Centrum Medyczne Skopia

4,7 / 5  - 1367 opinii
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Skopia Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Skopia Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Skopia Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Skopia Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Skopia Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Skopia Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Skopia Pokój, sala dla pacjentów Centrum Medyczne Skopia Pokój, sala dla pacjentów Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Skopia Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Skopia Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Skopia Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Skopia Widok ogólny Centrum Medyczne Skopia Centrum Medyczne Skopia - logo

Opis placówki

Krakowskie Centrum Medyczne Skopia jest ultranowoczesnym centrum zabiegowo-diagnostycznym oferującym pacjentom szeroki zakres usług medycznych. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi i najnowszej aparaturze medycznej jesteśmy w stanie wykonywać świadczenia na najwyższym poziomie.

W naszej placówce przeprowadzamy kompleksowe badania i zabiegi endoskopowe zarówno górnego, jak i dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz układu moczowego. Nasi pacjenci mogą się poddać zabiegom gastroskopii oraz kolonoskopii. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii mamy możliwość archiwizowania zapisu wideo całego badania i odtworzenia go w trakcie kolejnej wizyty, aby porównać stan zdrowia pacjenta. Wszystkie zabiegi są wykonywane najnowszą aparaturą medyczną firmy Olympus.

W trakcie endoskopowych badań diagnostycznych nasi specjaliści mogą pobrać próbki tkanek (biopsja) w celu dalszych badań m.in. histopatologicznych, a pacjenci mogą być poddani niezbędnym zabiegom ambulatoryjnym, które przeprowadza się w znieczuleniu pełnym bądź miejscowym, w trakcie którego nad zdrowiem pacjenta czuwa zespół anestezjologiczny.

W ramach poradni proktologicznej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń jelita grubego i odbytnicy, do których zaliczamy łagodne stany zapalne, zmiany nowotworowe, a także żylaki (hemoroidy), które leczymy, dobierając techniki zabiegowe indywidualnie do stopnia zmian chorobowych danego pacjenta. Wykonujemy gumkowanie żylaków odbytu (metoda Barrona), miejscową skleroterapię oraz leczenie przy pomocy krioterapii. W trakcie zabiegów endoskopowych istnieje możliwość usunięcia polipów, a wykorzystywana przez nas metoda elektrokoagulacji pozwala uniknąć krwawienia i trudno gojących się ran.

W Centrum Medycznym Skopia wykonujemy także badania pęcherza moczowego oraz niezbędne zabiegi urologiczne, jak na przykład cystoskopię, operację stulejki lub plastykę krótkiego wędzidełka.

Pacjentom cierpiącym z powodu otyłości oferujemy konsultacje i odpowiednie leczenie bariatryczne, do którego można zaliczyć implantację balonu żołądkowego Orbera. Zakłada się go w trakcie zabiegu przypominającego gastroskopię, a sama procedura jest o wiele bezpieczniejsza niż zabiegi operacyjne. Wypełniając ściany żołądka, balon zmniejsza uczucie głodu, przez co chorzy spożywają mniejsze ilości pożywienia. Działająca w naszej placówce poradnia dietetyczna oferuje pacjentom indywidualne plany żywieniowe w oparciu o ich stan zdrowia, schorzenia i preferencje żywieniowe.

Nasi podopieczni mogą także skorzystać z konsultacji i leczenia dermatologicznego i okulistycznego. Niepokojące zmiany skórne badamy przy pomocy dermatoskopu. Zajmujemy się także wycinaniem znamion, poddajemy je badaniom histopatologicznym oraz elektrokoagulacji. Lekarze okuliści wykonują niezbędne badania diagnostyczne i kwalifikacje, a także przeprowadzają zabiegi chirurgiczne okolic oka przy użyciu specjalistycznego mikroskopu takie jak usuwanie gradówek, cyst czy innych narośli (brodawki, skrzydliki).

Centrum Medyczne Skopia oferuje pomoc pacjentom z urazami narządów ruchu. Przeprowadzamy szereg zabiegów ortopedycznych przywracających sprawność i swobodę ruchu. Diagnozujemy i leczymy choroby entezopatyczne (przyczepów mięśniowych) wynikające z urazu lub nadmiernego obciążenia w wyniku powtarzalnych czynności. Wykonujemy zabiegi cieśni nadgarstka, przywracające pełną sprawność ruchową i niwelujące ból (łokieć tenisisty, golfisty oraz trzaskający palec).

W Centrum Medycznym Skopia łączymy wiedzę i doświadczenie z troską o zdrowie naszych pacjentów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne Skopia oferuje pacjentom badania profilaktyczne, diagnostyczne, a także podejmuje się leczenia schorzeń o różnej etiologii. W tym celu nieodzowny jest sprzęt medyczny wysokiej jakości. Nasza placówka ma w swoim wyposażeniu następujące urządzenia:

 • Aparat ultrasonograficzny firmy Hitachi Aloka – służy do zaawansowanej diagnostyki ultrasonograficznej.
 • Aparat USG VOLUSON S8 – kompaktowy ultrasonograf umożliwiający uzyskanie wysokiej jakości obrazu.

 • Laser Smart M – system laserowy wykorzystywany w zabiegach usuwania żylaków kończyn dolnych.

 • Autorefraktometr – urządzenie do komputerowego badania ostrości wzroku.
 • Stacja do bezkontaktowej tonometrii firmy Canon – służąca do pomiaru ciśnienia śródgałkowego.
 • Urządzenie do badania przewodu pokarmowego firmy Olympus – wykorzystywane w zabiegach endoskopowych.

Udogodnienia dla pacjentów

Krakowskie Centrum Medyczne Skopia powstało z myślą o pacjentach, którzy chcą się leczyć na najwyższym poziomie. Nasza placówka została tak zaprojektowana i urządzona, aby zapewnić odwiedzającym nas osobom maksymalny komfort pobytu. W tym celu przygotowaliśmy też różne udogodnienia:

 • Kompleksowa opieka zespołu pielęgniarskiego – doświadczony zespół pielęgniarek czuwa nad naszymi pacjentami przebywającymi w salach wybudzeniowych.
 • Przestronne wnętrza – Centrum Medyczne Skopia zapewnia pacjentom maksymalny komfort, oddając do ich dyspozycji wygodnie urządzone poczekalnie, przestronne gabinety i komfortowe sale pobytowe z łazienkami.
 • Poczucie intymności – w trosce o dobre samopoczucie leczonych wykonujemy zabiegi endoskopowe w osobnej, specjalnie wydzielonej części naszej placówki. Do dyspozycji naszych podopiecznych są oddzielne pokoje przygotowań, toalety, zamykane szafki na rzeczy osobiste oraz odrębne sale wyburzeniowe.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne Skopia w Krakowie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Leczenie zaburzeń odżywiania

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Skopia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Skopia

Centrum Medyczne Skopia powstało z myślą o diagnozowaniu i leczeniu chorób układu pokarmowego. Z czasem przekształciło się w wielodyscyplinarną placówkę medyczną, która oferuje pacjentom fachową diagnostykę i leczenie w obrębie wielu dziedzin medycyny.

Dokładny opis wykonywanych zabiegów mogą państwo znaleźć w zamieszczonym poniżej cenniku.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne Skopia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1367 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7

1367 ocen
(z 3 źródeł)
5,0 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,0 / 5  (75 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (1289 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Centrum Medyczne Skopia jest bardzo nowoczesną placówką diagnostyczno-zabiegową powstałą w Krakowie w 2014 roku. Głównym profilem jej działalności są specjalistyczne badania układu pokarmowego wraz z leczeniem jego schorzeń. Placówka szczególnie skupia się na wykrywaniu i leczeniu nowotworów jelita grubego. Centrum Medyczne Skopia oferuje również konsultacje, badania i drobne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii, dermatologii i okulistyki, a także z ortopedii, urologii i wielu innych dziedzin. Swoją ofertę poszerzyło także w 2016 roku o Podstawową Opiekę Zdrowotną z zakresu poradni internistycznej, pediatrycznej i pielęgniarskiej środowiskowo-rodzinnej. Najwięcej wizyt umawiam do Pana dr Krzysztofa Buckiego. Zgodnie z tym, co mówią o nim pacjenci, lekarz sam twierdzi, że na zdjęciu wygląda groźnie. W rzeczywistości to bardzo sympatyczny, dający pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i stwarzający swobodną atmosferę człowiek. Dokładny wywiad, trafna ocena sytuacji, rzeczowy opis przypadku i sposobu leczenia to jego znaki rozpoznawcze, a także cechy tj profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Pan doktor tłumaczy jasno zalecenia, mówi jak będzie wyglądało badanie, odpowiada wyczerpująco na pytania. Klienci mówią, że z czystym sumieniem polecają Pana doktora wszystkim potrzebującym pomocy specjalistycznej, także w zakresie proktologii." - Olga D. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Kamilo
(Wolbrom)
23 października 2017
5,0

:-)

5,0 - Kamilo
Wszystko ok.
Zabieg:  
Leczenie stulejki chirurgiczne (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Włodzimierz Klima
 
Szczegóły
Paulina
29 maja 2017
5,0
5,0 - Paulina
Dotyczy:  
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Artur Hering
 
Szczegóły
Bozena
26 maja 2017
5,0
5,0 - Bozena
Dotyczy:  
Konsultacja proktologiczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Mirosława Buczynowska
 
Szczegóły

Zespół

Nasza placówka ma w swojej kadrze doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. To z myślą o pacjentach nieustannie doskonalą swoje umiejętności zawodowe na profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Centrum Medyczne Skopia jest również wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę medyczną, która w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Lek. med. Anna Wasilewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończyła w 2009 roku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z neurologii, którą rozpoczęła w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteck... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

dr hab. n. med. Piotr Major

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

Dr n. med. Piotr Major jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 2009 roku. Rok później rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej or... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Lek. Aneta Taranek jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła w 2003 roku. Po zakończeniu studiów rozpoczęła specjalizację w dziedzinie okulistyki, którą zdobyła w 2010 roku.

Od tego czasu nieus... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medyczne Skopia.

Przychodnia Centrum Medyczne Skopia Przychodnia Centrum Medyczne Skopia

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

12 202pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 7:30 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne Skopia
ul. Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-7:30
 • wtorek20:00-7:30
 • środa20:00-7:30
 • czwartek20:00-7:30
 • piątek20:00-7:30
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne Skopia znajduje się w Krakowie, przy ul. ul. Josepha Conrada 79. Do najbliższego przystanku autobusowego można dojść w niecałe 3 minuty.

Odległość od Portu Lotniczego w Balicach wynosi około 10 kilometrów.