Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych - cena Stargard Szczeciński

ile kosztuje wydłużanie penisa, powiększanie penisa, plastyka męskich narządów płciowych jaki koszt w Stargardzie Szczecińskim więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Stargardzie Szczecińskim na podstawie danych z 1 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych wynosi 7 000 zł, przy czym najniższa cena to 7 000 zł, natomiast najwyższa cena za chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych to 7 000 zł.

Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu kliniki oraz rejestracji wizyty - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 417pokaż numer lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kliniki wykonujące zabieg chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych w Stargardzie Szczecińskim

Inne kliniki w pobliżu Stargardu Szczecińskiego wykonujące chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych
Centrum Medyczne Meritum
Kamień Pomorski - 73 km od Stargardu Szczecińskiego
cena 7 000 zł
Inni lekarze w pobliżu Stargardu Szczecińskiego wykonujący chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych
dr Wilczyńska - Staniul Marta
Chirurg plastyczny, chirurg ogólny
cena 5 500 zł

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych w Stargardzie Szczecińskim prosimy o kontakt telefoniczny z Tourmedica pod nr tel. 22 417pokaż numer lub korzystając z formularza kontaktowego. Współpracujemy z wieloma klinikami i lekarzami w Stargardzie Szczecińskim wykonującymi chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych. Nasi specjaliści pomogą w umówieniu wizyty oraz przygotowaniu do zabiegu.

Więcej na podobny temat