Biopsja cienkoigłowa prostaty - cena Bydgoszcz

Synonimy: cienkoigłowe pobranie tkanki do badania w diagnostyce raka prostaty jaki koszt w Bydgoszczy, ile kosztuje biopsja cienkoigłowa stercza, badanie biopsyjne cienkoigłowe gruczołu krokowego więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z badaniem biopsja cienkoigłowa prostaty - ceny w Bydgoszczy na podstawie danych z 1 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za biopsja cienkoigłowa prostaty wynosi 1 400 zł, przy czym najniższa cena to 1 400 zł, natomiast najwyższa cena za biopsja cienkoigłowa prostaty to 1 400 zł.

Kliniki wykonujące zabieg biopsja cienkoigłowa prostaty w Bydgoszczy

Lekarze wykonujący zabieg biopsja cienkoigłowa prostaty w Bydgoszczy

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska