Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Kraków

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Krakowie, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Krakowie na podstawie danych z 13 klinik oraz 6 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 592 zł, przy czym najniższa cena to 1 200 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 800 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Krakowie

Inne kliniki w pobliżu Krakowa wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
Gabinety Lekarskie VITARS
Wieliczka - 12 km od Krakowa
cena 1 200 zł

Lekarze wykonujący zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Krakowie

lek. Drożniak Agnieszka
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
cena 1 700 zł
cena 1 800 zł
lek. Ordynowski Łukasz
Lekarz medycyny estetycznej
cena 1 800 zł
dr n. med. Ludew Dominik
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
cena 1 450 zł
dr n. med. Majewska Lidia
Lekarz medycyny estetycznej
cena 1 500 zł
lek. Stycuła Aleksandra
Lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog
cena 1 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska