Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - cena Lublin

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Lublinie na podstawie danych z 6 klinik oraz 4 lekarzy. Średnia cena za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową wynosi 1 467 zł, przy czym najniższa cena to 1 200 zł, natomiast najwyższa cena za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową to 1 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Lublinie

Lekarze wykonujący zabieg dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Lublinie

cena 1 500 zł
lek. Tarkiewicz Michał
Lekarz medycyny estetycznej
cena 1 200 zł
lek. Tokarzewska Patrycja
Lekarz medycyny estetycznej, lekarz rodzinny
cena 1 500 zł
lek. Wezgraj Wiktor
Lekarz medycyny estetycznej
cena 1 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska