Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Lubin

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Lubinie, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Lubinie na podstawie danych z 3 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 333 zł, przy czym najniższa cena to 900 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Lubinie

Medicus Uroda
Zielona Góra - 76 km od Lubina
cena 1 500 zł
BeauMED
Lubin
cena 900 zł
Inne kliniki w pobliżu Lubina wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
Klinika La Perla Bolesławiec
Bolesławiec - 46 km od Lubina
cena 1 600 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska