Centrum Stomatologiczne Demed Radom

4,9 / 5  - 81 opinii
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Klinika Centrum Stomatologiczne Demed Radom

Opis placówki

Radomskie Centrum Stomatologiczne Demed to otwarta w październiku 2013 roku kolejna z sieci specjalistycznych przychodni stomatologicznych, działająca pod wspólną nazwą Demed. Nasz nowoczesny gabinet specjalizuje się w leczeniu implantologicznym pacjentów oraz wykonuje pełen zakres zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym. Doświadczony personel Demedu oferuje również usługi w ramach stomatologii zachowawczej, szeroko rozumianej profilaktyki, a także usługi protetyczne oraz procedury z dziedziny chirurgii stomatologicznej.

Wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi implantologiczne pozwalają pacjentom zniwelować braki w uzębieniu oraz na nowo cieszyć się z pełnego uśmiechu. Prace implantologiczne polegają na wszczepieniu implantu (korzystamy z produktów niemieckiej firmy Bego) w miejsce ubytku, a kiedy zrośnie się on z tkanką kostną w procesie osteointegracji, dokonywane są dalsze prace protetyczne. W ten sposób można uzupełniać pojedyncze braki w uzębieniu lub wykonać protezę osiadającą na implantach. Implanty są stałym i bardzo trwałym uzupełnieniem, co przekłada się na wysoki komfort ich użytkowania.

W Demed oferujemy Państwu także zabiegi stomatologiczne wykonywane w znieczuleniu ogólnym – polecane pacjentom cierpiącym z powodu dentofobii. W trakcie jednego znieczulenia lekarz jest w stanie wyleczyć wszystkie ubytki, dokonać wszczepu implantów lub ekstrakcji zębów. Nasz personel czuwa nad bezpieczeństwem pacjenta przez cały czas pobytu w gabinecie.

Specjaliści z Centrum Demed w Radomiu wykonują także kompleksowe prace protetyczne. W swojej ofercie posiadamy korony kompozytowe, porcelanowe oparte na metalu lub cyrkonie, który jest uznawany za najbardziej estetyczny materiał stosowany obecnie w stomatologii protetycznej. Pacjentom borykającym się z większymi brakami w uzębieniu proponujemy różnego rodzaju protezy ruchome – akrylowe, szkieletowe oparte na metalu lub protezy szkieletowe acetalowe, polecane osobom uczulonym na jony metali. W naszej ofercie znajdują się także protezy elastyczne (nylonowe), wykonane z miękkiego materiału i bez klamer. To nowe rozwiązanie w protetyce stomatologicznej, które dzięki swoim właściwościom pozwala skrócić czas adaptacji pacjenta do nowej protezy.

W ofercie Demed znajduje się także szeroki wybór wkładów koronowo-korzeniowych (z włókna szklanego lub stopu metali), które stanowią podstawę dla dalszych uzupełnień protetycznych.

Pacjenci, którzy chcą poprawić wygląd przednich zębów, zmienić ich kształt albo kolor, mogą się zdecydować na wykonanie licówek – kompozytowych, pełnoceramicznych albo ultra cienkich licówek nakładanych bez wcześniejszego szlifowania zęba.

Nasi specjaliści pomagają w przywróceniu pełnego blasku uśmiechu poprzez zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz działań profilaktycznych, w tym usuwania kamienia nazębnego, polerowania, a także fluoryzacji czy lakowania zębów. Ponadto świadczymy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Stomatologiczne Demed to nowoczesna placówka urządzona z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie pacjentów. Przestronne wnętrza centrum zostały zaprojektowane i zaaranżowane tak, aby pacjenci czuli się w nich naprawdę komfortowo.

Zarówno kadra administracyjna, jak i personel medyczny służy pomocą i odpowiedzą na każde Państwa pytanie na dowolnym etapie leczenia. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby podopieczni czuli się bezpiecznie zarówno w trakcie, jak i w czasie oczekiwania na zaplanowane zabiegi. 

Wizyty są umawiane w najdogodniejszym dla pacjentów terminie za pośrednictwem telefonu bądź formularzy kontaktowych.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Stomatologiczne Demed Radom w Radomiu.

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Stomatologiczne Demed Radom jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Stomatologiczne Demed Radom

Centrum Stomatologiczne Demed specjalizuje się w leczeniu implantologicznym oraz w zabiegach stomatologicznych wykonywanych w pełnej narkozie. Ponadto nasi specjaliści oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki, a także chirurgii stomatologicznej.

Dokładną ofertę naszej placówki znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Opinie z internetu

Placówka Centrum Stomatologiczne Demed Radom została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 81 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,9

81 ocen
(z 2 źródeł)
4,9 / 5  (18 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (63 ocen placówki na Facebook.pl)

Zespół

Do kadry Centrum Stomatologicznego Demed należą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów nieustannie doskonalą swoje umiejętności zawodowe, a także uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt dają pacjentom gwarancję wysokiej jakości świadczeń stomatologicznych.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Stomatologiczne Demed Radom.

Certyfikaty

Pracujący w Centrum Stomatologicznym Demed specjaliści nieustannie doskonalą swoje umiejętności zawodowe, o czym świadczą zdobyte przez nich indywidualnie certyfikaty i zaświadczenia.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Stomatologiczne Demed Radom
ul. Kolejowa 17 19
18-400 Radom

Godziny otwarcia

  • poniedziałek20:00-8:00
  • wtorek20:00-8:00
  • środa20:00-8:00
  • czwartek20:00-8:00
  • piątek20:00-8:00
  • sobota14:00-9:00
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Radomskie Centrum Stomatologiczne Demed mieści się przy ulicy Kolejowej 17/19, około 15 minut piechotą od Dworca Kolejowego w Radomiu.

Odległość od najbliższego Portu Lotniczego w Radomiu wynosi niespełna pięć kilometrów, zaś od Lotniska im. Chopina w Warszawie – niewiele ponad 100 kilometrów.