Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - cena Lubin

Synonimy:

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Lubinie na podstawie danych z 6 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 950 zł, przy czym najniższa cena to 700 zł, natomiast najwyższa cena za dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to 1 200 zł.

Kliniki wykonujące zabieg dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lubinie

Inne kliniki w pobliżu Lubina wykonujące zabieg

Lekarze wykonujący zabieg dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lubinie

lek. Leszczyński Leszek
Chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy
cena od 700 zł do 1 200 zł
Inni lekarze w pobliżu Lubina wykonujący zabieg

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska