Biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego - cena zabiegu

Synonimy: ile kosztuje biopsja węzła wartowniczego u kobiet z guzami narządu rodnego jaki koszt, , biopsja węzła wartowniczego u chorych nowotworem gruczołu sutkowego więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z badaniem biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego - ceny na podstawie danych z 5 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego wynosi 533 zł, przy czym najniższa cena to 400 zł, natomiast najwyższa cena za biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego to 800 zł.

Kliniki wykonujące zabieg biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego

1 klinika wykonująca biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego
cena od 400 zł do 800 zł
2 kliniki wykonujące biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego
cena 500 zł
2 kliniki wykonujące biopsja chirurgiczna węzła wartowniczego
cena 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska