Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Kowale

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt Kowale, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny Kowale na podstawie danych z 5 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 380 zł, przy czym najniższa cena to 1 200 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan Kowale

Inne kliniki w pobliżu Kowale wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
ORCHID Centrum Zdrowia i Urody
Sopot - 15 km od Kowale
cena 1 500 zł
Clinica Dermatologica
Gdańsk - 8 km od Kowale
cena 1 500 zł
Derm-Al
Sopot - 15 km od Kowale
cena 1 500 zł
Nowe Orłowo Centrum Medyczne
Gdynia - 24 km od Kowale
cena 1 200 zł
La Este
Gdańsk - 8 km od Kowale
cena 1 200 zł
Inni lekarze w pobliżu Kowale wykonujący kuracja cosmelan / dermamelan
lek. dent. Konderak Marlena
Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej, linergistka
cena 1 200 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska