Konsultacja dermatologiczna - cena Szczyrk

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Prezentujemy poniżej informacje związane z z konsultacją konsultacja dermatologiczna - ceny Szczyrk na podstawie danych z 5 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za konsultacja dermatologiczna wynosi 122 zł, przy czym najniższa cena to 100 zł, natomiast najwyższa cena za konsultacja dermatologiczna to 150 zł.

Kliniki wykonujące zabieg konsultacja dermatologiczna Szczyrk

Inne kliniki w pobliżu Szczyrk wykonujące konsultację
Euroklinika
Bielsko-Biała - 12 km od Szczyrk
cena 140 zł
MD Medmix
Bielsko-Biała - 12 km od Szczyrk
cena 120 zł
Remedest
Ustroń - 15 km od Szczyrk
cena 100 zł
EsteDerm
Tychy - 45 km od Szczyrk
cena 100 zł
Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała
Bielsko-Biała - 12 km od Szczyrk
cena 150 zł
Inni lekarze w pobliżu Szczyrk wykonujący konsultację

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska