawy Centrum Medyczne MML stworzyliśmy po to, aby zapewnić naszym pacjentom szybką i precyzyjną diagnostykę oraz małoinwazyjne, a zarazem skuteczne metody leczenia. Dbamy o to, aby zarówno terapia, jak i okres rekonwalescencji odbywały się szybko i były
w niewielkim stopniu obciążające dla organizmu, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu oraz bezpieczeństwa pacjentów, które są dla nas priorytetem.

Postawienie właściwej diagnozy to pierwszy i najważniejszy krok w procesie leczenia.
W rozpoznawaniu chorób nasi lekarze kierują się nie tylko wiedzą, ale także wykorzystują wysokiej klasy aparaturę diagnostyczną, którą dysponuje nasza placówka. Centrum Medyczne MML wyposażone jest w videonystagmograf (VNG) służący do badania błędnika w diagnostyce przyczyn zawrotów głowy, zaburzeń równowagi i innych. Wykonujemy badania słuchu za pomocą nowoczesnych audiometrów, badania drożności przewodów nosowych, tzw. rynomanometrię oraz badania fiberoskopowe, które pozwalają na określenie przyczyn chrapania i bezdechu sennego. Przeprowadzamy kompleksowe badania screeningowe, badania okulistyczne, w tym USG oka. Wykonujemy tomografię komputerową 3D, posiadamy także wysoką rozpoznawalność zmian nowotworowych za pomocą technologii NBI.

Zapraszamy pacjentów na konsultacje u specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, postawią precyzyjną diagnozę w oparciu o wywiad i specjalistyczne badania, a następnie zaproponują indywidualnie dopasowane działania terapeutyczne. Proponujemy wizyty u lekarzy internistów, którzy zajmują się leczeniem stanów nagłych i kontrolą schorzeń przewlekłych, a także diagnostyką chorób metabolicznych, profilaktyką i wykrywaniem chorób układu krążenia, pokarmowego i innych.

W naszej ofercie znajdują się konsultacje laryngologiczne stanów ostrych i przewlekłych, wizyty kontrolne przed- i pooperacyjne. Podczas wizyt wykorzystujemy nowoczesną aparaturę diagnostyczną. Nasi laryngolodzy zajmują się pacjentami z zaburzeniami równowagi, zawrotami głowy czy szumami usznymi o niewyjaśnionej etiologii.

W ofercie okulistycznej naszej placówki znajdują się badania kontrolne przed- i pooperacyjne z zastosowaniem doskonałej jakości aparatury (np. biomikroskop). Nasi okuliści zajmują się nie tylko wykrywaniem i korektą wad wzroku, ale także leczeniem schorzeń oka, w tym zaćmy, powiek czy spojówek.

Pacjentów z ostrymi lub przewlekłymi bólami głowy oraz niepokojącymi objawami ze strony układu nerwowego zapraszamy do współpracujących z nami neurologów.

Osobom cierpiącym z powodu sezonowych infekcji, astmy oskrzelowej, niewyjaśnionych dolegliwości ze strony układu pokarmowego czy wykwitów skórnych proponujemy pomoc doświadczonego alergologa. W naszej poradni alergologicznej przeprowadzamy badania diagnostyczne, które są uzupełnieniem szczegółowego wywiadu lekarskiego i proponujemy rozwiązania terapeutyczne, które przyniosą ulgę w uciążliwych objawach.

Nasza oferta obejmuje także porady dietetyczne. Do wizyt u dietetyka zachęcamy nie tylko osoby pragnące schudnąć, ale także pacjentów z chorobami kardiologicznymi, chorobami nerek i dolegliwościami metabolicznymi czy nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. Zajmujemy się także żywieniem dzieci i młodzieży oraz prowadzimy tzw. diet coaching, który pozwala na wypracowanie indywidualnych rozwiązań i motywuje do utrzymania zdrowego trybu życia.

Centrum Medyczne MML posiada bardzo dobre zaplecze techniczne umożliwiające wykonywanie zabiegów operacyjnych. Nasza placówka dysponuje 9 gabinetami diagnostyczno-zabiegowymi, oddział szpitalny, na którym znajdują się 2 sale operacyjne oraz 11 łóżek szpitalnych. Przeprowadzamy zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii nosa, zabiegi laryngologiczne, operacje okulistyczne, w tym zaćmę, zabiegi udrażniające kanaliki łzowe i inne. Wykonujemy zabiegi ortognatyczne (chirurgia twarzowo-szczękowa) oraz procedury z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej (m.in. operacje plastyczne w obrębie głowy i szyi, rekonstrukcje uszkodzeń ścięgien i nerwów czy usuwanie zmian nowotworowych). Prowadzimy również diagnostykę oraz leczenie chirurgiczne aparatu ruchu oraz leczenie urazów sportowych. Osoby pragnące poprawić swój wygląd za pomocą metod nieinwazyjnych zachęcamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne MML jest doskonale wyposażoną placówką, która posiada szereg gabinetów diagnostyczno-zabiegowych oraz zaplecze szpitalne umożliwiające leczenie operacyjne. Ponadto posiadamy m.in.:

 • Videonystagmograf – urządzenie do badania błędnika za pomocą rejestracji ruchów oczopląsowych. Rejestracja odbywa się za pomocą kamery, zaś ruchy transferowane są do komputera, który generuje wykres będący przedmiotem dalszej analizy. Badanie wykonywane jest w przypadkach nawracających zaburzeń równowagi i zawrotów głowy o nieznanej przyczynie.
 • Tomograf komputerowy 3D – aparatura wykorzystująca promieniowanie rentgenowskie do precyzyjnej diagnostyki obrazowej zarówno narządów wewnętrznych, tkanek miękkich, jak i układu kostnego. Tomografia 3D jest metodą dużo bardziej precyzyjną w stosunku do konwencjonalnej tomografii, jest ponadto metodą szybszą i emitującą dużo niższą dawkę promieniowania. Pozwala ona m.in. na wykrycie wczesnych zmian nowotworowych oraz nienowotworowych jeszcze przed wystąpieniem objawów choroby.
 • Audiometr – urządzenie akustyczne wykorzystywane w diagnostyce zaburzeń słuchu. Posiadamy audiometr tonalny określający rodzaj i stopień zaawansowania zburzeń słuchu oraz audiometr impedacyjny, który służy badaniu przewodzenia ucha środkowego i ciśnienia w jamie bębenkowej.
 • Rynomanometr komputerowy – urządzenie pozwalające ocenić drożność przewodów nosowych poprzez pomiar ciśnienia w jamie nosowej.
 • Fiberoskop – urządzenie optyczne służące do oceny stopnia zwężenia jam nosa, nosogardła, gardła i krtani oraz wibracji tkanek w diagnostyce przyczyn chrapania i bezdechów sennych.
 • USG okulistyczne – aparat do ultrasonografii wykorzystujący zjawisko ultradźwięków w diagnostyce okulistycznej. Pozwala na wykonanie biometrii i określenia mocy soczewki wewnątrzgałkowej, a także w rozpoznawaniu chorób tylnego odcinka gałki ocznej.
 • NBI – technika wykorzystująca światło o długości fali 415 nm oraz 540 nm, które pochłaniane jest przez krew i tkanki otaczające naczynia włosowate. Pozwala na dokładne obrazowanie zmian w obrębie skóry, ich strukturę oraz rozmieszczenie. NBI wykorzystywana jest w wykrywaniu zmian nowotworowych.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medyczne MML jest bogato wyposażoną placówką, która gwarantuje profesjonalną opiekę w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Pomieszczenia są klimatyzowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferujemy pacjentom darmowe napoje, udostępniamy im również Wi-Fi. Akceptujemy płatności gotówką, kartą oraz przelewem.

Usytuowanie placówki w centrum Warszawy pozwala na dogodny dojazd osób miejscowych oraz pacjentów przybywających do nas spoza stolicy.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne MML w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Laryngologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne MML jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne MML

Centrum Medyczne MML prowadzi szeroką diagnostykę w zakresie chorób wewnętrznych oraz schorzeń laryngologicznych, okulistycznych i innych. Nasza placówka dysponuje wysokiej klasy aparaturą (m.in. videonystagmograf, audiometr, fiberoskop, tomograf 3D), która umożliwia precyzyjne obrazowanie badanych organów i wykrywanie przyczyn dolegliwości, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci.

Nasza placówka proponuje konsultacje u specjalistów takich dziedzin jak laryngologia, okulistyka, alergologia czy neurologia. Konsultujemy także pacjentów w zakresie chorób wewnętrznych (interna) oraz prowadzimy konsultacje dietetyczne. W ramach wizyt u lekarzy specjalistów przeprowadzana jest precyzyjna diagnostyka, a następnie wdrażana odpowiednio dopasowana terapia.

Świadczymy także usługi z zakresu chirurgii. Naszym pacjentom proponujemy zabiegi w ramach chirurgii nosa, chirurgii twarzowo-szczękowej, a także procedury z zakresu okulistyki i chirurgii plastycznej. Prowadzimy leczenie urazów sportowych oraz leczenie chirurgiczne narządu ruchu. Osoby chcące przywrócić młody wygląd swojej skórze mogą skorzystać z nieingerencyjnych metod niwelowania zmarszczek. Prowadzimy terapię za pomocą Botoxu, preparatów wypełniających zmarszczki oraz preparatów stymulujących.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne MML została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 471 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,3

471 ocen
(z 4 źródeł)
4,5 / 5  (15 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,8 / 5  (70 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (73 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (314 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Centrum Medyczne MML to nowocześnie wyposażona klinika, w której świadczone są usługi z zakresu otolaryngologii, alergologii, okulistyki, chirurgii głowy i szyi, chirurgii plastycznej i chirurgii twarzowo-szczękowej. W opinii klientów, lekarze to wysokiej klasy specjaliści, a w dodatku sympatyczni i pełni empatii. Zawsze przyjmują o określonej godzinie, wizyta zawsze trwa dość długo, badania również są od razu robione w placówce. Do tego wszystkiego placówka dysponuje bardzo dobrze wyposażonymi gabinetami. Opieka po zabiegu również nie pozostawała niczego do życzenia. Wszystko jest załatwiane szybko i bezproblemowo, a personel naprawdę stara się pomóc pacjentom." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Bartłomiej
8 lipca 2020
5,0

Dziękuję za udany , szybki zabieg i opiekę

5,0 - Bartłomiej
Nic takiego nie było. Placówka pierwsza klasa.
Szybko, sprawnie, kulturalnue, wbrew pozorom wcale nie tak drogo, po podliczeniu darmowych wizyt itp...
Zabieg:  
Laryngologia (czerwiec 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
 
Szczegóły
Stanisław
1 czerwca 2019
5,0

Ok

5,0 - Stanisław
Brak szerszego dostępu do tv. Nie ten standard przy tej cenie
Opieka pielęgniarska
Zabieg:  
Balonikowanie zatok (maj 2019)
 
Szczegóły
Sebastian
27 maja 2019
5,0

Polecam

5,0 - Sebastian
Opieka , podejście do pacjenta
Zabieg:  
Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa (maj 2019)
 
Szczegóły
Dariusz
22 maja 2019
5,0

Ok

5,0 - Dariusz
Wystrój
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (maj 2019)
Lekarz:  
lek. Marcin Broda
 
Szczegóły
Gabriela
13 grudnia 2018
5,0

Polecam klinikę. Profesjonalne podejście do pacjentów

5,0 - Gabriela
Gabinety dobrze wyposażone
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (grudzień 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
 
Szczegóły
Dorota
21 czerwca 2018
5,0

Drogie ceny ale opieka medyczna bardzo dobra

5,0 - Dorota
Jedzenie brak wody
Opieka medyczna
Zabieg:  
Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa (czerwiec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
 
Szczegóły
AGATA K.
9 lipca 2020
4,0

Ni żałuję swojej decyzji przyjazdu do Kliniki z Bielska -Białej 👌

4,0 - AGATA K.
Opieka, "podejście" do pacjenta, uśmiech personelu, troska o drugiego człowieka...
Zabieg:  
Zabieg rekonstrukcji błony bębenkowej (czerwiec 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
Agnieszka
3 lipca 2020
4,0

Przemiła i sprawną obsługa. Fachowa pomoc lekarska

4,0 - Agnieszka
Uprzejma, kompleksowa i dostosowana do pacjenta obsługa. Konsultacja lekarska spełniła moje oczekiwania i dostarczyła potrzebnych informacji.
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (lipiec 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
 
Szczegóły
Kamila
25 października 2019
4,0

Zadowolony pacjent

4,0 - Kamila
Szybkość załatwienia mojej sprawy i podejście lekarza
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (październik 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
 
Szczegóły
Jaśiu
(Strzyżew)
1 marca 2019
4,0

Można polecić

4,0 - Jaśiu
Recepcja tragedia osoby które tam pracują masakra jak dzieci we mgle
Opieka lekarska pobyt w szpitalu jest ok termin operacji bardzo szybki
Lekarz:  
dr n. med. Jan Bardadin
 
Szczegóły

Zespół

Zatrudniamy lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach medycyny, m.in. laryngologii, chirurgii, neurologii czy okulistyce, którzy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem zawodowym. Współpracujący z nami lekarze są nie tylko doświadczonymi terapeutami, ale także aktywnymi naukowcami, o czym świadczą liczne publikacje w specjalistycznej prasie medycznej oraz tytuły naukowe. Uczestnictwo w konferencjach czy kongresach, a także systematyczny udział w kursach i szkoleniach pozwalają im na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń oraz umożliwiają wdrażanie nowoczesnych metod leczenia w pracy z pacjentem.

Dr n. med. Michał Michalik ukończył studia medyczne w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1995 r. Posiada tytuł specjalisty w zakresie medycyny lotniczej oraz otolaryngologii. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie głowy i szyi. Jest właścicielem ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. med. Marcin Broda jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończył w 2000 r. Tytuł specjalisty z zakresu otolaryngologii otrzymał w 2010 r. Pracował w charakterze asystenta w Klinice Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotn... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Dr n. med. Jan Bardadin jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie z roku 1976. W 1983 r. otrzymał tytuł specjalisty w zakresie otolaryngologii. W tym samym roku również w Akademii Medycznej w Warszawie obronił dysertację, dzięki czemu zdobył tyt... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Dr n. med. Radosław Różycki jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Studia ukończył w 1995 r. Specjalizuje się w problematyce chorób oczu – tytuł specjalisty w tej dziedzinie otrzymał w roku 1998. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. med. Marcin Jezierski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom i tytuł lekarza medycyny otrzymał w 1999 roku. Zaraz po studiach rozpoczął pracę w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, gdzie zdobył cenne doświadczenie zawod... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medyczne MML.

Certyfikaty

Nasza placówka posiada certyfikaty ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004 oraz ISO 9001:2008 w zakresie lecznictwa, hospitalizacji i opieki przed-, śród- oraz pooperacyjnej nad pacjentem, a także w zakresie diagnostyki i specjalistycznego leczenia ambulatoryjnego. W 2010 roku Centrum Medyczne MML otrzymało Medal Europejski za procedury diagnostyki i leczenia zaburzeń oddychania podczas snu. Ponadto posiadamy rekomendację Business Centre Club jako firma charakteryzująca się wysoką rzetelnością i wiarygodnością.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi w Polsce, m.in. Szpitalem Bielańskim w Warszawie, Kliniką Otolaryngologii i Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej oraz placówkami zagranicznymi – Antwerpen University Hospital w Belgii, Pan Klinik w Niemczech i innymi. Dokonania naszych lekarzy w zakresie problematyki zaburzeń snu budzą zainteresowanie zagranicznych towarzystw naukowych, w tym American Academy of Sleep Medicine czy International Surgical & Sleep Societ.

Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML Przychodnia Centrum Medyczne MML

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 667pokaż numer

Adres placówki

Centrum Medyczne MML
ul. Bagno 2
00-112 Warszawa (wejście E, Plac Grzybowski)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota16:00-10:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne MML mieści się w ścisłym centrum Warszawy, przy Placu Grzybowskim, na ul. Bagno 2 (wejście E). Placówka znajduje się w odległości około 850 m od dworca Warszawa Centralna i 11 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Okolica, w której usytuowane jest Centrum Medyczne MML, jest bardzo dobrze dostępna zarówno dla osób przemieszczających się własnymi środkami transportu, jak i tych, którzy korzystają z usług komunikacji miejskiej. Placówkę dzieli 300 m od stacji metra Świętokrzyska oraz 350 m od przystanku tramwajowego Metro Świętokrzyska obsługującego linie: 4, 13, 15, 17, 18, 20, 35. W okolicy zatrzymują się także autobusy o numerach: 102, 105, 171, 174, 178, 227.