Leczenie chorób odbytu - cena Pruszcz Gdański

Synonimy: ile kosztuje usuwanie hemoroidów, leczenie hemoroidów, usuwanie żylaków odbytu jaki koszt Pruszcz Gdański więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny Pruszcz Gdański na podstawie danych z 5 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za leczenie chorób odbytu wynosi 1 491 zł, przy czym najniższa cena to 200 zł, natomiast najwyższa cena za leczenie chorób odbytu to 10 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg leczenie chorób odbytu Pruszcz Gdański

Inne kliniki w pobliżu Pruszcz Gdański wykonujące leczenie chorób odbytu
Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak
Gdańsk - 10 km od Pruszcz Gdański
cena 500 zł
Swissmed Centrum Zdrowia S.A.
Gdańsk - 10 km od Pruszcz Gdański
cena od 250 zł do 10 000 zł
Lifemedica
Gdańsk - 10 km od Pruszcz Gdański
cena 200 zł
Ultraderm
Kowale - 7 km od Pruszcz Gdański
cena 250 zł
Sim-Med
Wejherowo - 46 km od Pruszcz Gdański
cena 350 zł
Inni lekarze w pobliżu Pruszcz Gdański wykonujący leczenie chorób odbytu

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska