Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Zielona Góra

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Zielonej Górze, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Zielonej Górze na podstawie danych z 2 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 500 zł, przy czym najniższa cena to 1 500 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Zielonej Górze

Medicus Uroda
Klinika wielospecjalistyczna, Lubin - 76 km od Zielonej Góry
cena 1 500 zł
Inne kliniki w pobliżu Zielonej Góry wykonujące kuracja cosmelan / dermamelan
Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn
Gabinet wielospecjalistyczny, Wolsztyn - 46 km od Zielonej Góry
cena 1 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.