Konsultacja kosmetologiczna - cena Wadowice

Synonimy: ile kosztuje kosmetolog wizyta prywatna, konsultacja u kosmetologa

Prezentujemy poniżej informacje związane z z konsultacją konsultacja kosmetologiczna - ceny Wadowice na podstawie danych z 8 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za konsultacja kosmetologiczna wynosi 74 zł, przy czym najniższa cena to 50 zł, natomiast najwyższa cena za konsultacja kosmetologiczna to 140 zł.

Kliniki wykonujące zabieg konsultacja kosmetologiczna Wadowice

Inne kliniki w pobliżu Wadowice wykonujące konsultację
cena 80 zł
Euroklinika
Bielsko-Biała - 32 km od Wadowice
cena 140 zł
Studio Zdrowej Sylwetki Genesis
Kraków - 38 km od Wadowice
Bona Dea
Kraków - 38 km od Wadowice
cena 50 zł
Medestetis
Kraków - 38 km od Wadowice
cena 50 zł
Klinika La Perla SPA Kraków
Kraków - 38 km od Wadowice
Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej
Kraków - 38 km od Wadowice
cena 50 zł
Beauty&Happy
Kraków - 38 km od Wadowice

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska