Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Toruń

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Toruniu, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Toruniu na podstawie danych z 6 klinik oraz 5 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 508 zł, przy czym najniższa cena to 1 450 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Toruniu

Inne kliniki w pobliżu Torunia wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
Fenomed
Bydgoszcz - 41 km od Torunia
cena 1 500 zł
DermoMedica
Bydgoszcz - 41 km od Torunia
cena 1 450 zł
Klinika Urody La Belle
Bydgoszcz - 41 km od Torunia
cena 1 600 zł
Clinica Dermatoestetica
Bydgoszcz - 41 km od Torunia
cena 1 500 zł
Centrum Medyczne Dormed
Bydgoszcz - 41 km od Torunia
cena 1 450 zł
LASERMED
Bydgoszcz - 41 km od Torunia
cena 1 500 zł
Inni lekarze w pobliżu Torunia wykonujący kuracja cosmelan / dermamelan

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska