Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - cena Nowy Sącz

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Nowym Sączu na podstawie danych z 2 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową wynosi 1 688 zł, przy czym najniższa cena to 1 250 zł, natomiast najwyższa cena za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową to 2 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Nowym Sączu

Lekarze wykonujący zabieg dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Nowym Sączu

lek. Rodak Mirosław
Lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych
cena od 1 250 zł do 2 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska