Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

4,5 / 5  - 31 opinii
Recepcja, poczekalnia Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Kadra Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Gabinet konsultacyjny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Gabinet zabiegowy Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Gabinet zabiegowy Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Recepcja, poczekalnia Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski dr Jerzy Brzozowski Widok ogólny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski - logo

Opis placówki

Prowadzone przez doktora Jerzego Brzozowskiego Centrum Operacji Zaćmy to klinika specjalizująca się w leczeniu jednego z najpowszechniejszych schorzeń oczu, na jaki zapadają osoby starsze. Usuwamy zmętnienie soczewki metodą fakoemulsyfikacji – w trakcie zabiegu wykorzystujemy ultradźwięki, które są najbezpieczniejszą metodą usuwania zaćmy. Przeprowadzana przez nas procedura jest w pełni bezbolesna (wykonujemy ją w znieczuleniu miejscowym kroplowym (bez konieczności stosowania zastrzyków). Wszczepiamy pacjentom najnowocześniejsze soczewki wewnątrzgałkowe. Dysponujemy soczewkami renomowanych producentów z Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych – od decyzji pacjenta zależy które z nich zostaną wykorzystane podczas zabiegu.

Mottem Centrum Operacji Zaćmy jest hasło „Widzę, więc jestem”. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem osób w podeszłym wieku, które stanowią duży odsetek wszystkich leczących się u nas chorych. Zapewniamy im leczenie w komfortowych warunkach, w kameralnej i życzliwej atmosferze. Pacjentów posiadających skierowanie na operację od lekarza okulisty zapraszamy na bezpłatną wizytę kwalifikacyjna.

W naszej klinice zabieg usunięcia zaćmy trwa około 15 minut, co jest zasługą wykorzystania w jego trakcie zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej oraz doświadczenia zespołu. Głównym mikrochirurgiem w Centrum Operacji Zaćmy jest dr n. med. Jerzy Brzozowski, który od wielu lat przeprowadza zabiegi okulistyczne w szpitalach w Warszawie i Łodzi. Wykonał ich już ponad 16 tysięcy. Posiada olbrzymie doświadczenie w zakresie chirurgicznego leczenia zaćmy. W swoim gabinecie posługuje się najnowszymi osiągnięciami medycyny, która jest jego życiową pasją.

Pacjenci, którzy podjęli się leczenia w ośrodku doktora Brzozowskiego, podkreślają jego otwartość w kontaktach, a także życzliwy stosunek do pacjentów.

Udogodnienia dla pacjentów

Jednym z naszych największych atutów jest wiedza i doświadczenie zespołu medycznego, na którego czele stoi dr n. med. Jerzy Brzozowski. Możemy dzięki temu zagwarantować leczącym się u nas pacjentom bezpieczeństwo zabiegu oraz satysfakcję z osiągniętego rezultatu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta – staramy się zapewnić mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa, tak, aby pobyt w naszym centrum wspominał z przyjemnością. Zapewniamy naszym pacjentom profesjonalną pomoc na wszystkich etapach leczenia. Prowadzeni są przez tego samego mikrochirurga od wizyty kwalifikacyjne, poprzez zabieg, aż po wizyty kontrolne. Dzięki temu mają oni zapewnioną najwyższą jakość opieki oraz możliwość poznania fachowej opinii lekarza, przeprowadzającego zabieg, już przy pierwszym spotkaniu, czyli podczas wizyty kwalifikacyjnej.Naszymi pacjentami często są osoby w podeszłym wieku, do których podchodzimy ze szczególną troską. Kierujemy się bowiem przeświadczeniem, że nasi seniorzy zasługują na polepszenie jakości życia. Oferujemy bezpłatną wizytę kwalifikacyjną dla wszystkich pacjentów, którzy posiadają skierowanie na operację od lekarza okulisty. 

Tym, co nas wyróżnia na rynku, są również bardzo atrakcyjne ceny operacji. Zdajemy sobie sprawę, że koszt zabiegu usunięcia zaćmy przeprowadzanego komercyjnie jest wysoki, dlatego przygotowaliśmy dla pacjentów wyjątkowo korzystną ofertę. Cena operacji w naszym ośrodku zaczyna się już od 1790 zł, a wizyta kwalifikacyjna kosztuje 150 zł. 

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski w Warszawie.

Konsultacje

Okulistyka

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

Do naszej kliniki zgłaszają się osoby dotknięte problemem zmętnienia soczewki. Udzielamy im pomocy, poddając nowoczesnej terapii z zastosowaniem ultradźwięków – przeprowadzamy zabieg usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Operację poprzedza konsultacja kwalifikacyjna, podczas której pacjent wraz z lekarzem dokonuje wyboru soczewki. Jeśli pacjent posiada skierowanie na operację od lekarza okulisty, wówczas taka wizyta jest bezpłatna. Dysponujemy najwyższej jakości amerykańskimi i niemieckimi soczewkami wewnątrzgałkowymi asferycznymi. Podczas tego samego spotkania specjalista zleci wykonanie niezbędnych badań.

Oferowana przez nas operacja jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, kroplowym. Trwa około kwadransa.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 31 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,5

31 ocen
(z 2 źródeł)
4,6 / 5  (17 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,3 / 5  (14 ocen placówki na Google.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski to placówka specjalizująca się w usuwaniu zmętnienia soczewki, potocznie zwanego zaćmą. Rezultaty operacji usunięcia zaćmy od razu poprawiają samopoczucie, bo są odczuwalne od razu, a cały zabieg trwa zaledwie około kwadransa i jest bezbolesny. Ze względu na wieloletnią pracę zawodową, dr Brzozowski ma duże doświadczenie zarówno przy diagnozowaniu, w kwalifikowaniu do operacji, jak i przeprowadzaniu zabiegów. Od klientów, którzy skorzystali z pomocy Kliniki wiem, że podejście personelu do pacjenta jest bardzo indywidualne i nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Pan doktor jest niezwykle uprzejmy, pełen empatii i opiekuńczy, dba o samopoczucie pacjenta. Dokładnie wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg. Również po zabiegu nie pozostawia Klienta bez opieki. Dodatkowym atutem Kliniki docenianym przez klientów, są bardzo szybkie terminy kwalifikacji i zabiegów." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Jacek
28 czerwca 2017
5,0
5,0 - Jacek
Kompetentny lekarz. Szczegółowo poinformował, wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Jestem pełen nadziei na poprawę zdrowia i życia.
Dotyczy:  
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy (czerwiec 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Beata
19 października 2017
4,0

Szczerze polecam

4,0 - Beata
Podejście lekarza operującego, jego zaangażowanie oraz indywidualne podejście do mojego "przypadku" - zaćma w wieku 40 lat. Doskonałe doradzenie soczewek! Dr Brzozowski jest godny polecenia.
Zabieg:  
Leczenie zaćmy (czerwiec 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Barbara
4 października 2017
5,0

Polecam tą klinikę każdemu kto ma problem z zaćmą

5,0 - Barbara
Trochę ciasno a pacjentów dużo, nie każdy miał miejsce do siedzenia w oczekiwaniu na zabieg.
Profesjonalizm personelu, bardzo miłe podejście do pacjenta, sympatyczna atmosfera.
Zabieg:  
Leczenie zaćmy (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Joanna
17 maja 2017
5,0
5,0 - Joanna
Jestem bardzo zadowolona. Wspaniały, kompetentny Pan doktor. Udzielił mi bardzo wyczerpująco wszelkich informacji.
Dotyczy:  
Konsultacja okulistyczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Zeneczek
8 września 2017
5,0

W sumie pozytywna

5,0 - Zeneczek
Od lat choruję na POCHP i od kilku lat jestem leczony tlenem w domu do 20 godzin. Zapewniono mnie słownie, że otrzymam tlen w czasie zabiegu, a nie otrzymałem.
Kontakt z klientem i organizacja przygotowania do zabiegu,
Zabieg:  
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej (sierpień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Teresa
25 maja 2017
5,0
5,0 - Teresa
Jestem bardzo zadowolona, każdemu będę polecała.
Dotyczy:  
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Zadowolona
12 grudnia 2017
5,0

Kolorowy świat. Znów.

5,0 - Zadowolona
Przewracający się wieszak ;)
Podejście do pacjenta, potraktowanie go indywidualnie, jak partnera.
Zabieg:  
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej (grudzień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Andrzej J
29 września 2017
4,0

Dziękuję. Klinika warta polecenia

4,0 - Andrzej J
Operacja przeprowadzona profesjonalnie, jestem bardzo zadowolony.
Zabieg:  
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Jerzy
(Warszawa)
18 września 2017
4,0

Warto

4,0 - Jerzy
Spóźnienie zabiegu - termin wyznaczony na 14.00, zabieg odbył się około 17.30. Niepotrzebnie umawia się wszystkich na jedną godzinę rozpoczęcia zabiegów, podczas gdy można wyznaczyć choćby orientacyjną godzinę zabiegu dla każdego pacjenta na liście. Tłok w poczekalni, brak informacji co do kolejki (trzeba wypytywać "kto ostatni" a różne osoby czekają na różne usługi)
Bardzo miła obsługa - wyrozumiała, pomocna, sympatyczna.
Zabieg:  
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej (sierpień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły
Jan
11 maja 2017
5,0
5,0 - Jan
Super.
Dotyczy:  
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jerzy Brzozowski
 
Szczegóły

Zespół

Naszym Centrum kieruje specjalista chorób oczu oraz mikrochirurg mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dr n. med. Jerzy Brzozowski specjalizuje się w operacjach przedniego odcinka oka. Dysponuje imponującym zasobem wiedzy medycznej, który nieustannie poszerza. Systematycznie bierze udział w sympozjach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą, dzieląc się doświadczeniem z lekarzami z innych placówek medycznych. Zapoznane techniki zabiegowe wdraża w swojej klinice, stopniowo poszerzając w ten sposób zakres świadczonych usług.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 17:00)

Adres placówki

Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski
ul. Słomińskiego 19 503
00-195 Warszawa (wejście od ulicy Dzikiej)
Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski
ul. Wąwozowa 20 003
02-796 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek17:00-9:00
 • wtorek17:00-9:00
 • środa17:00-9:00
 • czwartek17:00-9:00
 • piątek17:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek20:00-9:00
 • wtorek20:00-9:00
 • środa20:00-9:00
 • czwartek20:00-9:00
 • piątek20:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Operacji Zaćmy mieści się przy Słomińskiego 19, niedaleko restauracji „Eteria”. Nasz ośrodek znajduje się na parterze, co stanowi duże ułatwienie dla pacjentów, będących często w podeszłym wieku. Wejście jest zlokalizowane od ulicy Dzikiej.

Od najbliższego przystanku tramwajowego dzieli nas odległość około 40 metrów. Do Dworca Głównego PKP i PKS można dotrzeć w ciągu 10 minut jazdy samochodem (mieści się w odległości 3,5 km), natomiast do Międzynarodowego Lotniska im. Chopina – w ciągu ok. 30 minut (dzieli nas od niego dystans 10,5 km). Klinika znajduje się kilkaset metrów od stacji metra Warszawa Gdańska.