Biopsja chirurgiczna piersi - cena zabiegu

Synonimy: ile kosztuje chirurgiczna biopsja guza piersi, biopsja piersi otwarta chirurgiczna celowana, otwarta biopsja chirurgiczna (OSB) gruczołu sutkowego jaki koszt więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z badaniem biopsja chirurgiczna piersi - ceny na podstawie danych z 5 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za biopsja chirurgiczna piersi wynosi 733 zł, przy czym najniższa cena to 500 zł, natomiast najwyższa cena za biopsja chirurgiczna piersi to 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg biopsja chirurgiczna piersi

1 klinika wykonująca biopsja chirurgiczna piersi
cena 1 200 zł
2 kliniki wykonujące biopsja chirurgiczna piersi
cena 500 zł
2 kliniki wykonujące biopsja chirurgiczna piersi
cena 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska