Laserowe usuwanie popękanych naczynek - cena Szczecin

Synonimy: zamykanie popękanych naczynek laserem, ile kosztuje usuwanie zmian naczyniowych na twarzy laserem, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem jaki koszt w Szczecinie więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Szczecinie na podstawie danych z 3 klinik oraz 2 lekarzy. Średnia cena za laserowe usuwanie popękanych naczynek wynosi 447 zł, przy czym najniższa cena to 50 zł, natomiast najwyższa cena za laserowe usuwanie popękanych naczynek to 1 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg laserowe usuwanie popękanych naczynek w Szczecinie

Lekarze wykonujący zabieg laserowe usuwanie popękanych naczynek w Szczecinie

dr n. med. Huryń Anita
Dermatolog, wenerolog, kosmetolog
cena od 50 zł do 1 600 zł
lek. Ossowska-Kreft Natalia
Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej
cena od 50 zł do 1 600 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska