Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Wrocław

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt we Wrocławiu, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny we Wrocławiu na podstawie danych z 6 klinik oraz 4 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 286 zł, przy czym najniższa cena to 550 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 900 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan we Wrocławiu

Inne kliniki w pobliżu Wrocławia wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan

Lekarze wykonujący zabieg kuracja cosmelan / dermamelan we Wrocławiu

dr n. med. Rybak Wojciech
Chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej
cena 1 900 zł
dr n. med. Kupczyńska Diana
Chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej
cena 1 900 zł
lek. Engländer Edyta
Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej
cena od 550 zł do 900 zł
lek. Wielgosz Piotr
Alergolog, lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej
cena od 1 000 zł do 1 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska