Konsultacja pediatryczna - cena Szczyrk

Synonimy: konsultacja u lekarza pediatry

Prezentujemy poniżej informacje związane z z konsultacją konsultacja pediatryczna - ceny Szczyrk na podstawie danych z 1 klinik oraz 2 lekarzy. Średnia cena za konsultacja pediatryczna wynosi 140 zł, przy czym najniższa cena to 140 zł, natomiast najwyższa cena za konsultacja pediatryczna to 140 zł.

Kliniki wykonujące zabieg konsultacja pediatryczna Szczyrk

Inne kliniki w pobliżu Szczyrk wykonujące konsultację
Euroklinika
Bielsko-Biała - 12 km od Szczyrk
cena 140 zł
Inni lekarze w pobliżu Szczyrk wykonujący konsultację

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska