Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Kielce

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Kielcach, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Kielcach na podstawie danych z 4 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 500 zł, przy czym najniższa cena to 600 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 2 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Kielcach

Inne kliniki w pobliżu Kielc wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
Natura
Busko-Zdrój - 44 km od Kielc
cena 1 800 zł
cena 1 400 zł

Lekarze wykonujący zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Kielcach

Inni lekarze w pobliżu Kielc wykonujący kuracja cosmelan / dermamelan
lek. Kowalska-Brocka Joanna
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog
cena 1 400 zł
lek. Brocki Maciej
Lekarz medycyny estetycznej, okulista
cena 1 400 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska