Leczenie chorób odbytu - cena Żnin

Synonimy: ile kosztuje usuwanie hemoroidów, leczenie hemoroidów, usuwanie żylaków odbytu jaki koszt Żnin więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny Żnin na podstawie danych z 4 klinik oraz 5 lekarzy. Średnia cena za leczenie chorób odbytu wynosi 1 254 zł, przy czym najniższa cena to 300 zł, natomiast najwyższa cena za leczenie chorób odbytu to 5 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg leczenie chorób odbytu Żnin

Inne kliniki w pobliżu Żnin wykonujące leczenie chorób odbytu
Inni lekarze w pobliżu Żnin wykonujący leczenie chorób odbytu

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska