Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Poznań

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Poznaniu, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Poznaniu na podstawie danych z 12 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 545 zł, przy czym najniższa cena to 1 000 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 800 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Poznaniu

Inne kliniki w pobliżu Poznania wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
Pniewy - 47 km od Poznania
cena 1 500 zł
Centrum Medyczne MedHeart
Kórnik - 21 km od Poznania
cena 1 500 zł
Bently Beauty
Plewiska - 9 km od Poznania
cena 1 000 zł

Lekarze wykonujący zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Poznaniu

lek. dent. Majewska Agnieszka
Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej
cena 1 800 zł
lek. Prager Rafał
Chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej
cena 1 500 zł
lek. dent. Zgoda Paulina
Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej
cena 1 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska